تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 22 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 215

نام تاپيک: Bleach / دوستداران انیمه بلیچ

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

قسمت قشنگی بود و بانکای گین هم دیدیم.

فکر کنم قسمت بعدی فیلر باشه.

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

قسمت قشنگی بود و بانکای گین هم دیدیم.

عجب بانکایی هم داشت............... خوشبختانه جناب اوروهارا هم وارد شدند فقط نمی دونم چرا هدف گیریش ر با دقت تر انجام نداد که کلا دخل آیزن رو بیاره !!!!!!!!! منتظر بانکایی پدر ایچیگو و همچنین قدرت جدیدی ایچیگو هستیم!!!!!!!!

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عجب بانکایی هم داشت............... خوشبختانه جناب اوروهارا هم وارد شدند فقط نمی دونم چرا هدف گیریش ر با دقت تر انجام نداد که کلا دخل آیزن رو بیاره !!!!!!!!! منتظر بانکایی پدر ایچیگو و همچنین قدرت جدیدی ایچیگو هستیم!!!!!!!!
    بچه ها گول حرف گین رو نخورین ...ان بنکای اش نبود.....بعدا بانکای ( یا بنکای...فرقی نمی کنه یقه نگیرید.)رو در نبردش با ایزن خواهیم دید در قسمت های اینده.

الان تو مانگا ایچیگو چی کاره شده؟؟؟؟نگهدارنده حیوانات....انگار داستان عوض میشه از اینجا ( و ظاهرا ربطی به مهره ای که کیسکه سان بهش داده ربط خواهد داشت....)حالا چی میشه نمی دونم ولی احتمالا با تغییر داستان ربطش رو به نام مانگا شاید بفهمیم

محتوای مخفی: پ ن: 
    یک سال تو مانگا گذشته و قیافه ها یکم تغییر کرده ها....گرچه من هنوز عادت نکردم به قیافه های جدید.

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

كي اين تموم ميشه ؟
    كيzed

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

كي اين تموم ميشه ؟
    كيzed
    والا تنها انیمه که من دیدم تا حالا تموم بشه همون Full metal alchemist بود ......این هم که فکر نکنم حالا حالاها تموم بشه....دارن یه داستان دیگه توی انیمه وارد می کنن .....توی مانگا که فعلا اینجوری شده.........

محتوای مخفی: مانگا و شخصیت ها 

یک سال تو مانگا گذشته و قیافه ها یکم تغییر کرده ها....گرچه من هنوز عادت نکردم به قیافه های جدید.
    قیافه ها که خیلی عوض نشده....... .ایشیدا که همون شکلی هستش ..... ایچیگو که همون شکلی هستش .من چادو رو ندیدم هنوز توی مانگا...... اینوئه هم که فقط زنونه تر شده ( چیزهاش ) ...فقط جینتا اون پسره که پیش اوراهارا بود و اون دختره بچه بزرگ شدن.......خواهر ایچیگو هم که آخر این مانگا پیداش شد اونم بزرگ شده...........جالبه همه دارن دنبال یه کار می گردند .؟؟؟؟ از اون دونیا هم که خبری نیست .....فقط یادمه که روکیا جلوی چشمای ایچیگو محو شد
    Last edited by kortol; 19-11-2010 at 22:12.

پروفشنال thomas-anders's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

انیمه هم که 300 رسید : دی
    این اپیزود های اخیر خیلی عالی بوده!

7. این کاربر از thomas-anders بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

این اپیزود های اخیر خیلی عالی بوده!
    بعدی ها هم بهتر هم میشه ...تازه اوراهارا شمشیر کشیده .............ولی خداییش آیزن خیلی قوی هستش ...........منتظر هستم ببینم چی میشه.......مانگا رو نخوندم تا لذت این مبارزات رو از دست ندم...

9. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

كي اين تموم ميشه ؟
    كيzed
    مگه دست منه
    اگر بر اساس مانگاهای بلند باشه احتمالا به 500 یا 800 یا چپتر می تونه طول بکشه.

والا تنها انیمه که من دیدم تا حالا تموم بشه همون Full metal alchemist بود ......این هم که فکر نکنم حالا حالاها تموم بشه....دارن یه داستان دیگه توی انیمه وارد می کنن .....توی مانگا که فعلا اینجوری شده.........

محتوای مخفی: مانگا و شخصیت ها 

قیافه ها که خیلی عوض نشده....... .ایشیدا که همون شکلی هستش ..... ایچیگو که همون شکلی هستش .من چادو رو ندیدم هنوز توی مانگا...... اینوئه هم که فقط زنونه تر شده ( چیزهاش ) ...فقط جینتا اون پسره که پیش اوراهارا بود و اون دختره بچه بزرگ شدن.......خواهر ایچیگو هم که آخر این مانگا پیداش شد اونم بزرگ شده...........جالبه همه دارن دنبال یه کار می گردند .؟؟؟؟ از اون دونیا هم که خبری نیست .....فقط یادمه که روکیا جلوی چشمای ایچیگو محو شد
    Full metal alchemist تمام شد
    قبول نیست من هنوز به یک سومش هم نرسیده بودم
    مانگاهای زیادی تموم شدن فقط باید یکم بگردی تا پیدا کنی

اوریهیمه که تغییر کرده ....دقت کن.تیپ ایچیگو هم تغییر کرده....این ایشیدا رو موافقم هنوز همان تیپی هست ( جالبه ان چپتری که خوندی تو اخر یکی از اپیزود های انیمه بخش دفترچه شینگامی که پس از تیتراژ پایانی هست که ایشیدا به ایچیگو گفت که اگر شینیگامی نمی شد چی کار می کرد خیلی شبیه شده

بعدی ها هم بهتر هم میشه ...تازه اوراهارا شمشیر کشیده .............ولی خداییش آیزن خیلی قوی هستش ...........منتظر هستم ببینم چی میشه.......مانگا رو نخوندم تا لذت این مبارزات رو از دست ندم...
    برای چی از دست بدی؟من هم مانگارو می خونم هم انیمه اش رو ( البته اگر باز انیمه جاده خاکی نره خوبه.)
    بعضی مواقع دیدن تصاویر در مانگا قشنگتر است و بعضی مواقع در انیمه.خودت رو فقط به انیمه محدود نکن ...تازه اگر یکوقت انیمه رو تا اخر نبرد ایزن ادامه دادن و دیگر پخش نکردن چی کار می خوای بکنی؟

11. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

همین الان قسمت 302 رو دیدم ، قسمت خوبی بود ...

هفته دیگه فیلره ...

به مانگا خیلی نزدیک شدیم ، ممکنه فیلر کبیر شروع بشه ...

پروفشنال thomas-anders's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

همین الان قسمت 302 رو دیدم ، قسمت خوبی بود ...

هفته دیگه فیلره ...

به مانگا خیلی نزدیک شدیم ، ممکنه فیلر کبیر شروع بشه ...
    امیدوارم حداقل یه مقدار از جاهای حساس دور بشیم و بعد وارد فیلر بشه! اینجوری خیلی ضدحال میشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •