تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 322 از 334 اولاول ... 222272312318319320321322323324325326332 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,211 به 3,220 از 3333

نام تاپيک: تیبا ( TIBA )

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان
    کارکرد 2000 کیلومتر با دو مشکل مواجه شدم:
    1 - صبح ها خیلی دیر موتور گرم میشود.
    2 - گاهی اوقات که ترمز را تا ته میگیریم یک صدایی شبیه درگیر شدن آهن لنت با دیسک پیش می آید.
    در ضمن درون شهر تهران مصرف بنزین حدود 10 لیتر در صد کیلومتر است.
    لطفا راهنمایی کنید.
    سلام

1- در مورد دیر گرم شدن تنها دلیل می تونه خرابی ترموستات باشه ، یعنی ترموستات کاملا بسته نمیشه و باز میکنه و همین باعث میشه اب همین طور در چرخش باشه و دیر گرم بشه و امپر آب بره بالا
    2- این صدا مال لنت هاست به مرور با کارکرد بیشتر رفع میشه .
    3- مصرف بنزین مربوط میشه به کیفیت بنزین که جدیدا واقعا افتضاح شده در از طرفی هم ماشین صفره و باید یکم کار کنه تا به مصرف معقول برسه رو مصرف بنزین زیاد حساس نباشید .
    و اینکه مصرف خارج از شهرتون چقدره ؟

2. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام
    دوستان هیچ راهی وجود نداره بشه کیلومتر تیبا رو قطع کرد؟چون رفتم دینام سازیها میگن نمیشه و فقط با دیگ میشه کمش کرد
    سلام یه راهش همون دیاگ هستش . یه راه دیگه که کار باتری ساز های حرفه ای هست اینه که میاند سر راه کیلومتر شمار یه فیوز قرار می دند و با برداشتن فیوز کیلومتر شمار قطع و شاره نمی اندازه و با گذاشتنش درست میشه .
    البته این روش فقط باعث میشه که کیلومتر در داخل قسمت کیلومتر شما رODO ثبت نشه و نشون داده نشه و داخل ECU ثبت میشه و با دیاگ کاملا قابل مشاهده هست این روش برای افرادی که زیاد از ماشین کار می کشند و می خواهند گارانتی ماشینشون تموم نشه خیلی کاربرد داره .

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    تیبا sx euro4 می خواستم تعداد سوپاپش رو بدونم.
    سلام
    8 سوپاپ داره تغییری نکرده

5. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام.چند تا سوال در مورد تیبا دارم.1-میخوام لاستیکاشا بدون تغییر دادن رینگ پهن کنم.اگه لاستیک 205 بندازم به گلگیر گیر میکنه یا مجبورم185 زیرش بزارم؟2-صدای موتورش زیاده و در دوره موتور بالا زیر بدنه هم حس میشه.چه راهی برای حلش هست؟3-ایا میشه کات اف تیبا را از 5.2به 5.5یا 6 تغییر داد؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.چند تا سوال در مورد تیبا دارم.1-میخوام لاستیکاشا بدون تغییر دادن رینگ پهن کنم.اگه لاستیک 205 بندازم به گلگیر گیر میکنه یا مجبورم185 زیرش بزارم؟2-صدای موتورش زیاده و در دوره موتور بالا زیر بدنه هم حس میشه.چه راهی برای حلش هست؟3-ایا میشه کات اف تیبا را از 5.2به 5.5یا 6 تغییر داد؟
    فکر نمیکنم 205 به گلگیر گیر کنه چون چرخ تیبا با بدنه و گلگیر به هیچ وجه همخوانی نداره و زاویه گلگیرش بسیار گشاد هست و چرخ کوچک .
    کات آف هم میتونید تغییر بدید ولی بسیار خطرناک هست و احتمال منفجر شدن موتور شما را دربردارد .

داره خودمونی میشه VAHIDMETALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

فکر نمیکنم 205 به گلگیر گیر کنه چون چرخ تیبا با بدنه و گلگیر به هیچ وجه همخوانی نداره و زاویه گلگیرش بسیار گشاد هست و چرخ کوچک .
    کات آف هم میتونید تغییر بدید ولی بسیار خطرناک هست و احتمال منفجر شدن موتور شما را دربردارد .
    سلام دوست عزیز من رو تبیا لاستیک 205 انداختم و وقتی که تعداد سرنشینان زیاد باشه یه گلگیر فکر کنم سمت چپ عقب رو دست انداز یا موج جاده گیر میکنه به لاستیک
    که من مجبور شدم رفتم پیش صافکار و اون یه خورده لبه داخل پیگیر رو چکش کاری کرد و یه خورده سمت داخل خمش کرد و مشکل برطرف شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ممنون از جواب شما.یه سوال دیگه در مورد تیبا.چگونه با صدای زیاد موتور (به غیر از نمد کاپوت)که زیر بدنه هم حس میشه مبارزه کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ممنون از جواب شما.یه سوال دیگه در مورد تیبا.چگونه با صدای زیاد موتور (به غیر از نمد کاپوت)که زیر بدنه هم حس میشه مبارزه کنیم؟

داره خودمونی میشه naqdian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    همین جا!

پيش فرض

سلام به تمامی دوستان، من حدود 4 ماهه که تیبا خریدم ، 4300km راه رفته و تجاربمو با این ماشین براتون مینویسم

1-بعد از چند روز از خرید ماشین شیشه بالابر سمت راننده خراب شد ، لنت ترمز سوت میکشید ، درای ماشین رگلاژ نبود که یه دور بردم گارانتی که همه رو درست کردن

2- گاهی که موتور رو روشن میکنم موتور تو دور بالا میمونه و حتی بعد از چند دقیقه رانندگی باز هم وقتی

توقف میکنم و موتور رو دور آرامه این مشکل همچنان وجود داره و به جای 800 دور رو 1500 وایمیسته و به کندی شروع به پایین اومدن میکنه به طوری که میره رو اعصاب ، اما تا یه بار خاموش و روشن میکنم درست میشه!!!!

3- مصرف بنزین تو شهر با کولر بسیار بالا میره من تا 10.5 رو هم تجربه کردم!

4- خودور اصلا دارای پایداری مناسب نیست و وقتی مثلا تو یه پیچ متوسط سرعت از 60 یا 70 بالاتر باشه حس چرخیدن انتهای ماشین کاملا حس میشه

5 - دور موتور خودرو تو بهترین حالت ممکن از 5500 دور بیشتر نخواهد رفت چند بار تست کردم نشده
    و پس میزنه
    6- وضعیت ترمزش از پراید بهتره اما باز هم زیاد قابل اطمینان نیست پس تند رفتن با این خودرو به این دلیل و بالا بود مرکز ثقل خودرو اصلا فکر خوبی نیست
    Last edited by naqdian; 22-07-2014 at 17:10.

12. 2 کاربر از naqdian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان.ایا برای بیشتر شدن شتاب میتوان از فیلتر هوای k&n برای تیبا استفاده کرد؟ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •