تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 334 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 3333

نام تاپيک: تیبا ( TIBA )

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

حالا که تمام دعوت نامه ها رو دادن بنظر شما اینها رو کی تحویل میدن؟
    من دعوت نامه ریوم ٢٤ام امد گفته بودن تا ٥ام وقتدارین من هم ٣ام پول را واریز کردم تقریبا ٣ روز قبل ماشینم امدالبته قرار بود اواخر اردیبهشت ماشین را بدن. ریو را از سایپا گرفتم به نظرم تیبا هم زود بهتون می دن . به قول معروف پول رو مرده بگذاری زنده میشه ...

2. این کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به گزارش سايپا نيوز ناصر آقامحمدي در اولين جلسه آديت خودروي تيبا در سال 90 كه با حضور جمعي از معاونين و مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا برگزار شد گفت: پروژه توليد خودروي تيبا با تلاش و همت همه شركت هاي گروه و نيروي انساني توانمند در مسير صحيح و مورد قبول قرار گرفته است و تمام تلاش خود را بكار گرفته ايم تا خودرويي با كيفيت عالي و درخور به مشتريان ارائه دهيم و اميدواريم تمامي تعهداتي كه تاكنون در خصوص خودروي ملي تيبا انجام نگرفته بزودي تحقق يابد.
    آقامحمدي افزود: سيستم مديريتي اين پروژه با تعلق خاطر و تعهدي كه نسبت به خودروي كاملا ايراني تيبا دارد با تلاش خود باعث شد تا امسال اين پروژه روند بسيار بهتر و منطقي تري را طي كند.
    وي افزود: سعي مي كنيم هر 3-4 ماه چنين جلساتي داشته باشيم تا بتوانيم سطح كيفي اين خودرو را كه مهمترين عامل در جلب رضايت مشتري است، ارتقاء داده و همچنين در شرايط كنوني در مقابل تهديداتي كه وجود دارد عكس العمل مناسب نشان دهيم.
    بهروز غفاري مديرعامل شركت سازه گستر نيز در اين مراسم گفت: تمام تلاش خود را بكار گرفته ايم تا اين برند گروه خودروسازي سايپا را با بهترين سطح كيفيت قطعات به بازار عرضه كنيم.
    وي افزود: در خصوص مشكلاتي كه در تامين قطعاتي مانند صندلي و ايربك وجود داشت قدم هاي موثري برداشتيم كه بزودي تمامي موانع مرتفع خواهد شد.
    همچنين ابوالحسن سرشار مديرعامل مگاموتور نيز اظهار داشت: تيبا آبروي گروه خودروسازي سايپا است و ما متعهديم كه از اين برند ملي محافظت كنيم.
    وي افزود: با راه اندازي خط جديد مونتاژ موتور تيبا در شركت مگاموتور بزودي شاهد توليد موتور اين خودرو با بهترين كيفيت و كمترين ايراد خواهيم بود.
    در ادامه شمس مديرعامل شركت قالب ها با اشاره به تغييرات عمده و پيشرفت هايي كه از آغاز پروژه تيبا تاكنون حاصل شد، بيان داشت: پروژه تيبا افتخاري است كه به نظر من براي اولين بار در كشور رقم خورد و نشانه اوج توانمندي متخصصان گروه خودروسازي سايپا است

داره خودمونی میشه bryan1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

وي افزود: با راه اندازي خط جديد مونتاژ موتور تيبا در شركت مگاموتور بزودي شاهد توليد موتور اين خودرو با بهترين كيفيت و كمترين ايراد خواهيم بود.
    در ادامه شمس مديرعامل شركت قالب ها با اشاره به تغييرات عمده و پيشرفت هايي كه از آغاز پروژه تيبا تاكنون حاصل شد، بيان داشت: پروژه تيبا افتخاري است كه به نظر من براي اولين بار در كشور رقم خورد و نشانه اوج توانمندي متخصصان گروه خودروسازي سايپا است
    یعنی الان موتورش ایراد داره و بعدا بهتر میشه ؟!
    معمولا میگن سری های اول کیفیتشون بهتره !

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نمی دانم تبیا چی داره که همه تو کفشن . از نزدیک دیدم پرایت تغییر شکل دادست . کاملا بدیهی که از بدنه پراید استفاده کردن . تو مایه های های صبا و.. ولی نمی دانم چرا این همه براش صف کشیدن . شاید گول تبلیغات خوردن . به نظر من که پول بیخودی .

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تمامي پستهاي من پاك شود...................
    Last edited by filiran; 12-05-2011 at 07:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام

جناب آقای بندری

یعنی موتور تیبا که مال من بهمن 89 تولید شده مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

و الان متوجه مشکلش شدند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای بندری منتظر جوابتون هستم

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

==========================

بچه ها براتون تعریف کنم که با تیبا 120 تا تاحالا سرعت رفتم موقع سرعت فکر می کنی که داری 75
    تا با پراید می ری

اصلا نمی فهمی تازه هیچ تکونی هم نداره

اگه جاده ها استاندارد بودن تا 140 تا هم راحت و با تضمین میره .

==========================

البته بگم 210 تا روی کیلومترش نوشته ولی باید بتوته که نمی تونه مثلا 160 رو ساپورت کنه

که البته با جون بازی کردنه
    =================================
    خلاصه بگم استحکامش از 405 خیلی بهتره

برای من 8700 در آمد می ارزه نه !!!!

داره خودمونی میشه farshid gandomi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

يه ليفان 620 ثبت نام كردم با امكانات فول. تقريبا 18 تومن در مياد. تحويل تيرماه. تيبا رو هم ميخوام بفروشم . كسي مايل باشه در خدمتيم.اونقدر ايراد از تيبا گرفتن كه زده شدم.

داره خودمونی میشه cheelia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

حالا که تمام دعوت نامه ها رو دادن بنظر شما اینها رو کی تحویل میدن؟
    من 1اردیبهشت ودیعه دوم رو واریز کردم
    امروز10 اردیبهشت تحویل گرفتم

ماشین روز 29فررودین تحویل انبار شده بود و 8اردیبهشت تحویل نمایندگی

10. این کاربر از cheelia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولا فکر نکنم همه تو کفشن .اینجا خیلی ها مثل من امدن که یا تیبا دارند. یا حواله . یا تیبا را با بقیه خورو ها مقایسه میکنند .بعضی از دوستان هم از کارکنان سایپا هستند که واقعا لطف میکنند واطلاعات مفید اینجا قرار میدهند.حالا شما به ما بفرماید با حدود 11.5 میلیون (نه دو یا 3 میلیون بیشتر) چی میشه خرید که با تیبا برابری کند(طراحی جدید،ایربگ، خدمات پس ازفروش ،لوازم یدکی باقیمت مناسب).
    با ٩ تومن پول می تونی یه پراید گازی بخری بندازی زیر پات . با بقیه پولت می تونی ماشین را تغییر قیافه بدی هر طوری دلت خواست بسازیش . حالا خدمات پس از فروش سایپا چی هست به قول معروف مورچه چیه کله پارچش چی باشه امدن لوازم پراید و عوض کردن شد تیبا فردا ٣ تا چراغ تیبا را عوض می کنند اسمش هم می کنند زیبا ٢ تومن می گذارند روش و بعد با نام خودوری ملی به مردم بنداز می کنند . پس فرداش چرخاش را عوض می کنند اسمش هم می گذارند تینا ٣ میلیون روش می گذاردن و با نام خوردوی ملی به مردم بنداز می کنند ... و این داستان همیشه ادامه داره .

............

در ضمن یکی از سوالاتی که دوستان می کنند اینه این حتما خودروی ملی ساخت ایرانه واگه درست کردنش اسون بود چرا تا حالا این کار را نکردن . باید خدمت دوستان عرض کنم که تو جامعه بین المللی یه حق برای سازنده خودرو در نظر می گیرند که مثلا می گن پراید مال کیا موتور و هی شرکتی حق نداره تا ٢٥ سال این ماشین را تغییر قیافه بده و اسمش را عوض کنه مگر با اجازه کیا موتور . خوب کیا موتور هم اجازه بعضی تغییرات را به مثلا سایپا می ده ولی در ازای دریافت پول مثل ساخت صبا . ولی برای تغییرات کلی و ساخت تیبا نیاز به پول زیادی هست چه بهتر که این تغییرات در زمان اتمام ای حق باشه چون انوقت نیاز نیست پولی به کیا موتور بدن .
    اگر پیکان قابلیت ارتقا داشت شاید ما الان ماشینی به اسم قلیان داشتیم با abs , کیسه هوا ☺
    قصد توهین نداشتم . سوار تیبا شدم با همان نگاه اول به داخل ماشین زایه بود که پرایده .
    Last edited by amin_pwa; 30-04-2011 at 18:41.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تمامي پستهاي من پاك شود...................
    Last edited by filiran; 12-05-2011 at 07:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •