تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: خرید نسخه ی اصل ویندوز ویستا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من يك مجموعه دي وي دي ام ارتي 8حلقه اي گرفتم كه شامل 55گيگابات نرمافزاروچندين ويندوزويستاوايكس پي وبقيه ي ويندوزااست به گفته شركتش ويندوزهاهمه قانوني وقابليت به روز رساني هم دارند من كه راضيم خيلي خوبه قيمتش هم ارزونه بگيري مطمئناضررنميكني موفق باشي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من يك مجموعه دي وي دي ام ارتي 8حلقه اي گرفتم كه شامل 55گيگابات نرمافزاروچندين ويندوزويستاوايكس پي وبقيه ي ويندوزااست به گفته شركتش ويندوزهاهمه قانوني وقابليت به روز رساني هم دارند من كه راضيم خيلي خوبه قيمتش هم ارزونه بگيري مطمئناضررنميكني موفق باشي.
    مثل اینکه شما متوجه نشدی! ما هم از اونا که شما داری، داریم. اینا همشون کرک شده هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

موفق باشین دوست من..
    شما هم چه تفکر فرخنده ای دارید.. تبریک میگم..!!!!

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام
    دوستانی میگن از کرک شده استفاده کنی بهتره باید به چند نکته توجه کنن:
    * اول اینکه نسخه ی دزدی کاملا حرامه هر کار باهاش بکنی حرامه (اینو من نمیگم مراجع تقلید میگن البته به صورت غیر مستقیم)
    * اونایی که میگن راحت بروز رسانی میشه توجه کنن که اگه یه هویی یه اپدیت بگیرین که wga جدید باشه باید کل اینترنتو بگردین تا شاید یه کرک (ویروسی بودن یا نبودنش با خدا) پیدا کنین
    * همونطوری که دوستان گفتن ویندوز اریجینال ارای پشتیبانیه 24 ساعته هست. چه با تلفن چه با ایمیل

تفاوت رو احساس کردین؟
    چرا کپی رایت تو ایران رعایت نمیشه؟ چطوره که خودشون یه برنامه با ویندوز دزدی مینویسن نباید کپی بشه و زندان و ... اینا داره؟

با اینحال منم خیلی دوست دارم ایکس پی اوریج بگیرم با توجه به اینکه حالا حالا ها قصد ارتقا ندارم
    کسی قیمت home edition رو نداره؟ قیمت اینترنیشو که 90 دلار پیدا کردم
    در رابطه با خرید اگه کردیت کارد داشته باشین میتونین تو گوگل نسه های قایل اطمینان پیدا کنین
    Last edited by V i r u s e r; 15-01-2009 at 22:33.

5. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان

در مورد حرام بودنش باید بگم که چیزی که الان هست اینه که جمهوری اسلامی ایران هیچ قراردادی مبنی بر کپی رایت با کشور هایی مثل آمریکا نبسته و در سازمان های کپی رایت هم اونطور که من دیدم عضو نیست.

یعنی مردم آمریکا هم برای استفاده از محصولات ایران تا جایی که من میدونم نیاز به خرید اصل ندارند. ما هم نداریم.

من یک سری اطلاعات که جمع آوری کردم اینا بود.

اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره بگه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

[quote=armin_software;3249453]سلام
    من نسخه ی اصل ویستا ultimate رو می خواستم.
    از کجا می تونم سفارش بدم؟
    قیمتش چه قدر

ویندوز اصل می ارزه به قیمتش برو به این سایت و قیمتش هم 69 تومن من یه سال و نیم خریدم بسیار عالی هر روز هم می تونم آپدیتش کنم سایت معتبری هم هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

به نظر من تو ایران این خزیرد ها بی فایده هست چون همه جوره تو تحریمیم

بعد اون دوستی که میگه پشتیبانی 24 ساعته داره میشه بگه چجوری میخواد ارتباط برقرار کنه اصلا برای چی ارتباط برقرار کنه !!!1

به نظرم یه ویندوز دستکاری نشده + کرک مناسب + اپدیت دائم + عدم نصب برنامه های الکی + تمیز کزدن رجیستری = حداقل 3 سال کارکرد ویندوز

داره خودمونی میشه Win-7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من لایسنس اوریجیناله نرم افزارهای Microsoft رو میفروشم با قیمتی خیلی مناسب

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

سلام دوستان

در مورد حرام بودنش باید بگم که چیزی که الان هست اینه که جمهوری اسلامی ایران هیچ قراردادی مبنی بر کپی رایت با کشور هایی مثل آمریکا نبسته و در سازمان های کپی رایت هم اونطور که من دیدم عضو نیست.

یعنی مردم آمریکا هم برای استفاده از محصولات ایران تا جایی که من میدونم نیاز به خرید اصل ندارند. ما هم نداریم.

من یک سری اطلاعات که جمع آوری کردم اینا بود.

اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره بگه.

دوست عزیز مثل اینکه ما امریکا هستیم آمریکا هم ایران !!!! تو ایران چه نرم افزاری درست می کند که ب درد جهاننیان بخوره اونها هم اصلش را نخرند فقط تو ایران یه سری نرم افزارهای اسلامی درست می شه که اونها را هم بیشتر از 99 در صد مردم ایران نمی خرند چه برسد به امریکاییها آدم یه چیزهایی می شنوه که می مونه چی بگه امریکاییها نرم افزار اصل ایرانی را نمی خرند پس ما هم نباید بخریم لطفا چند تا از این نرم افزارها را لطف کن نام ببر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

به نظر من تو ایران این خزیرد ها بی فایده هست چون همه جوره تو تحریمیم

بعد اون دوستی که میگه پشتیبانی 24 ساعته داره میشه بگه چجوری میخواد ارتباط برقرار کنه اصلا برای چی ارتباط برقرار کنه !!!1

به نظرم یه ویندوز دستکاری نشده + کرک مناسب + اپدیت دائم + عدم نصب برنامه های الکی + تمیز کزدن رجیستری = حداقل 3 سال کارکرد ویندوز

تازه ما نیازمند این نرم افزارهای امریکا از نوع اصلش هستیم حالا شما نمی خواهید نخرید ! نخرید ! ماهی یه بار ویندوز عوض کن؟وقت ما ایرانیا که از مفت هم ارزونتره !!!
    Last edited by اصغر انتظارریحانی; 08-12-2009 at 20:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •