تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ساخت این تاپیک خوب بود یا نه؟

راي دهنده
882. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خوب بود.

850 96.37%
  • فکر خوبی نبود.

32 3.63%
صفحه 96 از 200 اولاول ... 46869293949596979899100106146196 ... آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 1992

نام تاپيک: [آموزش] ادیت و پچ برای بازی GTA IV / راهنما در پست اول

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خب دوست عزیز مشکل شما از اینجاست که این مد رو باید تو محل نصب بازی بریزی هوک هم همونجا . نه اینکه تو پوشه اسکریپت بریزی مد های پوشه اسکریپت خیلی فرق دارن . سرعت سنجو فقط تو محل نصب بریز نه هیچ پوشه دیگه .
    چیزایی رو که تیک گذاشتم یعنی باید تو محل نصب باشن تا مد کار کنه .
    اینو نمیگم اون Fuel Script که با CTRL+O خاموش و روشن میشه.هم سرعت سنج داره هم سوخت گیری میکنه.
    توش دو تا فایل هست به نام :
    gkFuelMod.net.dll
    gkFuelMod.net.ini
    اینو چه جوری نصب کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ، یه سوال از دوستان داشتم ، اگه به عکس زیر نگاه کنین متوجه می شین که شخصیت بازی عوض شده یعنی بجای نیکو یه پلیس ضد شورش شده شخصیت اصلی بازی ، من هم می خوام یکی از پلیس های توی شهر رو جایگزین شخصیت اصلی کنم ، لطفا اگه می دونین چجوری میشه شخصیت بازی رو عوض کرد یه راهنمایی بکنین.

3. این کاربر از emad1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام ، یه سوال از دوستان داشتم ، اگه به عکس زیر نگاه کنین متوجه می شین که شخصیت بازی عوض شده یعنی بجای نیکو یه پلیس ضد شورش شده شخصیت اصلی بازی ، من هم می خوام یکی از پلیس های توی شهر رو جایگزین شخصیت اصلی کنم ، لطفا اگه می دونین چجوری میشه شخصیت بازی رو عوض کرد یه راهنمایی بکنین.

با همون تراینر که خیلی حرفشو تو این تاپیک زدیم میشه . قسمت Model Spwaner فکر کنم اسمش باشه دقیقا یادم نیست . درضمن بگم اگه اینکارو کردی بازیو سیو نکن چون دفعه بعد که بیای تو بازی ، بازی گیر میکنه .

5. 2 کاربر از mohammadrezams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این تراینر گزینه ای داره که هروقت خواستیم بتونیم کاری کنیم که هیچ ماشینی توی شهر نباشه و هر وقت خواستیم اوضاع رو به شکل قبل در بیاریم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin.t_71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

با سلام
    من سرعت سنج SPEEDO IV رو نصب کردم ولی تویه بازی اونو در گوشه سمت چپ بالا میاره و اصلا پوستش اونی که تو عکس هست نیست و یه چیزه دیگس؟؟!!
    لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که به پایین و سمت راست بیاد و شکل اصلیش رو داشته باشه؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این تراینر گزینه ای داره که هروقت خواستیم بتونیم کاری کنیم که هیچ ماشینی توی شهر نباشه و هر وقت خواستیم اوضاع رو به شکل قبل در بیاریم؟؟
    بله منوی دوم قسمت آپشنز :

تصویر بزرگ :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با سلام
    من سرعت سنج SPEEDO IV رو نصب کردم ولی تویه بازی اونو در گوشه سمت چپ بالا میاره و اصلا پوستش اونی که تو عکس هست نیست و یه چیزه دیگس؟؟!!
    لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که به پایین و سمت راست بیاد و شکل اصلیش رو داشته باشه؟؟؟
    خب شما از کجا دانلود کردی ؟ از همین تاپیک ؟ اگه اونی که من گذاشتم دانلود کردی باید درست باشه .
    SpeedoIV.ini و Config.ini رو باز کن و مطمئن شو تمام تنظیمات به این شکله :
    ;----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ; S p e e d o m e t e r IV v0.3a
    ; Copyright by o!nko!nk 2009
    ;----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ; Config.ini
    ; General Setup...

[Config]
    Autostart = true
    ToggleKey = 123

TexSizeX = 256.0
    TexSizeY = 256.0

EnableKMH = true
    MaxSpeed = 260.0

ScreenAlign = BR

PositionX = 10.0
    PositionY = 10.0

SizeX = 200.0
    SizeY = 200.0

Angle = 0.0

Alpha = 255

SkinFolder = Default

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض مد افزایش خون

لینک دانلود :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. 3 کاربر از virus2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin.t_71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

خب شما از کجا دانلود کردی ؟ از همین تاپیک ؟ اگه اونی که من گذاشتم دانلود کردی باید درست باشه .
    SpeedoIV.ini و Config.ini رو باز کن و مطمئن شو تمام تنظیمات به این شکله :
    ; S p e e d o m e t e r IV v0.3a
    ; Copyright by o!nko!nk 2009
    ; Config.ini
    ; General Setup...

[Config]
    Autostart = true
    ToggleKey = 123

TexSizeX = 256.0
    TexSizeY = 256.0

EnableKMH = true
    MaxSpeed = 260.0

ScreenAlign = BR

PositionX = 10.0
    PositionY = 10.0

SizeX = 200.0
    SizeY = 200.0

Angle = 0.0

Alpha = 255

SkinFolder = Default
    دوست عزیز من اونو از همین تاپیک دانلود کردم
    در فایل SpeedoIV.ini تمام تنظیمات مثل بالا بود به جز قسمت قرمز رنگ که خودم false کرده بودم تا با کلید F 12 بیاد اما وقتی اونو true کردم اصلا دیگه نمیاد.
    و این نکته رو هم بگم که در فایل دانلودی من فایلی با نام Config.ini وجود نداشت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان ترو خدا یه راهی روشی برای اینکه بتونیم سرعت سنجو تو بازی داشته باشیم رو ارایه بدید واقعا معضلی شده این قضیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض Config.ini

دوست عزیز من اونو از همین تاپیک دانلود کردم
    در فایل SpeedoIV.ini تمام تنظیمات مثل بالا بود به جز قسمت قرمز رنگ که خودم false کرده بودم تا با کلید F 12 بیاد اما وقتی اونو true کردم اصلا دیگه نمیاد.
    و این نکته رو هم بگم که در فایل دانلودی من فایلی با نام Config.ini وجود نداشت.
    برای من بدون Config.ini نتونستم اینو اجرا کنم پس اینکارو کردم . یه کپی از SpeedoIV.ini گرفتم و اسمشو عوض کردم و گذاشتم Config.ini تا هردو باشن . توی حالت false هم که من امتحان کردم اصلا سرعتسنج کار نکرد . درضمن چک کنید ورژن هوک شما 0.2.6.0 باشه چون با پایین تر از این کار نمیکنه در مورد بالا ترش اطلاع ندارم . اگه از اونی که من گذاشتم دانلود کرده باشین توی اون کاملا اینا رو توضیح دادم . الان این کاری رو که من گفتم انجام بدید ببینید میشه یا نه تنظیمات هردوفایل هم باید یکسان باشن و اگه یکی رو تغییر دادید باید اونم تغییر بدید . درضمن تنظیمات هم روی true باید باشن . روی false تست شد ولی کار نکرد .

14. این کاربر از mohammadrezams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •