تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ساخت این تاپیک خوب بود یا نه؟

راي دهنده
882. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خوب بود.

850 96.37%
  • فکر خوبی نبود.

32 3.63%
صفحه 104 از 200 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1992

نام تاپيک: [آموزش] ادیت و پچ برای بازی GTA IV / راهنما در پست اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بابا تو رو خدا بگید چطوری باید این مد ها رو بریزم. تو پست اول هم توضیح درستی نداده.سر در نیاوردم مثلا یه مد دانلود کردم فرمتش asi بود چیکارش کنم؟؟؟؟؟کجا بریزم؟؟ تو رو خدا بگید.یا مد هایی هستند با فرمت های دیگه اونا رو چیکار کنم؟؟؟ چطوری بریزم؟؟؟؟؟ خواهش میکنم جوابم رو بدید؟!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بابا تو رو خدا بگید چطوری باید این مد ها رو بریزم. تو پست اول هم توضیح درستی نداده.سر در نیاوردم مثلا یه مد دانلود کردم فرمتش asi بود چیکارش کنم؟؟؟؟؟کجا بریزم؟؟ تو رو خدا بگید.یا مد هایی هستند با فرمت های دیگه اونا رو چیکار کنم؟؟؟ چطوری بریزم؟؟؟؟؟ خواهش میکنم جوابم رو بدید؟!!!!؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بابا تو رو خدا بگید چطوری باید این مد ها رو بریزم. تو پست اول هم توضیح درستی نداده.سر در نیاوردم مثلا یه مد دانلود کردم فرمتش asi بود چیکارش کنم؟؟؟؟؟کجا بریزم؟؟ تو رو خدا بگید.یا مد هایی هستند با فرمت های دیگه اونا رو چیکار کنم؟؟؟ چطوری بریزم؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم جوابم رو بدید؟!!!!؟!
    Last edited by mohebbinodej; 28-08-2009 at 05:05.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض پوستر های جدید برای خونه اول Niko

سلام ... نماز و روزتون قبول

شاید برای شما هم پیش اومده باشه گاهی اوقات به این فکر افتاده باشین کاش میشد پوستر های داخل خونه اول نیکو رو بهترش کنید مثلا بچه های فامیل میان خونتون و GTA بازی میکنن یا برادر کوچیک تر از خودتون دارید و نمیخواید اون عکسا رو ببینه . خب اگه برای خونه دومی میخواین که پست زیر :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی اگه میخواین خونه اولی رو هم یه دستی به سرش بکشید همین پست رو دنبال کنید . تو این ادیت سعی کردم کاری کنم تصاویر بیشتر به بازی بیاد . برای همین بیشتر از تصاویری که خودم عکس گرفتم استفاده کردم و یه مورد از مجسمه آزادی و یه مورد هم یه عکس از نیویورک استفاده کردم و بقیه از خود بازی هست . امیدوارم که خوشتون بیاد.
    برنامه Spark IV رو باز کنید و بر روی Open کلیک کنید بعد به مسیر Grand Theft Auto IV\pc\data\maps\interiors\generic بروید و فایل brownstones.img رو باز کنید . اکنون بر روی کلید Import در بالای برنامه کلیک کنید . اکنون به مسیری که فایل romsbabepost1.wdr (موجود در فایلی که در لینک زیر دانلود میکنید) رو ریختید بروید و این فایل رو Import کنید . خب حالا Rebuild رو بزنید و بعد Save کنید .
    اگه برنامه رو ندارید از پست منفرد زیر دانلود کنید :
    کد:
    راستی اکه دانلود کردی تشکر یادت نره (تشکر نکن دکمه تشکر رو بزن)
    + دانلود با حجم 1.25 مگابایت :
    کد:

5. 2 کاربر از mohammadrezams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بابا تو رو خدا بگید چطوری باید این مد ها رو بریزم. تو پست اول هم توضیح درستی نداده.سر در نیاوردم مثلا یه مد دانلود کردم فرمتش asi بود چیکارش کنم؟؟؟؟؟کجا بریزم؟؟ تو رو خدا بگید.یا مد هایی هستند با فرمت های دیگه اونا رو چیکار کنم؟؟؟ چطوری بریزم؟؟؟؟؟ خواهش میکنم جوابم رو بدید؟!!!!؟!

آقا محمد رضا تو رو خدا شما بگید چطوری از این مد ها مختلف استفاده کنم شما الان پست دادین جواب ما رو هم بدین خوب چی میشه مگه!؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

براتون سخته جواب ما رو هم بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

عزیزم چند پست پشت سر هم خلاف قوانینه (من که مدیر نیستم فقط یه توصیه دوستانه) جوابتونم براتون پیام خصوصی زدم . داشتم تو فروم سرچ میکردم تا پستامو براتون پیدا کنم و پیام خصوصی بزنم . برو پیام هاتو چک کن .

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من هر وقت سوال کردم دوستان لطف کردن جواب دادن.چون مودبانه سوال کردم.ولی شما با 10 بار سوا هم نظم فروم رو به هم ریختید،هم جوری برخورد میکنید انگار ملت مجبورن جواب تو رو بدن.
    آره سخته،ولی اگه کسی سوالشو یه بار بپرسه و صبر کنه جواب میگیره،هیچ کس وضیفه نداره جواب بده.ولی دوستان لطف میکنن جواب میدن همیشه.

11. 4 کاربر از grand theft auto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خرم آباد

11 All new:The GTA IV:Ballad Gay Tony

Pictures:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •