تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: اولین دوریبن دولنزه به بازار آمد!

Banned majid0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض اولین دوریبن دولنزه به بازار آمد!

اولین دوریبن دولنزه به بازار آمد!
    ----------------------------------------
    دوربین دیجیتالی Easy shreV510 شرکت کداک دارای یک جفت لنز در یک قاب باریک است.

به گزارش بخش خبر سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت کداک گفت: دوربین دیجیتالی دو لنزه است که در جهان تولید شده است. این دوربین هم لنز نوری بابزرگنمایی 5X دارد و هم لنز 23 میلیمتری واید انگل (عدسی که زاویه دید آن بیشتر از معمول است) این دو لنز به طور عمومی در مرکز یک قاب سیاه و نقره ای چسبیده اند که ضخامت آن کمتر از یک اینچ است.
    این دوربین 5مگاپیکسلی علاوه بر گرفتن تصاویر ساکن می تواند با فشرده سازی MPEG-4 تصاویر ویدیویی را با سرعت 30 فریم در هر ثانیه ضبط کند.
    ویژگی تصویر دورنمای این دوربین به کاربر اجازه می دهد تصاویر 180 درجه ای را از سه زاویه بگیرد.
    این دوربین دارای یک صفحه نمایش LCD 5/2 اینچی برای دیدن تصاویر است.
    دوربین دیجیتالی V570 اواخر ماه ژانویه با قیمت 399دلار در سراسر دنیا عرضه می شود.
    درنیمه اول سال 2005، کداک بزرگترین فروشنده دوربین های دیجیتال در آمریکا بوده است، کمی جلوتر از کانن، اما تحلیل گران پیش بینی می کنند کانن بزودی از کداک جلو خواهد زد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    موفق باشيد.

پروفشنال hoseinquest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    خودم ‌اينجا‌ قلبم ‌بين‌الحرمين

پيش فرض

قشنگ من اينو قبلا گذاشته بودم زحمت کشيدي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •