تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: قفل یا رمز دار کردن پرینتر؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14 قفل یا رمز دار کردن پرینتر؟؟؟

با سلام به همه دوستان می خواستم ببینم که آیا راهی وجود داره که بشه پرینتر رو قفل یا رمز دار کرد که فقط فرد مشخصی بتونه ازش استفاده کنه؟؟ اصولا آیا راهی برای محدود کردن دسترسی افراد به پرینتر هست؟؟ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

jaaye ramz dar kardan az permission estefade kon

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ببخشید چی؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه raminrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با سلام به همه دوستان می خواستم ببینم که آیا راهی وجود داره که بشه پرینتر رو قفل یا رمز دار کرد که فقط فرد مشخصی بتونه ازش استفاده کنه؟؟ اصولا آیا راهی برای محدود کردن دسترسی افراد به پرینتر هست؟؟ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

سلام دوست عزیز
    باید از برنامه های پرینت منیجر استفاده کنید یا پرینتر رو مستقیما به شبکه وصل کنید و از شبکه اعمال محدودیت بگذارید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روی پرینتر راست کلیک کن و Properties رو انخاب کن و در قسمت Security:
    این دسترسی بصورت پیش فرض داده شده و به کاربران دیگه این امکان رو میده که به پینتر وصل شن و براش پرنت بفرستن (همینجا میتونی بقیه رو خفه کنی که دیگه استفادا نکنن!)Print:
    کاربران میتونند پیرنتر رو share, stop service , stop serivce , کنند به علاوه اینکهخصوصات پینتر رو عوض کنند این یعنی در کل کل اختیار پرینتر رو میده بشون (پس خطرناکه!)Manage printer:
    کاربران میتونند کارایی رو روی اسناد ارسالی به پرینتر انجام بدند مثل stop , cancel و... کردن اسناد (مثلا زمانی که queue پرینتر مشکل دار شد میتونند اسناد رو حذف کنند)Manage Documents:

برای درک بهتر و پیشنهاد خود مایکروسافت سری به اینجا بزن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از borlandology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام وتشکر از پاسختون باید به خدمتتون عرض کنم که این کامپیوتر به شبکه وصل نیست ومن میخوام که دسترسی بقیه افرادی که از این کامپیوتر استفاده می کنن به پرینتر محدود بشه آیا ممکنه ؟؟؟ودر ضمن آیا راهی هست که بتوان تشخیص داد کاربر قبلی چقدر با این پرینتر پرینت گرفته؟؟ ما در محل کارمون با این معضل روبرو شدیم وهمون طور که گفتم شبکه هم نیست. ممنون میشم که راهی جلوی پام بذارید.

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام وتشکر از پاسختون باید به خدمتتون عرض کنم که این کامپیوتر به شبکه وصل نیست ومن میخوام که دسترسی بقیه افرادی که از این کامپیوتر استفاده می کنن به پرینتر محدود بشه آیا ممکنه ؟؟؟ودر ضمن آیا راهی هست که بتوان تشخیص داد کاربر قبلی چقدر با این پرینتر پرینت گرفته؟؟ ما در محل کارمون با این معضل روبرو شدیم وهمون طور که گفتم شبکه هم نیست. ممنون میشم که راهی جلوی پام بذارید.
    روش همینی هستش که دوستمون borlandology گفتن.البته باید با پروفایل administrator وارد شده باشین.یا پروفایل خودتان بصورت administrator تعریف شده باشه.
    در مورد مسئله دوم اطلاعی ندارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض پس چرا من هیچی نمی بینم؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز ممنون از توجهتون آخه می دونید مشکل اینه که من توی راست کلیک روی پرینتر چه توی propertiesچه بقیه گزینه ها اصلا چیزی به اسم security نمی بینم .!!!! به صورت administrator هم وارد شدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

man saali ye bar miam inja !!!
    pas agar komake bishtar mikhai mituni be BORLANDOLOGY tuye yahoo msgr PM bedi
    bye

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •