تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: بيست روش براي چگونگي كاهش هزينه استفاده از اينترنت Dial-up

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

11 بيست روش براي چگونگي كاهش هزينه استفاده از اينترنت Dial-up

هزينه بالاي استفاده از خدمات اينترنتي مشكل بسياري از مخاطبان فضاي مجازيست كه در اينجا راه* كارهايي جهت كاهش هزينه استفاده از اينترنت كم*سرعت Dial-up تهيه شده است.
    1- براي اتصال به اينترنت با خطوط تلفن، از قانون كاهش تعرفه*هاي مخابرات بعد از ساعت 21 الي 8 صبح استفاده كنيد.
    2- خطوط آنالوگ خود را به ديجيتال تبديل كنيد، “تون” به جاي “پالس” تا سرعت داده*هاي شما در اينترنت بيشتر شود.
    3- از كارت*هاي شبانه كه اكثراً رايگان هستند استفاده كنيد.
    4- نگذاريد وقتتان سرگرم بررسي يك سايت شود، اگر سايت را مي توانيد Save كنيد تا در حالت آفلاين آنرا مطالعه كنيد.
    5- كامپيوتر خود را هر از چند گاهي Defrag كنيد تا تمام سيستم عاملتان منظم و يك پارچه شود.
    6- در هنگام ارتباط به اينترنت برنامه*هاي غير ضروري را ببنديد.
    7- اگر مي*خواهيد فايلي را دانلود كنيد به حجم و همچنين در صورت رمزگذاري از صحت رمز آن آگاه شويد.
    8- براي دانلود فايل حتماً از نرم افزارهاي مديريت دانلود استفاده كنيد تا در صورت ديسكانكت شدن ميزان حجم دانلود شده را حفظ كنيد؛ هيچ تضميني وجود ندارد در 99% ، اينترنت شما قطع نشود.
    9- يك آنتي ويروس و فايروال قوي و به روز مي*تواند بسيار به شما كمك كند، كافي است يك كرم اينترنتي بر روي سيستم شما لانه كرده باشد تا فضاي زيادي از پهناي باند شما را اشغال كند.
    10- اگر از سرويس*هاي هوشمند استفاده مي*كنيد دقت كنيد از سرويس هوشمند يك ISP خوب و معتبر وارد شويد؛ سرويس*هاي هوشمند با همديگر متفاوت هستند.
    11- آپديت*هاي اتوماتيك ويندوز و برنامه*هاي مختلف همانند Acrobat Reader را غيرفعال كنيد تا در هنگام كار سرعت*تان بي*دليل كاهش نيابد.
    12- از مرورگرهاي خوب و قدرتمند همانند فايرفاكس، اپرا و سافاري به جاي مرورگر IE استفاده كنيد، فراموش نكنيد IE (به ويژه نسخه 6) مرورگر بسيار ضعيفي است.
    13- نرم افزارهاي خاصي وجود دارند كه با كم كردن حجم عكس*هاي مشاهده شده در مرورگر به نوعي سرعت كار شما را بالا مي*برند، اين نرم افزارها نيز به كمك شما مي*آيند.
    14- اگر از مرورگر فايرفاكس استفاده مي*كنيد افزونه*هايي همانند AdBlock ، تبليغات تصويري مزاحم موجود در صفحات اينترنتي را به طور اتوماتيك براي شما مسدود مي*كنند.
    15- اگر سرعت اينترنت*تان واقعأ اسفناك است، قابليت نمايش تصاوير را در مرورگرتان غيرفعال كنيد تا فقط متن صفحات را مشاهده كنيد.
    16- ترفندهاي جستجو در موتورهاي جستجو را فرا بگيريد، وقت شما ارزش دارد پس نبايد آن را با جستجوي غلط هدر دهيد.
    17- به جاي ارسال تصاوير يا آهنگ*ها از طريق Send File ياهو مسنجر، لينك دانلود آنها را در اينترنت بيابيد و به دوستتان بدهيد.
    18- با استفاده از ابزارهاي مخصوص، تبليغات موجود در ياهو مسنجر را حذف كنيد.
    19- بسياري از برنامه*ها، فايل*ها و آهنگ*هايي كه شما در سيستم*تان داريد قبلأ توسط افراد ديگر در اينترنت آپلود شده*اند، پس اگر دوستتان به آنها نياز داشت به جاي آپلود آنها در فضاهاي اينترنتي سعي كنيد لينك دانلود آنها را بيابيد.
    20- با استفاده از نرم افزارهاي مخصوص، ميزان استفاده خود از اينترنت در بازه*هاي زماني مختلف را بسنجيد و ببينيد تا چه حد درست و به جا از اينترنت استفاده كرده*ايد. به عنوان مثال ببينيد در اين 2 ساعتي كه آنلاين بوده*ايد چه كار مفيد و چه كار غير مفيدي انجام داده*ايد.

2. 5 کاربر از jamshidjap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من فکر کردم کلک های دیگه ای هست ، برای پیچوندن آی اس پی اما این ها هم خیلی مفید بودن ، مرسی
    اما کاش به جای تاپیک ، می زدید توی تاپیک آموزش ها ...
    اون طوری بهتر نبود ؟
    به هر حال مرسی از لطف تون ، بابت شیر کردن اطلاعات ...

یا حق

4. این کاربر از akhoond بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Xo0oX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفـهان

پيش فرض

من فکر کردم کلک های دیگه ای هست ، برای پیچوندن آی اس پی اما این ها هم خیلی مفید بودن ، مرسی
    اون طوری بهتر نبود ؟

یا حق
    سلام عزیزم داش معین..
    انشاالله خوب باشی.
    این کلک ها رو جامع تر یا بگو یا پیغام بده هر جور دوست داری به کار میاد.

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

11

اون طوری بهتر نبود ؟

یا حق
    خب کاري نداره ميرم تو تاپيکش ميذارم .

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

اون طوری بهتر نبود ؟

یا حق

8. این کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •