تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: اور مین p5q (فوری فوری)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض اور مین p5q (فوری فوری)

با سلام این مین تاچقدر اورمیشه؟ امروز یک مین p5q خریدم ولی درکمال تعجب از 320 بیشتر اور نمیشه و.سیستم بوت نمیشه ضریب سی پی یو رو حتی خیلی پائین آوردم ولی فایده ای نداشت آیا این مین بیشتر ازین اور نمیشه ؟!!! مشکل از کجاست ؟لطفا اگر کسی میدونه سریع جواب بده
    مشخصات سیستم
    main:p5q
    cpu: 5200
    ram: crucial ballistix 800
    vga: 8800gts zotac
    power: 560 silver

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

با سلام این مین تاچقدر اورمیشه؟ امروز یک مین p5q خریدم ولی درکمال تعجب از 320 بیشتر اور نمیشه و.سیستم بوت نمیشه ضریب سی پی یو رو حتی خیلی پائین آوردم ولی فایده ای نداشت آیا این مین بیشتر ازین اور نمیشه ؟!!! مشکل از کجاست ؟لطفا اگر کسی میدونه سریع جواب بده
    مشخصات سیستم
    ram: Crucial ballistix 800
    دوست عزیز.
    لطفا اطلاعات کامل تری بدید.
    اورکلاک به شرایط زیادی بستگی داره و باید موارد زیادی رو تحت کنترل داشته باشید.
    ضمن اینکه اورکلاک تجربی هستش.
    شما مرحله به مرحله بگو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولین بارم نیست روی این مین به این مشکل خوردم شما چه اطلاعات دیگه ای می خواهید بفرمائید بگم

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مشخصات سیستم
    ram: Crucial ballistix 800
    سلام. من شخصأ این برد رو تا 470 اورکلاک کردم و با ارتوس 1ساعت تست پایداری گرفتم. شما باید ببینی مشکل از کجاست ، مثلأ ضریب رم و یا ولتاز ها و یا نسخه ی بایوس. به احتمال خیلی زیاد ، مشکل از ضریب رم هست ، طبق تجربه ی شخصی من ، رم های بالیستیکس در فرکانس بالای 1150 ، اصلأ بوت نمی شن !
    Last edited by alborz_k; 28-11-2008 at 10:08.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

5

باس رم را روی همون 800 تا 900نگه می دارم ولتاژها هم که روی اتومات هست درضمن اینو بگم که در مین قبلی هم همیتنطور بود در ویندوز سرعت سی پی یو رو با همون ضریب اصلی نشون میده ضریب سی پی یو 12.5 در بایوس میزارم 10 * 320 که میشه 3.2 ولی در ویندوز با ضریب 12.5 نشون میده 4000 سرعت سی پی یورو . شما حساب کن ضریب 9 یا 8 یا 7 در 330 fsb سیستم بوت نمیشه!!! باس رم هم پائینه اگه دقت کنید ضریب پائینتر هم فرقی نمیکنه !!! با تجربه ای که ازمین قبلی و سی پی یو 2180 که ضریبش 9 بود دارم مطمئنم اگه سی پی یو 2180 بذارم تا 400 اورمیشه ولی همون قضیه اگه ضریبو روی 6 هم بذارن بازم سرعت سی پی و تو ویندوز باضریب 9 نشون داده میشه ! آیا به ویندوز ربطی داره؟
    Last edited by akbarferdosi; 28-11-2008 at 11:01.

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

speed spectrum رو غیر فعال کن

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

باس رم را روی همون 800 تا 900نگه می دارم ولتاژها هم که روی اتومات هست درضمن اینو بگم که در مین قبلی هم همیتنطور بود در ویندوز سرعت سی پی یو رو با همون ضریب اصلی نشون میده ضریب سی پی یو 12.5 در بایوس میزارم 10 * 320 که میشه 3.2 ولی در ویندوز با ضریب 12.5 نشون میده 4000 سرعت سی پی یورو . شما حساب کن ضریب 9 یا 8 یا 7 در 330 fsb سیستم بوت نمیشه!!! باس رم هم پائینه اگه دقت کنید ضریب پائینتر هم فرقی نمیکنه !!! با تجربه ای که ازمین قبلی و سی پی یو 2180 که ضریبش 9 بود دارم مطمئنم اگه سی پی یو 2180 بذارم تا 400 اورمیشه ولی همون قضیه اگه ضریبو روی 6 هم بذارن بازم سرعت سی پی و تو ویندوز باضریب 9 نشون داده میشه ! آیا به ویندوز ربطی داره؟
    نسخه ی بایوست چنده؟؟؟؟ مشخصات اورکلاک رو با cpu-z چک کن. سعی کن که بایوس رو به روز کنی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نسخه بایوس 2.61 سرعت سی پی یو رو فقط تو برنامه cpu-z درست میزنه ولی خود ویندورز و برنامه های دیگه سخت افزاری همونیه که گفتم درضمن طبق توصیه دوستمون گزینه speed spectrum را غیرفعال هم کردم که تاثیری نداشت
    Last edited by akbarferdosi; 28-11-2008 at 12:42.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نسخه بایوس 2.61 سرعت سی پی یو رو فقط تو برنامه cpu-z درست میزنه ولی خود ویندورز و برنامه های دیگه سخت افزاری همونیه که گفتم درضمن طبق توصیه دوستمون گزینه speed spectrum را غیرفعال هم کردم که تاثیری نداشت
    شما بهتره که c1e رو غیر فعال کنید. البته یک بار با زدن f5 ، بایوس رو به حالت دیفالت بر گردونید و دوباره سعی کنید. البته ولتاز ها رو از روی auto خارج کنید . پل شمالی و مسیر رو روی 1.3 و پردازنده رو روی 1.35 و رم رو روی 2.1 بزار. ببین چه طور می شه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزینه c1e کجاست؟ بقیه رو انجام دادم ولی همون آشو همون کاسه

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •