تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: اور مین p5q (فوری فوری)

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز به خاطر cpu هست. 320*12 =4000 پس تا 4000 میتونی اور کنی... خوبه بد نیست!(MULTIPLIER 12.5 هم داری درسته؟ پس بازم شاید بیشتر اور بشه)
    ویرایش 320*12 = 3840 :d
    Last edited by becareful; 01-12-2008 at 23:15.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز با سلام من این همه توضیح دادم کجا گفتم معلومه با اون ضریب اور نمیشه شما اگه توضیحات منوبخونید متوجه میشید که ....

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بد توضیح داده بودی...من هم بد فهمیدم . شما cpu-z رو ملاک بزار فرکانس درست رو اون نشون میده. ویندوز ویستا هست؟ نرم افزار های دیگه ای که گفتی فرکانس رو اشتباه نشون میده چیا هستن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویندوزم xp - در برنامه سی پی یو زد درست میزنه ولی خود ویندورز وبرنامه اورست یا sisofsandra همون طوری که گفتم - اصلا این طوری بگم من به اور سی پیو کارندارم مین اور نمیشه و fsb از 330 بیشتر نمیشه برد هرچند که ضریب سی پی یو رو هم کم کنی و سی پی یو از 2.5 بیشتر نره. وگ
    رنه با fsb پائین و ضریب بالا سی پی یو تا 3.5 هم راحت اورمیشه فکر کنم مطلب رو رسونده باشم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

9

دوستان کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟ این مورد تا حالا برنخورده بودید؟ به امید اور رفتیم این میو خریدیم ولی حالگیری شده و بدجور برام سوال شده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

9

دوستان تاحالا به اینمشکل برنخورده بودید؟ اگه کسی چیز ی به ذهنش می رسه بفرماید. به امید اورکلاک بیشتر مینو عوض کردیم که حالا اینجور بدجور برام سواله وعجیب ؟؟؟؟!!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درضمن جابی دیگه هم مطرح کردم دمای مادربرد درحالت عادی به 43 درجه بعد از یکساعت که درویندوزی وهیچ کار خاصی انجام نمیدی میرسه؟ ود ربازی به 55 هم بعداز یکربع می رسه و هیستینگ چیپ شمالی داغ داغ میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکه نکته عجیب که قبلا گفتم الینکه سرعت سی پی یورو توی ویندوز و برنامه های sisoftsandra2008 و orthos و اورست وچند برنامه دیگه اشتباه میزنه و فقط سی پی یو زد درست میزنه توی اون برنامه ها همه رو باضریب 12.5 ضریب اصلی سی پی یو می زنه هر چند ضریب روی 11 یا 10 یا 9 باشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طبق گفته دوستان و از اونجائیکه این سی پی یو رو روی 3 نوع مادربرد تست کردم بیشتر از 335 نمشه مینو اور کنی اگر مادربرد قدرت اورکلاک بالایی هم داشته باشه ولی سی پی یو 5200 برای بردن fsb از 300 الی 340 بیشتر محدودیت بوجود می آره چرا؟ سوال بعد سی پی یو های 7300 7200 تا چقدر اجازه بالا بردن fsb رو میدن؟ باتشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی نیست جواب بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •