تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: اسم این فیلم چیه؟

داره خودمونی میشه mr.rad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض اسم این فیلم چیه؟

سلام.
    چند روز پیش(فکر کنم 5-6 روزی بشه) شبکه AAA Family ساعت 4-5 صبح داشت یه فیلم وسترن می داد که من باید می خوابیدم و فقط حدود 10 دقیقش رو دیدم.
    آقا من از این فیلم خیلی خوشم اومد ولی هرکاری می کنم نمی تونم پیداش کنم(یکی دو تا سایت فیلم رو دیدم نذاشته بودنش، احتمالا فیلم پارسال باشه، نمی دونم).

چندتا صحنه از فیلم که دیدم + یه سری مشخصات از داستان:

اول اینکه 3تا برادر بودن(شایدم بیشتر) و یه رستوران(کافه) داشتند، و یه زن هم اونجا کار می کرد. این برادر ها کلا به سرسختی و... معروف بودند، اسم بزرگترین برادر هم فارِست بود.

صحنه 1:
    چند نفر با ماشین میان یه تیراندازی می کنند و میرن، برادر کوچیکه سریع پوکه های گوگله رو برمیداره میریزه تو کلاهش میره تو یه کلبه و اونارو به یه پسر دیگه میده و میگه باورت نمیشه فلانی رو دیدم به فکرت بودم پوکه ها رو برات برداشتم و... این پسره هم داداش کوچیکرو می بره تو زیرزمین و یه دستگاه نشونش میده.
    صحنه 2:
    یه نفر هست نمی دونم کلانتر جدیده، شهردار جدیده یا چی کارست ولی با این برادرا لج میفته، میره کلبه ی همین پسره(که گلوله ها رو گرفته بود) و بهش میگه دستگاه کجاست! داداش کوچیکه میاد و میگه اون نمی دونه دستگاه کجاست، اون یارو هم که تا میبینه یکی از اون سه تا برادراست در حد مرگ کتکش می زنه!
    صحنه 3:
    داداش کوچیکه می ره کلیسا و یه آیینی دارند اول مردا پای زنها رو می شورند بعد زنها پای مردا رو میشورند، از شانس دختر مورد علاقه ی این میاد پاهاش رو بشوره که وسط شستن یهو حال پسره بده میشه و سلفه کنون از کلیسا میره بیرون.
    صحنه 4:
    شبه و داداش بزرگه و زنه+ اون پسری که دستگاه رو داشت و پوکه ها رو گرفته بود، تو کافه هستند همراه با چند تا مشتری، دو تا ولگرد مزاحمه زنه می شن، پسره میره به داداش بزرگه میگه، اونم به پسره میگه مغازه رو تعطیل کن، میره و اون دوتا رو میزنه و میندازه بیرون، بعد زنه رو راهی می کنه که بره خونش، زنه سوار ماشین میشه و میره، داداش بزرگه جلوی کافه یکم قدم می زنه میبینه کاپوت ماشینشون بازه، میره یه نگاه می کنه می بینه مشکلی نیست، کاپوت رو می بنده بلافاصله یکی از اون ولگردا دستاشو می گیره و اونیکی هم از پشت میگیرتش و گلوش رو با چاقو می بره!
    البته من درست یادم نمیاد و احتمالا صحنه ها به ترتیب نیستند.

اول خودم سرچ کردم فکر کردم سریال Hell on wheels باشه ولی بعدا که چند تا عکس و تیزر از سریالش دیدم اصلا بازیگرا اونا نبودند فقط نقش اصلیش شبیه دادش وسطیه بود!
    خلاصه اگه اسم این فیلم رو می دونید ممنون میشم بگید.

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سوالتون رو در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطرح کنید

در ضمن سریال hell on wheels اصلا چنین صجنه های ندارد ...

3. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •