تبلیغات :
پارت فوم ، عرضه کننده یونولیت ، فوم ، آکوستیک
طراحی سایت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دانلود آهنگ جدید
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
657. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.98%
  • پژو 405

229 34.86%
  • پژو پارس

369 56.16%
+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 177 از 177 اولاول ... 77127167173174175176177
نمايش نتايج 1,761 به 1,768 از 1768

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام من سمند موتور پژو دارم حدودا هر 3روز یه ذره اب کم میکنه اما نه امپر زیاد بالا میره،نه بد روشن میشه نه هیچ نشتی داره!!!به نظر مشکل چیه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

دوستان سلام از بالای گیربکس زیر پیچی که ازش واسکازین میریزن روغن میریزه یه جای پیچه چرا لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام من سمند موتور پژو دارم حدودا هر 3روز یه ذره اب کم میکنه اما نه امپر زیاد بالا میره،نه بد روشن میشه نه هیچ نشتی داره!!!به نظر مشکل چیه؟؟؟
    این یه ذره آب چقدر هست؟
    در حد یک لیوان ؟ نیم لیتر ؟
    اگر درب رادیاتور رو که باز میکنی دقت کن صدای خروج هوا
    شنیدی باید بررسی کنی . هواگیری دقیق انجام بدین

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان سلام از بالای گیربکس زیر پیچی که ازش واسکازین میریزن روغن میریزه یه جای پیچه چرا لطفا راهنمایی کنید؟؟؟
    باید مطمئن بشید دقیقا از همونجاست
    شاید روغن ریزی از جای دیگه باشه و پخش شده باشه
    سینی زیر رو باز کنید یه شستشو بدین تا دقیق مشخص بشه
    گاهی اوقات پیش میاد اون پیچ شل بسته شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

مرسی حل شد از پیچ پلاستیکی ترموستات اب نشت میکرد سریع خشک میشد همونجا رو سیلندر عوض کردم حل شد

پروفشنال blue2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    یه مشکلی برا ماشینم وجود داره که می خواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم
    ماشین من یه پژو 405 مدل 88 هست . دو سه سال پیش توی اوتوبان جنت زیر رادیاتور کامل بریده شد و واشر سوزوند که همون جا تعمیرش کردیم ولی بعد از اون آب کم می کرد بردم پیش چند نفر مکانیک گفتن بازم از واشرش هست و ... خلاصه سر سیلند رو اینبار تعویض کردم ولی بازم آب کم می کنه . تمامی جنت ها رو هم چک کردم نشتی ندارن . حتی دوتا جنت پشت موتور رو هم تعویض کردم . درب رادیاتور رو هم تعویض کردم ولی مشکل بازم حل نشد . کف پارکینگ هم کارتون گذاشتم که اگه نشتی داشت مشخص بشه که نشد . میزان کم کردن آب هم بسته میزان زمان استفاده از ماشینه . مثلا همین چند وقت پیش باهاش رفتیم مشهد حدود 700 کیلومتر رو یه کله باهاش رفتم چند سی سی آب کم کرده بود ( خیلی ناچیز بود ) . ولی توی شهر که از ماشین استفاده می کنم بعد از حدود 10 تا 15 روز ممکنه یکی دو لیتر آب کم کنه . خودم فکر کنم وقتی ماشین داغ بشه و بعدش ماشین رو خاموش کنم میزان کم کردن آب بیشتر می شه. البته خودم سعی می کنم که قبل از خاموش کردن ماشین آمپر آب بالا نباشه ( فن ماشین کار نکنه ) . نکته ای که هست اینه که ماشین من هیچ کدوم از نشونه های واشر سوزوندن رو نداره . یعنی نه صدای شر شر آب میاد نه صبح ها بد روشن می شه و ... ولی مکانیک ها می گن که نباید آب کم کنه
    از یکی از فامیلامون که یه پارس و یه 405 داره پرسیدم که ماشین شما هم آب کم می کنه ؟ گفت 405 آره کم می کنه ولی پارس نه . اینم بگم که اون بنده خداهم 405 اش یه بار واشر سوزونده ولی پارسش نه

از دوستان می خوان بپرسم که این کم کردن آب علتش چیه ؟ طبیعیه ؟ چقدر آب کم بشه طبیعیه ؟ راهکاری دارین برا این موضوع ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام
    یه مشکلی برا ماشینم وجود داره که می خواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم
    ماشین من یه پژو 405 مدل 88 هست . دو سه سال پیش توی اوتوبان جنت زیر رادیاتور کامل بریده شد و واشر سوزوند که همون جا تعمیرش کردیم ولی بعد از اون آب کم می کرد بردم پیش چند نفر مکانیک گفتن بازم از واشرش هست و ... خلاصه سر سیلند رو اینبار تعویض کردم ولی بازم آب کم می کنه . تمامی جنت ها رو هم چک کردم نشتی ندارن . حتی دوتا جنت پشت موتور رو هم تعویض کردم . درب رادیاتور رو هم تعویض کردم ولی مشکل بازم حل نشد . کف پارکینگ هم کارتون گذاشتم که اگه نشتی داشت مشخص بشه که نشد . میزان کم کردن آب هم بسته میزان زمان استفاده از ماشینه . مثلا همین چند وقت پیش باهاش رفتیم مشهد حدود 700 کیلومتر رو یه کله باهاش رفتم چند سی سی آب کم کرده بود ( خیلی ناچیز بود ) . ولی توی شهر که از ماشین استفاده می کنم بعد از حدود 10 تا 15 روز ممکنه یکی دو لیتر آب کم کنه . خودم فکر کنم وقتی ماشین داغ بشه و بعدش ماشین رو خاموش کنم میزان کم کردن آب بیشتر می شه. البته خودم سعی می کنم که قبل از خاموش کردن ماشین آمپر آب بالا نباشه ( فن ماشین کار نکنه ) . نکته ای که هست اینه که ماشین من هیچ کدوم از نشونه های واشر سوزوندن رو نداره . یعنی نه صدای شر شر آب میاد نه صبح ها بد روشن می شه و ... ولی مکانیک ها می گن که نباید آب کم کنه
    از یکی از فامیلامون که یه پارس و یه 405 داره پرسیدم که ماشین شما هم آب کم می کنه ؟ گفت 405 آره کم می کنه ولی پارس نه . اینم بگم که اون بنده خداهم 405 اش یه بار واشر سوزونده ولی پارسش نه

از دوستان می خوان بپرسم که این کم کردن آب علتش چیه ؟ طبیعیه ؟ چقدر آب کم بشه طبیعیه ؟ راهکاری دارین برا این موضوع ؟
    در حالت کلی به دلیل میزان دمای بالای کارکرد موتور xu7 کم کردن آب در حد
    سی سی مشکلی نداره اما بعد از تعویض واشرسرسیلندر کم کردن آب بیشتر به چشم
    میاد. ماشین بنده سمند هست که بعد از تعویض واشر آب کم میکنه و مشکلی هم ایجاد
    نمیشه اما به هر حال باید بازدید کرد و مراقب بود.
    شما رادیاتور رو هم چک کنید
    گاهی اوقات نشتی های کوچیکی از واتر پمپ وجود میاد که دیده نمیشه
    اما اثرش رو میزاره

8. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال blue2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

در حالت کلی به دلیل میزان دمای بالای کارکرد موتور xu7 کم کردن آب در حد
    سی سی مشکلی نداره اما بعد از تعویض واشرسرسیلندر کم کردن آب بیشتر به چشم
    میاد. ماشین بنده سمند هست که بعد از تعویض واشر آب کم میکنه و مشکلی هم ایجاد
    نمیشه اما به هر حال باید بازدید کرد و مراقب بود.
    شما رادیاتور رو هم چک کنید
    گاهی اوقات نشتی های کوچیکی از واتر پمپ وجود میاد که دیده نمیشه
    اما اثرش رو میزاره
    ممنون از وقتی که گذاشتین و جواب دادین .
    منم سعی می کنم به صورت مرتب چک کنم ببینم که نشتی یا خرابی وجود نداشته باشه .
    رادیاتور رو هم دادم سیخ زدن که کاملا تمیز بود . چون من از آب بدون املاح استفاده می کنم .
    ولی نگرانی زیادی بابت این موضوع دارم چون سالی دو سه مرتبه مجبورم مسافرت هایی حدود 1500 کیلومتر به صورت رفت و برگشت با خودرو برم و دائم استرس دارم که نکنه مشکلی پیش بیاد .
    اطمینان من به ماشین هایی مثل پیکان و پراید و ... خیلی بیشتر از پژو هست . این ماشین خیلی خیلی خیلی حساس هست .

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •