تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 171 از 178 اولاول ... 71121161167168169170171172173174175 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,701 به 1,710 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

داره خودمونی میشه sayasla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود
    دوستان این دو مورد مشمول گارانتی میشه؟
    1- جفت گیری درها ( رگلاز در)
    2- تنظیم نور چراغهای جلو
    دو سوال دیگه هم دارم:
    3- برای انجام این کارها به هر کدوم از نمایندگی های ایران خودرو مراجعه کنم فرق میکنه؟ یا برای بهره بردن از خدمات گارانتی باید حتمکا به همون نمایندگی مراجعه کنم که ماشین رو ازشون خریدم؟
    4- لنت ترمز من الان صدا میده .... بردم نمایندگی گفت عیب از لنته و سوال کردم گفتم عوض کردنش لازمه که در جواب گفت اگه عوض نکنی اشکال نداره و فقط صدا میده؟
    به نظر شما باید عوض بشه حتما؟ عوض نکنم به جاهای دیگه صدمه نمیزنه؟
    1-رگلاژ اصولا باید جزء گارانتی باشه(مثلا سرویس اولیه که بردم اینها جزء گارانتی حساب شد: بازو بست زبانه قفلها،محرک قفل مرکزی،لاستیک آب بندی دور در صندوق عقب؛ تعویض قفل در صندوق عقب و ...)
    2-تنظیم نورفقط پیچوندن دوتا پیچه که خودت هم میتونی انجام بدی.
    3-نه به هر نمایندگی که خواستی میتونی ببری. فقط نمایندگی های خوبو یا باید وقت بگیری قبلش یا صبح زود ببری که ظرفیت داشته باشن.
    4-مال منم اینطوریه. احتمالا کارخونه اولش کلا لنتهای خوبی نمیندازه. مشکل دیگه ای به جز صدا نداره به نظرم. اگه خیلی اذیت میکنه یه چندبار دنده عقب با سرعت برو بعد یهو ترمز کن بهتر میشه.

2. 2 کاربر از sayasla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

1-رگلاژ اصولا باید جزء گارانتی باشه(مثلا سرویس اولیه که بردم اینها جزء گارانتی حساب شد: بازو بست زبانه قفلها،محرک قفل مرکزی،لاستیک آب بندی دور در صندوق عقب؛ تعویض قفل در صندوق عقب و ...)
    2-تنظیم نورفقط پیچوندن دوتا پیچه که خودت هم میتونی انجام بدی.
    3-نه به هر نمایندگی که خواستی میتونی ببری. فقط نمایندگی های خوبو یا باید وقت بگیری قبلش یا صبح زود ببری که ظرفیت داشته باشن.
    4-مال منم اینطوریه. احتمالا کارخونه اولش کلا لنتهای خوبی نمیندازه. مشکل دیگه ای به جز صدا نداره به نظرم. اگه خیلی اذیت میکنه یه چندبار دنده عقب با سرعت برو بعد یهو ترمز کن بهتر میشه.
    از قبل تماس گرفته و وقت گرفته بودم.... امروز بردم نمایندگی و تا گفتم تنظیم نور یارو بهم گفت ماشین 405 اس ال ایکس همشون مشکل نور دارند و هیچ کاریش نمیشه کرد و گفت بهترین راه اینه که کلا چراغاشو عوض کنی با 405 معمولی .... در هر صورت یکم تنظیمش کرد تا شب که ببینم چطور شده....
    برای رگلاژ هم اولش گفت باید ببری پیش همون نمایندگی که ماشین رو تحویل گرفتی که منم در جوابش گفتم تماس گرفتم مرکز ایران خودرو و سوال کردم بهم گفت هر نمایندگی ببری وظیفه دارن انجام بدن ..... در جواب بهم ی آدرس داد که ببرم بیرون و رایگان انجامش دادم.
    لنت ترمز هم قیمت گرفتم می گفت 86000 تومان ( لنت اورجینال )
    حالا این روش شما هم در مورد دنده عقب رفتن انجام میدم ببینم فایده ای داره یا نه...
    بازم تشکر
    Last edited by dvb595959; 19-05-2015 at 11:00.

4. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان عزیز بنده قبلا 405 xu7دوگانه داشتم ازبس سرسیلندش اذیتم کرد باکارکرد63 هزارتا فروختمش حالا 32 میلیون جور کردم باهزار بدبختی میخام بپرسم از دوستانی که اصلاعات دارن ک ایا رانا بخرم یا 405 tu5 داشبورت جدید !!کدومو !!!! ممنونم میشم کمکم کنید خودمم موندم کدومو بخرم عزیزان .مرسی

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

از قبل تماس گرفته و وقت گرفته بودم.... امروز بردم نمایندگی و تا گفتم تنظیم نور یارو بهم گفت ماشین 405 اس ال ایکس همشون مشکل نور دارند و هیچ کاریش نمیشه کرد و گفت بهترین راه اینه که کلا چراغاشو عوض کنی با 405 معمولی .... در هر صورت یکم تنظیمش کرد تا شب که ببینم چطور شده....
    برای رگلاژ هم اولش گفت باید ببری پیش همون نمایندگی که ماشین رو تحویل گرفتی که منم در جوابش گفتم تماس گرفتم مرکز ایران خودرو و سوال کردم بهم گفت هر نمایندگی ببری وظیفه دارن انجام بدن ..... در جواب بهم ی آدرس داد که ببرم بیرون و رایگان انجامش دادم.
    حالا این روش شما هم در مورد دنده عقب رفتن انجام میدم ببینم فایده ای داره یا نه...
    بازم تشکر
    اگه مشکل چراغهاتون کج بودن نور هر کدوم از چراغهاست، اتفاقا چراغهای پژوی معمولی من هم همین مشکلو دارن (رو دیوار حدود 20 درجه اختلاف زاویه با افق). البته مدل 93 هست. شاید منظور ایشون پژوهای مدلهای سالهای قبل تر بود.

دوستان عزیز بنده قبلا 405 xu7دوگانه داشتم ازبس سرسیلندش اذیتم کرد باکارکرد63 هزارتا فروختمش حالا 32 میلیون جور کردم باهزار بدبختی میخام بپرسم از دوستانی که اصلاعات دارن ک ایا رانا بخرم یا 405 tu5 داشبورت جدید !!کدومو !!!! ممنونم میشم کمکم کنید خودمم موندم کدومو بخرم عزیزان .مرسی

من اگه جات بودم آیفونم هم میفروختم، یه خورده دیگه هم جور میکردم یه 206 تیپ 5 میگرفتم !

7. 3 کاربر از sayasla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگه مشکل چراغهاتون کج بودن نور هر کدوم از چراغهاست، اتفاقا چراغهای پژوی معمولی من هم همین مشکلو دارن (رو دیوار حدود 20 درجه اختلاف زاویه با افق). البته مدل 93 هست. شاید منظور ایشون پژوهای مدلهای سالهای قبل تر بود.

من اگه جات بودم آیفونم هم میفروختم، یه خورده دیگه هم جور میکردم یه 206 تیپ 5 میگرفتم !
    خخخ خوبه اما بدون ایفون ک نمیشه زندگی کرد !اما گذشته از اینا 206 صندوقدار منظورتونه دیگه اره ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

خخخ خوبه اما بدون ایفون ک نمیشه زندگی کرد !اما گذشته از اینا 206 صندوقدار منظورتونه دیگه اره ؟؟؟

نه منظورم صندوق دار نبود. یه سر اینجا بزن فرقهای بین تیپهای مختلفشونو ببین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من زیاد تخصص ندارم ولی چون از اطرافیان میشنوم که 206 آمار اعصاب خوردکنیش نسبت به رانا و ... کمتره گفتم. یه جورایی مثل آیفون خودتونه، درسته اینقدر زیاده که خزه ولی از استفادش لذت میبری...

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

405 TU5 مدل 93/12 یا پارس سال 90/12 ؟

کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

405 TU5 مدل 93/12 یا پارس سال 90/12 ؟

کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟
    بدون شک ۴۰۵ TU5 مدل ۹۳ ارزش خرید خیلی بالاتری داره
    پارس همون ۴۰۵ که یه فیس‌لیفت شده ولی ۴۰۵ که شما انتخاب کردی ۳ سال جوونتره و از لحاظ موتوری هم به پارس سال سرتره پس بدون هیچ شک و شبهه‌ای ۴۰۵ انتخاب بهتریه.

12. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بازم تشکر
    من هم SLX داشتم و نور چراغش واقعا ناراحت‌کننده بود. توی جاده اصلا دید خوبی بهم نمیداد. بهترین چراغی که من تونستم گیر بیارم براش، چراغ اسپرت ۲کاسه گرد بود که انصافا نور ماشین یهو ۲برابر شد با همون لامپ و بعد هم که یه رله گذاشتم روش که وقتی استپ بالا میزدم، نور استپ پایینم هم روشن بمونه باهاش. دیگه رانندگی توی جاده کابوس من نبود (این تیکه آخر حرفم چقد شبیه اون گوینده‌های تن‌تاک شد)

14. 3 کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

من هم SLX داشتم و نور چراغش واقعا ناراحت‌کننده بود. توی جاده اصلا دید خوبی بهم نمیداد. بهترین چراغی که من تونستم گیر بیارم براش، چراغ اسپرت ۲کاسه گرد بود که انصافا نور ماشین یهو ۲برابر شد با همون لامپ و بعد هم که یه رله گذاشتم روش که وقتی استپ بالا میزدم، نور استپ پایینم هم روشن بمونه باهاش. دیگه رانندگی توی جاده کابوس من نبود (این تیکه آخر حرفم چقد شبیه اون گوینده‌های تن‌تاک شد)
    درود
    آره نورش واقعا کمه و اذیت میکنه .... جاده های ما هم که ماشاله چاله ( بهتر بگم چاه ) کم نداره .... با این نور مضخرفش هیچی نمیشه دید.
    از این چراغ اسپورت عکسی چیزی داری بزاری ببینم چجوریه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •