تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 169 از 178 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان، به نظرتون 405 SLX با موتور TU5 بهتره یا 405 GLX دوگانه سوز با موتوره 1800 سی سی؟
    من مصرفم زیاده، یه ماشینی میخوام که کم مصرف و پرقدرت باشه! چون معمولا زیاد تو جاده رانندگی میکنم
    یه جایی خوندم 405 با یه باک سی ان جی 200 کیلومتر راه میره! میخواستم بدونم واقعیت داره؟
    خودم نظرم رو 405 GLX هست ولی میترسم مصرفش بیشتر از حده انتظارم باشه
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    405 دو گانه دستی با یه باک 200 تا میره البته اگه 100 تا باهاش بری نه 120 تا. حتی بیشتر هم میره و تا 220 هم رفتم. مطمئنا اگه بخوای برای مصرف بالا بگیری دوگانه بهتره. سمند EF7 مطمئنا از این نظر گزینه مناسب تری هست ولی من جدیدا خبر ندارم که اوضاع اینایی که الان تولید می کنن چجوریه . من یه مدل 90 داشتم با یه باک گاز راحت 270-280 تا میرفتم ولی مصرف بنزینش عین همین 405 بود. تنها مشکل این ماشین اینه که به شدت لوازمش از 405 و بقیه ماشین ها گرون تره. همه چیش! از لنتش گرفته تا تسمه تایم و اجرت تمامی تعمیراتش. ولی اگه اذیتت نکنه و خراب نشه و به روغن ریزی نیفته عین اون موردی که دسته من بود سواری فوق العاده ای بهت میده اونم با گاز! ولی خوب اگه بخوام بعد از چند سال تجربه تعویض ماشین بهت بگم من باشم یه 405 SLX میگیرم
    مصرف جادش 6-7 هست تقریبا عین پراید و داخل شهرش 9
    ایمنی داری صندوق داری ، دردسر گاز نداری خطر گاز نداری
    یه خورده شاید اونم شاید در حد 10 درصد بیشتر پول سوخت میدی ولی دیگه هزینه تعمیرات ناشی از گاز نمی دی
    قطعاتش قیمتش مناسبه اجرت های تعمیر و تعویض هم همین طور. قیافشم خوبه حداقل خیلی خیلی بهتر از 405 معمولیه
    و یه نکته اینکه غیر از EF7 تقریبا همه ماشین ها تو گاز کم میارن برای همین حس سواری بنزین SLX باز یه امتیاز بزرگ حساب میشه. کلا از گاز دوری کن

2. این کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Serial Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    Anayurdum Azərbaycan

پيش فرض

دوگانه ۱۸۰۰ اصلا بدرد نمیخوره . موتورش صدای پیکان میده . با سی ان جی خیلی بره ۱۶۰ تا هست . البته روی پارس که اینطور هست . پارس ۱۸۰۰ دوگانه
    اگر ماشین دوگانه میخواید فقط سمند EF7 پایه گازسوز بخرید . موتورش هم پرقدرت هست هم کم مصرف و کم صدا . با گاز ۲۲۰ کیلومتر پیمایش راحت میره .
    من قبلا سمند EF7 داشتم و دوباره حاضر نیستم برم بخرمش چون واقعا دردسر داره! سواری ـه ماشین عالی ـه ولی به درسرش نمیارزه!
    با این شرایطی که شما میگین نمیدونم چیکار کنم! نظرم بیشتر رو 405 بود که اونم منصرف شدم :-(

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    Anayurdum Azərbaycan

پيش فرض

405 دو گانه دستی با یه باک 200 تا میره البته اگه 100 تا باهاش بری نه 120 تا. حتی بیشتر هم میره و تا 220 هم رفتم. مطمئنا اگه بخوای برای مصرف بالا بگیری دوگانه بهتره. سمند EF7 مطمئنا از این نظر گزینه مناسب تری هست ولی من جدیدا خبر ندارم که اوضاع اینایی که الان تولید می کنن چجوریه . من یه مدل 90 داشتم با یه باک گاز راحت 270-280 تا میرفتم ولی مصرف بنزینش عین همین 405 بود. تنها مشکل این ماشین اینه که به شدت لوازمش از 405 و بقیه ماشین ها گرون تره. همه چیش! از لنتش گرفته تا تسمه تایم و اجرت تمامی تعمیراتش. ولی اگه اذیتت نکنه و خراب نشه و به روغن ریزی نیفته عین اون موردی که دسته من بود سواری فوق العاده ای بهت میده اونم با گاز! ولی خوب اگه بخوام بعد از چند سال تجربه تعویض ماشین بهت بگم من باشم یه 405 SLX میگیرم
    مصرف جادش 6-7 هست تقریبا عین پراید و داخل شهرش 9
    ایمنی داری صندوق داری ، دردسر گاز نداری خطر گاز نداری
    یه خورده شاید اونم شاید در حد 10 درصد بیشتر پول سوخت میدی ولی دیگه هزینه تعمیرات ناشی از گاز نمی دی
    قطعاتش قیمتش مناسبه اجرت های تعمیر و تعویض هم همین طور. قیافشم خوبه حداقل خیلی خیلی بهتر از 405 معمولیه
    و یه نکته اینکه غیر از EF7 تقریبا همه ماشین ها تو گاز کم میارن برای همین حس سواری بنزین SLX باز یه امتیاز بزرگ حساب میشه. کلا از گاز دوری کن
    حرفای شما رو کاملا قبول دارم ولی از یه طرف SLX به دلم نمیشینه! میگن موتورش تو دنده 3 و 4 کم میاره، دوره EF7 هم خط کشیدم و هیچوقت سمتش نمیرم!
    فقط این وسط میمونه 405 GLX دوگانه که واسه خریدنش دو دلم!
    الان 207 اتوماتیک دارم و مصرف بنزینش واقعا کلافم کرده، خلاصه اصلا نمیدونم چیکار کنم با این شرایط

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

حرفای شما رو کاملا قبول دارم ولی از یه طرف SLX به دلم نمیشینه! میگن موتورش تو دنده 3 و 4 کم میاره، دوره EF7 هم خط کشیدم و هیچوقت سمتش نمیرم!
    فقط این وسط میمونه 405 GLX دوگانه که واسه خریدنش دو دلم!
    الان 207 اتوماتیک دارم و مصرف بنزینش واقعا کلافم کرده، خلاصه اصلا نمیدونم چیکار کنم با این شرایط
    والا من slx زیاد سوار شدم چنین مشکلی ندیدم
    207 مگه موتورش tu5 نیس؟

تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    Anayurdum Azərbaycan

پيش فرض

والا من slx زیاد سوار شدم چنین مشکلی ندیدم
    207 مگه موتورش tu5 نیس؟
    آره TU5 هست ولی مصرفش بالای 10 تاس
    چه تو جاده چه داخل شهر!
    موتوره TU5 ـه SLX کشش ـه موتوره 1800 سی سی ـه پژو رو نداره!مخصوصا تو سرعت زیاد و سر بالایی ها
    خودم تست کردم و از این بابت مطمئنم

7. این کاربر از Serial Killer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان، به نظرتون 405 SLX با موتور TU5 بهتره یا 405 GLX دوگانه سوز با موتوره 1800 سی سی؟
    من مصرفم زیاده، یه ماشینی میخوام که کم مصرف و پرقدرت باشه! چون معمولا زیاد تو جاده رانندگی میکنم
    یه جایی خوندم 405 با یه باک سی ان جی 200 کیلومتر راه میره! میخواستم بدونم واقعیت داره؟
    خودم نظرم رو 405 GLX هست ولی میترسم مصرفش بیشتر از حده انتظارم باشه
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    1800 نخر داداشم نخر بیچاره میشی از دست واشرسرسیلندای قلابی و الیاژهای سرسیلنددارم میفروشم ماشینمو من میخام یه 405 tu5 صفر بخر فکر میکنم موتورش یه اب پاکتره و کم مصرفتر باورکنید ماشین من مدل89 همشم خاب بوده و 59 هزارتا کارکرده اما تابحال 2بار واشر عوض کردم دیگه بیزا. شدم از این مدل موتور .روغن کم کردنشم بماند.بازم هرجور دوسداری .موفق باشی

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk

9. 2 کاربر از paket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

ماشین سمند 84 هست
    تو باکی بخوام بکنم چقدر هزینه داره؟ اینو بخوام عوض کنم چقدر هزینه داره؟
    سلام
    پس پمپ ماشين بيرون باکي هستش
    توباکي حدود 200 250 با دستمزد و خود پمپ بيرون باکي 120 تومن
    ولي من باشم تو باکي مي کنم و خودم را راحت مي کنم .

11. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز اگه دوست داريد ماشينتون گاز سوز باشه و زياد با ماشين تردد داريد
    به نظرم EF7 گزينه ي مناسبي باشه ولي دردسر هاي مخصوص به خودش را داره اگه از EF7 خوشتون نمياد
    به نظرم يه 405 بنزيني بگيريد و خودتون به صورت گارگاهي دوگانه کنيد چون در مدل ها ي دو گانه فابريک کارخونه اي چون گاز به صورت مستقيم به پشت سوپاپ ها تزريق ميشه . سوپاپ و سرسيلندر بيشتر دچار خوردگي و در نتيجه سوختن سرسيلندر ميشه ولي در روش دوگانه دستي چون اکترا از روش ميکسري استفاده مشه و گاز از طريق فانيفولد وارد و سوخته ميشه کمتر در معرض خورده شدن سرسيلندر و سوختن واشر قرار مي گيرد.
    ولي خوب مزيت کارخونه اي اينه که افت شتاب نسبت به بنزين کمتره ولي دستي افت شتاب تا بزين بيشتره .

13. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    یک سوال داشتم
    میخواستم بدونم عربیلک فرمان جدید پژو 405 های مدل بالای 91 که ایربگ دارن به پژو 405 های مدل 86 میخوره یا نه

این مدل منظورمه :

ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام
    یک سوال داشتم
    میخواستم بدونم عربیلک فرمان جدید پژو 405 های مدل بالای 91 که ایربگ دارن به پژو 405 های مدل 86 میخوره یا نه

این مدل منظورمه :

ممنون
    سلام
    خير خود غربال به تنهايي نميشه و بايد با فرمون تعويض بشه .
    براى اينکه بشه نصب کرد بايد فرمون و غربال مدل جديد خريدارى و نصب بشه .
    و اگه خواستيد نصب کنيد بايد مجموعه ى غربال و فرمون را با توجه به تريم داخلى ماشينتون
    از ايساکو تهيه کنيد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •