تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 167 از 178 اولاول ... 67117157163164165166167168169170171177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,661 به 1,670 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

استپر دوستان جز گارانتیه؟
    باید از نمایندگی بپرسید
    عموما قطعات مهم و حساس گارانتی ندارن این شگرد شرکت های خودروسازی ایرانیه

2. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه سمند 84 دارم ( چون موتور اینا همون 405 قدیمیه گفتم اینجا هم بپرسم)
    بعد از مسافرت دیدم که زیر رادیاتش ضد یخ ریخته
    بردم رادیات سازی و گفت باید عوض بشه
    عوض کردم ولی هی از شیلنگش آب میداد و سریع هوا می گرفت
    بعد از چند بار چک کردن معلوم شد که واشر سوزونده و کمپرس کرده
    من این ماشین رو دو ماهه خریدم و طرف می گفت برج 6 پارسال واشر عوض کرده
    واتر پمپ رو هم تازه عوض کرده بودم
    همیشه هم آمپرش رو چک میکردم که بالا نره و هیچ موقع هم بالا نرفت.یه بار فقط داشتم پارکش میکردم یهو زنه داد زد که موتور داغه و ازین حرفا که یعنی جوش آورده که من دیدم آمپر روی درجه معمولیه و حتی به وسطم نرسیده. آب کم میکرد روی رادیات قبلی ولی من تند پر می کردم . این قضیه شاید 2-3 روز اتفاق افتاده باشه( قضیه آب کم کردن) و من سریع رفتم رادیات عوض کردم و دیگه آب کم نکرد. تا که فرداش دیدم از شلنگ آب میده و میریزه روی مهره رادیات و یه شب کلا فنش اتصالی کرده بود و تا صبح روشن بود که صبح اومدم قطعش کردم. بردم رادیات سازی که دید دیگه شلنگ باد کرده به شکل شدیدی و مطمئن شد که واشر سوزونده
    حالا دادمش برام عوض کنه ولی موندم که این چرا واشر سوزونده. هنوز بازش نکرده
    موندم که اصلا یه موقع گفت سر سیلندر عوض بشه عوض کنم یا کلا بگم تعمیرش کنم و بعد بفروشمش؟ واقعا مصیبتن این ماشین های مدل پایین
    همیشه صفر سوار میشدم این بار این اشتباه رو کردم و مدل پایین سوار شدم و الان تقریبا پشیمونم

داره خودمونی میشه sayasla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من یکی دو ماهه یه 405 مدل 93 دارم(TU5)
    در کل راضیم ازش ولی یه مشکلی که داره، اگه حتی یه خورده سربالایی باشه اصلا ماشین شتاب نمیگیره (بیشتر تو دنده 3 به بعد)،مجبورم دور موتورو تا بیشتر از 3ونیم ببرم بعد دنده عوض کنم.الان ولی نمیدونم همشون اینجورین یا ماشین من مشکل داره.

-تو صفحه کیلومترشمار 4 تاوضعیته: یکی کیلومتر کل ،یکی صفر کردن کلیومتر، یکی دیگه شم فکر کنم میانگین سرعت کل ماشینه، اون یکی که یه عکس یه لامپ داره با عدد صفر چیچیه؟

-واسه مایع برفپاککن چی خوبه؟ کارخونه اول یه مایع آبی رنگی گذاشته بود که الان تموم شده.

راستی سیستم صوتیش هم خیلی خوبه، اصلا انتظار این باندها و کنسول وسطو نداشتم. ولی کاش عقبش هم باند داشت.
    مصرف سوختش هم هنوز دقیق اندازه نگرفتم ولی به نظرم خیلی بالاست.

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

من یکی دو ماهه یه 405 مدل 93 دارم(TU5)
    در کل راضیم ازش ولی یه مشکلی که داره، اگه حتی یه خورده سربالایی باشه اصلا ماشین شتاب نمیگیره (بیشتر تو دنده 3 به بعد)،مجبورم دور موتورو تا بیشتر از 3ونیم ببرم بعد دنده عوض کنم.الان ولی نمیدونم همشون اینجورین یا ماشین من مشکل داره.

-تو صفحه کیلومترشمار 4 تاوضعیته: یکی کیلومتر کل ،یکی صفر کردن کلیومتر، یکی دیگه شم فکر کنم میانگین سرعت کل ماشینه، اون یکی که یه عکس یه لامپ داره با عدد صفر چیچیه؟

-واسه مایع برفپاککن چی خوبه؟ کارخونه اول یه مایع آبی رنگی گذاشته بود که الان تموم شده.

راستی سیستم صوتیش هم خیلی خوبه، اصلا انتظار این باندها و کنسول وسطو نداشتم. ولی کاش عقبش هم باند داشت.
    مصرف سوختش هم هنوز دقیق اندازه نگرفتم ولی به نظرم خیلی بالاست.
    مصرفش که بالاست باید ببری تنظیم موتور.
    [emoji1]
    اون شتاب نگرفتن همشون اینجوریه باید قبلش دور بگیری.

6. این کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

همیشه هم آمپرش رو چک میکردم که بالا نره و هیچ موقع هم بالا نرفت.یه بار فقط داشتم پارکش میکردم یهو زنه داد زد که موتور داغه و ازین حرفا که یعنی جوش آورده که من دیدم آمپر روی درجه معمولیه و حتی به وسطم نرسیده. آب کم میکرد روی رادیات قبلی ولی من تند پر می کردم . این قضیه شاید 2-3 روز اتفاق افتاده باشه( قضیه آب کم کردن) و من سریع رفتم رادیات عوض کردم و دیگه آب کم نکرد. تا که فرداش دیدم از شلنگ آب میده و میریزه روی مهره رادیات و یه شب کلا فنش اتصالی کرده بود و تا صبح روشن بود که صبح اومدم قطعش کردم. بردم رادیات سازی که دید دیگه شلنگ باد کرده به شکل شدیدی و مطمئن شد که واشر سوزونده
    موندم که اصلا یه موقع گفت سر سیلندر عوض بشه عوض کنم یا کلا بگم تعمیرش کنم و بعد بفروشمش؟ واقعا مصیبتن این ماشین های مدل پایین
    همیشه صفر سوار میشدم این بار این اشتباه رو کردم و مدل پایین سوار شدم و الان تقریبا پشیمونم

اینگونه ماشین ها آفتابه خرج لحیم هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

باید از نمایندگی بپرسید
    عموما قطعات مهم و حساس گارانتی ندارن این شگرد شرکت های خودروسازی ایرانیه
    متاسفانه جز گارانتی نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام
    علت اينکه رادياتورتون را خراب کرده همون فشار زياد کمپرس سيلندر بوده که ميزده تو آب و شيلنگ باد مي کرده
    در مورد اينکه مي گيد صاحبش مي گفت برج 6 پارسال واشرش را عوض کرده به نظرم چند احتمال داره اوا اينکه سرسيلندر تاب داشته و تراش داده نشده يا اينکه خوب تراش ندادن دوم کيفيت واشر مورد استفاده مناسب نبوده و بعد مدتي دوباره باد کرده ( ترسونده ) و کمپرس رذ کرده .
    سوم اينکه مکانيک سرسيلندر درست نبسته يعني سرسيلندر را با ترکمتر نبسته و باعث شده دوباره ماشر بترسونه .
    چهار نگهداري خود فرد از ماشين درست نبوده .
    معمولا يه سري نکات هست که هنگام بازوبست کردن سر سيلندر بسياري از مکانيک ها توجه نمي کنند و دوباره واشر مشکل پيدا مي کنه .
    به نظر شما يه سرسيلندر لخت و واشر شرکتي بگيري به يه دست سوپاپ و لاستيک ساق سوپاپ ب و بنداز رو سرسيلندر جديد و بدي يه مکانيک خوب برات ببنده از اولشم بهتر ميشه .

10. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    علت اينکه رادياتورتون را خراب کرده همون فشار زياد کمپرس سيلندر بوده که ميزده تو آب و شيلنگ باد مي کرده
    در مورد اينکه مي گيد صاحبش مي گفت برج 6 پارسال واشرش را عوض کرده به نظرم چند احتمال داره اوا اينکه سرسيلندر تاب داشته و تراش داده نشده يا اينکه خوب تراش ندادن دوم کيفيت واشر مورد استفاده مناسب نبوده و بعد مدتي دوباره باد کرده ( ترسونده ) و کمپرس رذ کرده .
    سوم اينکه مکانيک سرسيلندر درست نبسته يعني سرسيلندر را با ترکمتر نبسته و باعث شده دوباره ماشر بترسونه .
    چهار نگهداري خود فرد از ماشين درست نبوده .
    معمولا يه سري نکات هست که هنگام بازوبست کردن سر سيلندر بسياري از مکانيک ها توجه نمي کنند و دوباره واشر مشکل پيدا مي کنه .
    به نظر شما يه سرسيلندر لخت و واشر شرکتي بگيري به يه دست سوپاپ و لاستيک ساق سوپاپ ب و بنداز رو سرسيلندر جديد و بدي يه مکانيک خوب برات ببنده از اولشم بهتر ميشه .
    ممنون
    منم دقیقا همین کارو کردم
    کل سرسیلندر عوض شد و الان اوکی هست
    فقط یه نکته ای اینکه هر موقع در رادیات باز میکنم یه پیس میکنه
    این یعنی رادیات هوا داره یا معمولیه و همه ماشین ها همینه؟ ماشین آب کم نمی کنه ها ولی این پیس رو داره
    هوا گیری هم میکنم باز همین جوره
    یه موقع اینجوری میشه یه موقع نمی شه
    این نرماله؟
    یه سری ها میگن نرماله یه سری ها میگن باید بررسی بشه و نمی شه براحتی ازش گذشت
    لطفا منو ازین بلا تکلیفی در بیارید
    خود تعمیرکار که میگه معمولیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

ممنون
    منم دقیقا همین کارو کردم
    کل سرسیلندر عوض شد و الان اوکی هست
    فقط یه نکته ای اینکه هر موقع در رادیات باز میکنم یه پیس میکنه
    این یعنی رادیات هوا داره یا معمولیه و همه ماشین ها همینه؟ ماشین آب کم نمی کنه ها ولی این پیس رو داره
    هوا گیری هم میکنم باز همین جوره
    یه موقع اینجوری میشه یه موقع نمی شه
    این نرماله؟
    یه سری ها میگن نرماله یه سری ها میگن باید بررسی بشه و نمی شه براحتی ازش گذشت
    لطفا منو ازین بلا تکلیفی در بیارید
    خود تعمیرکار که میگه معمولیه
    سلام
    اگه ماشين داغ باشه و حدود 2 ساعت بعد درش را باز کنيد بله پيس صدا داره و عاديه .
    ولي اگه بعد يک شب تا صبح باز کنيد و صداي کمي داشته باشه اونم عاديه ولي اگه صداش زياد ياشه مثل صداي در نوشابه انوقت هوا داره .
    در کل اگه صداي پيس کمي داره عاديه و جاي نگراني نيست .

13. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

درود
    دوستان برای روغن موتور،ترمز و واسکازین واسه پارس (مدل ۸۷) بهترین مارک بازار چیه و چه مشخصاتی داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •