تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 122 از 178 اولاول ... 2272112118119120121122123124125126132172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,211 به 1,220 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

پروفشنال hamed999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اصلا 405 با موتور tu5 از سمند هم جا میمونه چه برسه به 405 معمولی شما اگه این ماشینو(405 tu5) داشته باشی خودت متوجه قدرت و شتابش در مقابل بقیه خودرو ها شدی و حتما هم نیاز نیست که همه بدونن همین که خودت میدونه و با ماشینت حال میکنی بسه ---
    بالغ بر 20 تا کلیپ هست از 405 با موتور tu5 ولی به قول دوستان همش فیک هست ولی امار ایران خودرو همش درسته !!!!!!!!!
    اون دوستمون که میگه امار ایرانخودرو مرجع هست لطفا جواب این سوال اقا مهران رو بده که چطور 405 معمولی تو شتاب از 206 تیپ 5 بهتره ؟؟؟؟؟ یا مثلا شتاب روا با سمند ef7 برابره ؟ یعنی اینقدر ef7 ضعیفه ؟؟؟ اخه شتاب روا رو زده 12.7 و سمند ef7 رو 12.5 با بنزین
    ممنون میشم ما رو توجیح کنن
    ========================================
    بازم میگم دوستان نیازی به کل کل نیست چون هر کسی به راحتی این ماشینا اطرافش هست که بتونه تست کنه و خودش متوجه بشه
    Last edited by mohamad skystar; 08-11-2012 at 00:12.

2. 3 کاربر از hamed999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shiraz522's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شیــــــــــSHZـــــــــراز

پيش فرض

سلام
    دوتا سوال ؟؟؟
    1.مصرف پژو پارس در بهترین حالت (موتور تنظیم شده ، شمع های نو و ... ) در حالت بین شهری چنده ؟؟؟؟
    2.بهترین دور موتور برای دنده عوض کردن چنده ؟؟؟

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

دوستانی که پشت 405 تی یو 5 ننشستن طبق چه اسنادی اظهار نظر میکنن ؟
    جناب کریستین رونالدو تشریف بیار تا با 405 تی یو 5 190 تا با دنده 4 برات برم !
    آقای شادو چرا کلیپ هایی که ما تست میکنیم فیک هستن و آمار ایران فرغون راسته ؟ حالا دیگه ایران فرغون شد شرکت خوبه ؟؟؟
    ==========ه
    عزیزان وقتی ضریب دنده سبک باشه یعنی اینکه شتاب کمتر . تاپ اسپید بیشتر که دنده 3و4و5 خودرو 405 تی یو 5 اینطوریه . به همین دلیل نهایت سرعت دنده 4 به 190 میرسه. و یکی دیگه از دلایل هار بودن!!! این ماشین استفاده از ecu بوش . ورژن 7.4.4. هست
    من خودم xu7 سوارم که دارم اینو میگم ! 405 مدل 85 دارم . خودم کورس انداختم شکست خوردم ! دنده 2 این ماشین پرواز میکنه
    اینم یه کلیپ که خودمون گرفتیم . پلاک ماشینم ببینین ایران 19 تا باورتون بشه ! تی یو 5 و ef7 میبینید که تی یو 5 چه طوریش شتاب میگیره . بازم میگم این ماشین 1 .2 زانتیا رو هم میگیره !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 مگه . نمیدونم چرا میزنمش اینجا فیلتر نشون میده . پی 30 هم پ30 قدیم !
    هرکی خواست بگه لینک و بدم تو پروفایلش .
    Last edited by Actros; 08-11-2012 at 11:51.

5. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

برای بار دوم میپرسم:
    "دوستانی که پارس دارن:
    تو صفحه کیلومتر چهارتا وضعیت موجوده:کیلومتر کل، صفر کردن کیلومتر، دو وضعیت دیگه که یکیش یه ماشینو نمایش میده و روبروش یه عدد به کیلومتر/ساعت نوشته. یکیشم یه چراغ رو با یه عدد صفر نمایش میده. این دوتا یعنی چی؟ "
    آیا وکیلم؟!
    دوست عزیز این تو همه ی مدلا موجود نیست . من برا 405 فعالش کردم
    یکیش مصرف بنزینته در 100 کیلومتر . یکیش میزن مسافتی که با بنزین تو باک میتونی طی کنی . یکیش میانگین سرعت از زمان 0 شدن .

7. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام
    دوتا سوال ؟؟؟
    1.مصرف پژو پارس در بهترین حالت (موتور تنظیم شده ، شمع های نو و ... ) در حالت بین شهری چنده ؟؟؟؟
    2.بهترین دور موتور برای دنده عوض کردن چنده ؟؟؟
    پارس با موتور قدیمی XU7 در بهترین حالت خارج از شهر 8 تا 8.5 لیتر در 100 کیلومتر
    بهرتین دور موتور برای تعویض دنده 3500 تا 4000 دور هست

9. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 2raj_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اقای اکترس تو اون کلیپ که شما گذاشتی صدای take off میاد این ماله سمند بود یا 405؟البته راننده سمند خیلی دیر دنده داد.به هر حال تو اینجور درگ ها راننده خیلی مهمه

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من خودم 405 tu5 دارم قدرت این ماشین 108 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه و گشتاورش 147 نیوتون متر در 4000 دور در دقیقه است و از دور 2600 تا 5500 گشتاورش تقریبا فلته
    برای همین هست ماشینهایی که قدرت بیشتری هم دارند بازم نمیتونن بهش برسند دنده 1 و 2 هم یه مقداری سنگین هست به طوری که با ماشینهای 140 تا 150 اسبی میتونه کورس بزاره 0 تا 80 رو تو 7 ثانیه میره و 0 تا 100 رو 10.5 ثانیه
    آمار ایرانخودرو همش اشتباهه برین یکم تحقیق کنین متوجه میشین حتی وزن ماشینها رو هم اشتباه میزنه

در ضمن 207 و 206 صندوق دار هم با همین موتور تولید میشه که با توجه به تفاوت ورژن ecu 7.4.5 دارای 104 اسب بخار و گشتاور 142 نیوتون متر میباشد و 0 تا 100 رو بین 11.5 تا 12.5 پر میکنه
    Last edited by mmf66; 08-11-2012 at 17:02.

12. 3 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

مرجع رو میذاریم همون ایران خودرویی که گفتید. با استناد به سایت ایران خودرو، 206 تیپ 5 شتابش 11.6 هست و 405 هم 11 ثانیه. این همه شما تعریف کردی از شتابگیری 206، ولی متاسفانه از 405 عقب میافته.
    ممنون از آموزشی که در مورد گیربکس به بنده دادید، هر کس صجبت‌های شما رو بخونه متوجه میشه که چقدر در این زمینه تجربه دارید.
    فرضاً گیربکس دو ماشین متفاوت باشه. دوست خوبم موتور رو عوض کردیم، یک موتور 11 اسب قویتر گذاشتیم بجاش، بدترین گیربکس هم بذارید، وقتی موتور رو عوض کنید و قویترش کنید، شتاب کم نمیشه دوست عزیز! قبوله تمام کلیپا روی نت فیک، میخواید بجث علمی کنید، ثابت کنید چرا منبع تولید توان بیشتر شده ولی در شرایط یکسان با همون قطعات (از جمله گیربکس) شتاب بدتر شده؟ اگر هم میخواین دوباره به اعداد ایران خودرو استناد کنید که شتاب هاچبک رو پایینتر از صتدوقدار دونسته، من حرفی ندارم!
    اینا جواب کلی چندتا پست قبلیه و این پسته که یجا میگم
    محاسباتتو تا جایی قبول دارم مهران جان ولی به قول دوستمون shadows-funeral که متاسفانه اسمشونو نمیدونم (که اسمشو بگه بدونیم ممنون میشم) دلیلی نداره که ایران خودرو شتاب ماشینایی که خودش تولید میکنه و میفروشه رو اشتباه بزنه البته اشتباه هم امکان داره رخ بده نه تا اینقدر و در چنین حالتی.

به نظرم خود راننده هم تاثیر زیادی میتونه تو شتاب ماشین داشته باشه از نظر سرعت عملکرد راننده رو میگم راستی کورسو هستما

به نظرم funeral داره تخصصی و علمی تر میگه احساس میکنم شما از روی تجربه میگی.
    حالا مهران جان ماشینت چیه؟

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستانی که پشت 405 تی یو 5 ننشستن طبق چه اسنادی اظهار نظر میکنن ؟
    جناب کریستین رونالدو تشریف بیار تا با 405 تی یو 5 190 تا با دنده 4 برات برم !
    آقای شادو چرا کلیپ هایی که ما تست میکنیم فیک هستن و آمار ایران فرغون راسته ؟ حالا دیگه ایران فرغون شد شرکت خوبه ؟؟؟
    ==========ه
    عزیزان وقتی ضریب دنده سبک باشه یعنی اینکه شتاب کمتر . تاپ اسپید بیشتر که دنده 3و4و5 خودرو 405 تی یو 5 اینطوریه . به همین دلیل نهایت سرعت دنده 4 به 190 میرسه. و یکی دیگه از دلایل هار بودن!!! این ماشین استفاده از ecu بوش . ورژن 7.4.4. هست
    من خودم xu7 سوارم که دارم اینو میگم ! 405 مدل 85 دارم . خودم کورس انداختم شکست خوردم ! دنده 2 این ماشین پرواز میکنه
    اینم یه کلیپ که خودمون گرفتیم . پلاک ماشینم ببینین ایران 19 تا باورتون بشه ! تی یو 5 و ef7 میبینید که تی یو 5 چه طوریش شتاب میگیره . بازم میگم این ماشین 1 .2 زانتیا رو هم میگیره !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 مگه . نمیدونم چرا میزنمش اینجا فیلتر نشون میده . پی 30 هم پ30 قدیم !
    هرکی خواست بگه لینک و بدم تو پروفایلش .
    دوست عزیز تو با دنده 4 190تا میری اونوقت با دنده پنج چندتا میری ؟
    حتما 210تا بیشتر میری
    رو کیلومتر ماشین 210 نوشته حتما اینو هم ایران فرغون اشتباه زده

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

داداش شتاب تی یو 5 دقیقا بین 10 تا 10.5 هست . میتونم ثابت کنم بهتون .
    Abdolreza2012 جان دنده 4 سبکه و 188 تا میره ولی وقتی مینداری 5 به دلیل سبکی بیش از حد دنده و فشار هوا دیگه ماشین به زور سرعت اضافه میکنه . ولی اگه جاده یکم سرپایینی باشه 210 تا رو هم میره . ولی تو کفی نه .اگه شما منظور من رو از سبکی دنده متوجه بشی کاملا متوجه مطلب میشی . مثل پراید که میندازی 5 دیگه جون نداره بره . چون 5 پراید هم سبکه
    ضمنا از روی کاغذ که اونم کاغذی که ایران فرغون نوشته نمیشه هیچی رو حساب کرد.یعنی به نظر شما شتاب روا و ef7 برابره ؟!!! ایران فرغون اینو گفته دیگه !!! اگه اونو قبول داری اینم قبول کن . ایران فرغون خیلی لاشی تر از حرفاس داداش . والا نیازی به بحث نداره . یک بار تجربه کنید کافیه . بشین پشت یه tu5 یه 0 تا 100 بگیر
    دنده سنگین یعنی چی ؟ مثلا دنده 1 همین ماشین تی یو 5 که 45 تا میره یا دنده 2 84 تا میره . یعنی اینکه دنده زود تر پر میشه ولی تاپ اسپید کمتر میره و ولی 4 سبکه یعنی چی ؟ یعنی دیر تر پر میشه و تاپ اسپید بیشتری داره . اون فیلمم قبول ندارین کلی فیلم رو نت هست. باور کنین نمیشه همش فیک باشه !
    Last edited by Actros; 08-11-2012 at 23:10.

16. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •