تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: يادگيري ميكس ومونتاژ فيلم هاي عروسي!

پروفشنال pakbakhteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض يادگيري ميكس ومونتاژ فيلم هاي عروسي!

سلام ..
    راستش خيلي علاقه دارم كه كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي را به مرور زمان بصورت حرفه اي و علمي ياد بگيرم براي اين كار به چه نرم افزارهايي بايد تسلط پيدا كنم اسم خيلي از نرم افزارها تو ذهنم هست از جمله ادويس .. سينما4 دي .. يوليد .. پريماير .. افتر افكت .. فتوشاپ و شايد خيلي هاي ديگه كه من حضور ذهن ندارم و اينكه تو كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي كدام نرم افزار ميشه گفت حرف اول رو ميزنه و كلاٌ در كنار اون نرم افزار اصلي چه نرم افزارهاي ديگه اي بايد ياد بگيرم .
    لطف مي كنيد منو راهنمايي كنيد.

2. این کاربر از pakbakhteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام . منهم خواهش مشابه این دوست عزیز را دارم . البته من با نرم افزارهای پریمیر، اوید تا حد قابل قبول ( مخصوصا اوید) و با فتوشاپ در حدنیاز آشنایی داشته و در حال حاضر مشغول فراگیری افتر افکت و تری دی مکس و تکمیل فتوشاپ می باشم و یکی دوتا میکس فیلم عروسی هم انجام داده ام . اما مشکل اینجاست که هر کاری انجام می دهم خودم از کارم راضی نبوده و در قیاس با کار دیگران ،فکر می کنم خیلی ابتدایی است . علی الخصوص در سینک موسیقی و تغییر تصاویر و فیلم ضعف دارم . یعنی پیداکردن ضرباهنگ موسیقی برایم دشوار است . اگر کسی بزرگوار فرموده و از تجربیات گرانقدر خود مرا بهره مند سازد و بصورت ساده و کاربردی مراحل میکس عروسی و همچنین سینک صدا و فیلم را توضیح دهد بسیار بسیار ممنون و دعاگو خواهم بود و تا عمر دارم مدیون و ممنون و سپاسگزار خواهم بود . همچنین توضیحاتی در خصوص نحوه استفاده از هالیود اف ایکس و پلاگین های پریمیر. ممنون و متشکر.

4. این کاربر از حامدتیزفکر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

همچنان منتظر ياري .....

در آغاز فعالیت Mehdi_Editor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قلب دوستدارانم

پيش فرض مونتاژ

سلام.
    منم یه روزی اینجور سوالاتی رو داشتم که با کمی جدیت پاسخشون رو پیدا کردم.
    اول این رو بدونین که کلیپ های آماده ای که برای عروسی ساخته میشن با پریمیر 6.5 کار میکنن.پس باید به این نسخه از پریمیر عادت کنین.
    دوم اینکه بنده خودم چون کارم این هست این مطالب رو عرض میکنم و طرفدار هیچ نرم افزاری نیستم . ولی به جد میتونم بگم که تمام مونتاژکارهایی رو که تو شهر خودم دیدم اصلا اسمی از ادیوس یا اوید نبردن و خیلی هاشون هم نمیدونن که چنین برنامه هایی هست . اولین و آخرین پیشنهاد اونها Adobe Premiere 6.5
    البته این مطالب در حیطه مونتاژ کامپیوتری هست !!!
    سوم اینکه بخشی از کلیپ های آماده ای که ما تو مونتاژمون استفاده میکنیم توسط تری دی مکس 8 یا 9 رندر میشن که این هم نیاز به دانش انیمیشن نداره !!! و فقط باید رندر بشن .
    چهارم هم اینکه هیچ نرم افزاری مثل پریمیر 6.5 نمیتونه نیازهای یک مونتاژکار فیلم های عروسی رو برآورده کنه مخصوصا اینکه هالیوود اف ایکس رو هم روش نصب کنی !!!
    بنده هالیوود اف ایکس 4 رو نصب کردم . الان در حدود 6 ماه هم هست که مرتب کار میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.چون مشخصه اصلی که پریمیر نسبت به برنامه های دیگه داره اینه که با فایل های AVI به راحتی کار میکنه و این رو هم همه میدونن که این فایل ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستن .
    چون بعد از افکت و زیبایی کار بهترین چیزی که یک بیننده رو جذب میکنه کیفیت کار هست ...
    امیدوارم تا حدودی کمکتون کرده باشم.اگه سوالی در این مورد هست بنده در خدمت هستم.

7. 8 کاربر از Mehdi_Editor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مرسي مفيد و مختصر بود بازم مرسي

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من موندم اين همه استاد داريم تو انجمن .. چرا هيچكدومشون نميان و نظري نمي دن در اين مورد نه براي اين تاپيك براي چند مورد ديگه هم همين برخورد رو ديدم قديما يادمه يكي به اين موضوع معترض شد اومدن بهش گفتن تو هر انجمني كه شما سئوال داشته باشي جوابتو نهايتا تا 24 ساعت بعد مي گيري اما حالا مي بينم كه ..
    شاهين جان قربون اون تفنگت به بچه هايي كه اطلاعاتي دارند در اين خصوص بگو كه ما پيرمردها رو هم دريابند.
    @};-

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام ..
    راستش خيلي علاقه دارم كه كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي را به مرور زمان بصورت حرفه اي و علمي ياد بگيرم براي اين كار به چه نرم افزارهايي بايد تسلط پيدا كنم اسم خيلي از نرم افزارها تو ذهنم هست از جمله ادويس .. سينما4 دي .. يوليد .. پريماير .. افتر افكت .. فتوشاپ و شايد خيلي هاي ديگه كه من حضور ذهن ندارم و اينكه تو كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي كدام نرم افزار ميشه گفت حرف اول رو ميزنه و كلاٌ در كنار اون نرم افزار اصلي چه نرم افزارهاي ديگه اي بايد ياد بگيرم .
    لطف مي كنيد منو راهنمايي كنيد.
    سلام
    معمولا
    تدوین گر:پریمیر ,ادیوس,پیناکل,اوید .....یکیشون ....
    صدا :adob audiotion
    جلوه ویژه :افترافکت ....(چیزهای دیگه هم هست )
    سه بعدی:مایا ,تری دی مکس .....یکیشون ....
    فوتوشاپ که باید باشه حتما ...ilistrator هم مفیده ....
    خلاصه یسری خرت و پرت که باید بلد باشین ...البته بدون همه این ها هم میشه یه چیزی سمبل کرد !!!!!داد دست مردم !!!!

11. 6 کاربر از Javad_Ed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezakf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقا از همه اينا گذشته اكثر مردم دستگاه ويدئو سيدي دارن و فيلمي كه از مراسم عروسي و غيره گرفته ميشه و بعداز تدوين و ميكس صدا

تحويل آنها داده ميشه بايد به فرمت vcd باشه تا بتونن اونو ببينن . لطفاً راهنمايي كنين اين تبديل و رايت vcd با كيفيت خوب چگونه و با چي صورت ميگيره

ممنون

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان یکم توضیح میدید من الان بخوام یک فیلم عروسی رو مونتاژ و میکس کنم باید چه برنامه هایی رو دانلود کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اینجا یه حسن داره ویه عیب حسنش مختصر بودنش عیبش خیلی مفید بودن
    چی گفتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    عاقلان دانند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •