تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 50 از 50

نام تاپيک: يادگيري ميكس ومونتاژ فيلم هاي عروسي!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    لطفا در رابطه با نرمافزار pinnalce من رو راهنمایی کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

با سلام
    من میکسرکار فیلم های عروسی هستم، قدیمها با پریمیر 6.5 کار میکردم که عالی بود . ولی از اون بهتر برنامه ادیوس، الان حدود یک ساله که باهاش کار میکنم و میشه گفت امکاناتش قابل مقایسه با پریمیر نیست. هرچند پریمیر دارای پلاگ این خوبی مثل هالیووده و لی امکانات تکنیکی که در ادیوس هست سطح کار رو خیلی بالا میبره و کلا نقش ترانزیشن ها در یک میکس خوب اونقدری نیست که خلاقیت و جلوه های خاص تصویری ایجاد می کنند.

آخر فروم باز mahsa1469's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

سلام
    من مدتی می خوام برنامه ای برای میکس عروسی دانلود کنم اما حتی نمی دونم باید چه برنامه ای رو دانلود کنم ممنون می شم اگه اسم برنامه و دانلودی از اون رو برام قرار بدین

پروفشنال hadi_balaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    یه جای این کره خاکی

پيش فرض

عزیزان به طور کلی برای کار میکس باید از برنامه های مختلف در قسمتهای مختلف استفاده کرد .

امید 2010 جان شما تو کدوم قسمت پیناکل مشکل داری ؟
    Last edited by hadi_balaa; 25-03-2009 at 10:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض قرار دادن تصویر در کلیپهای آماده

ببخشید دوستان عزیز کمکی که من از شما می خواهم تنها این است اگر بدانید کلیپهای آماده ای در بازار موجود می باشد اما سوال من این است من یک کلیپ آماده دارم که توپهایی در حال حرکت می باشند ویا اینکه یک کلیپ آماده دیگر دارم که تصویر از چند تلویزیون می باشد وما می توانیم در هر یک از این تلویزیونها یک تصویر قرار دهیم به نظر من برای اینکار می توان ازیولید8یا پریمایر استفاده کرد لطفااگر کسی پاسخ این سوال را می داند پاسخ دهم (بطور مختصر تر بخواهم بگویم من می خواهم چند فیلم در هریک از این کلیپها که گفتم بیندازم ونحوه انداختن چند تصویر در هریک از این کلیپها را میخواهم)

با سلام به شما دوست عزیز در مورد سوالتون باید بگم من اینکارو با کلیپهای آماده ای که میگید با برنامه sony vegas studio انجام دادم,در این کلیپها دوربین و خود شی(مثلا همون توپها) حرکت می کنه پس شما باید برای هر فریم عکس یا ویدئوتونو با حرکت دوربین و در صورت وجود با شی مورد نظر هاهنگ کنید,برای انجام این عمل باید در وهله اول تصاویر رو در کادری که میخواهید بزارید و سپس روی track motion که بصورت یک آیکون کوچک کنار time line هست کلیک کنید در پنچره ای که باز میشه می تونید جای تصویرتونو تغییر بدید و با استفاده از قسمت تحتانی این پنجره میتونید فریم به فریم حرکت تصویر مد نظرتونو روی کلیپ اعمال کنید .

ایرانی,سربلند و مستقل باشید.
    Last edited by parham144; 12-04-2009 at 02:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    من اين قسمت از كليپهايي كه مد نظر شماست رو نديدم اما اگه بصورت 3 بعدي باشه كه با مكس ساخته مي شه كه تو مكس ميشه جاي دوربين رو تغيير داد و به همين راحتي اما اگه 2 بعدي باشه كه با پريمير ميشه ساخت اما كمي زمان بره . اون تصوي تلويزيون ها هم اگه بصورت صفحه آبي باشه يا سبز ميشه با حذف اون رنگ فيلم يا عكس خود را قرار داد كه آسونه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان .

واقعا از توضیحاتتون ممنونم .

کارتون عالیه .

مرسسسسسسسسسسسسسسسسییییییی یییییییییی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

پریمر 6.5-مکس8-فتوشارب

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان من تجربه عکاسی فیلمبرداری و مونتاژ کافی دارم و موزیک ویدئو هم میسازم
    برای کار عروسی روال به این صورته
    توی فیلم عروسی معمولا 2 -3 تا کلیپ آماده توی بازار استفاده میکنن که بستگی به خریرت یا با پریمیر این کلیپ ساخته میشه یا با ادیوس . من خودم تموم کلیپ های آمادم با پریمیره .
    خوب برای این گلیپ ها باید عکس عروس داماد رو کراپ بزنی (با فوتوشاپ) 20 تا تیکه فیلم باغ آماده کنی (با هر برنامه ادیتی مثل پریمیر و مقداری هم عکسهای 3 بعدی که بوسیله 3d max خروجی گرفته میشه . وقتی این 3 آیتم آماده شده با پریمیر در عرض چند دقیقه (بستگی به سیستم و کارت میکس ) کلیپ هاتون آمادست .
    اما میمونه قسمتهای دیگه مثل
    گل فروشی
    آرایشگاه
    ماشین سواری
    کلیپ مخصوص باغ
    ورود عروس داماد
    رقص عروس داماد
    ورود داماد به مردانه
    رقص فک و فامیل
    شام زنانه و مردانه و شام مخصوص عروس داماد
    پارتی آخر شب
    احیانا خداحافضی عروس و دور زدن توی شهر
    کلیپ پشت صحنه
    این پروژه های بالارو من با یولید مدیا استودیو 8 یا ادیوس میزنم که پروژه هاشو خودم ساختم
    اگه نرم افزار میکس صدا هم بلد باشی میتونی موسیقی های تلفیقی بزنی
    مثلا من خودم برای پشت صحنه یه موزیک ساختم 2دقیقه و نیم . خداییش هر کی نمونمو میبینه میمیره از خنده چون هم موزیکش خنده دار میکس شده (حدود 8 تا موزیک با هم میکس شده ) و هم تصویرش طنز هست .
    من رو پشت صحنه خیلی وقت میزارم
    یعنی پشت صحنه من دقیقا اندازه ساخت 4 تا پروژه از من زمان میبره ولی واقعا تاثیر گذاره
    من از دوربین با پریمیر dv گپچر میگیرم . وقتی هم هر پروژه رو تموم میکنم dv avi خروجی میگیرم (هر ساعتش میشه 12 گیگ ) آخر سر با procoder (بهترین برنامه برای تبدیل ) یه خروجی vcd و یه خروجی dvd میگیرم . اگه مشتری بخواد کار رو هم روی tape dv بهش ارائه میدم
    راستی اینو هم بهتون بگم تمام پروژه های توی بازار رو هم بدون کارت میکس میشه کار کرد و خروجی گرفت . به شرطی که codec مربوطه رو روی سیستمون داشته باشید . برای اینکه خیالتون راحت بشه برنامه K-lite Mega Codec Pack رو روی سیستمون نصب کنین تا همه چی او کی بشه

یا علی

خب يه كم در مورد كيفيت خروجي فيلم بحث شد ولي بحث ابتر موند!
    دوستان بالاخره براي اين كه فيلم كيفيت خوبي داشته باشه و فرمتشم مناسب حال مشتري باشه بايد از چه خروجي توي پريمير استفاده كرد؟
    ممنون
    ببین توی پریمیر 6.5 میتونی از قسمت export movie در قسمت Mpeg Encoder وی سی دی یا دی وی دی هم تبدیل کنی . اگه دیدی این گزینه ها غیر فعال هستن تاریخ کامپیوترت رو 5 سال به عقب ببر و پریمیر رو ببند و دوباره باز کن و میبینی که آره ...
    خداییش خروجی mpeg برنامه پریمیر از بقیه برنامه ها خیلی سر تره . البته به procoder نمیرسه . ولی پروکودر هم به عنوان پلاگین روی پریمیر نصب میشه که یهو دستور خروجی رو میشه با اون داد
    شب بخیر . دیگه صبح شده باید بخوابم

بخاطر تموم غلط دیکته ها عذر خواهی میکنم (همش تقصیر لپتابه که فارسی روش چاپ نشده !!!!)
    یا علی

10. 2 کاربر از adame_haji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    لطفا در رابطه با نرمافزار pinnalce من رو راهنمایی کنه؟
    +

.هر سوالی داری در رایطه با پینایکل من درخدمتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •