تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سامسونگ امنیا آی 900 یا نوکیا ان96؟!

راي دهنده
59. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Samsung Omnia i900

51 86.44%
  • Nokia N96

8 13.56%
صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 99

نام تاپيک: Samsung OMNIA i900 یا Nokia N96؟!

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

13 Samsung OMNIA i900 یا Nokia N96؟!

سلام دوستان ، همونطوری که اکثرتون می دونید موبایل منو دزدیدن ، ان95 8گیگم رو می گم...
    البته فک نکنید که اینجا خیلی راحت می گم و عین خیالم هم نیست!
    نه اصلا...اینقدر براش ناراحتی کشیدم که دیگه عادت کردم.
    بگذریم ، به هرحال من که نمی تونم همیشه بی گوشی بمونم...اصلا نمی تونم!اصلا!
    حالا من شکایت کردم خدا می دونه کی پیدا میشه.ممکنه که هیچوقت هم پیدا نشه ، امیدم به خداس.
    ولی اگر بعد از 2 ، 3 ماه پیدا نشد و من مطمئن شدم که برنمی گرده قاعدتا باید یه گوشی دیگه بگیرم!
    این نظرسنجی رو هم از الان راه انداختم تا 2 یا 3 ماه دیگه تا هم یه کم پول دستم بیاد و همه تکلیف گوشیم روشن بشه...
    حالا فرض کنیم که گوشیم پیدا نشده و می خوام یکی دیگه بگیرم ، شما بین این دو کدومو پیشنهاد می دید؟!
    Samsung OMNIA i900 یا Nokia N96؟!
    لطفا برای هر پیشنهادتون یه دلیل خوب و قانع کننده بیارید...
    --------------------
    اینم عکس از هردوشون :

VERSUS

...
    Last edited by Mojtaba-MCI; 20-11-2008 at 09:00.

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من بدلیل تاچ اسکرین بودن و خوش دست و شیک بودن امنیا اون رو پیشنهاد میکنم. ان 96 اسکرین 2.8 اینچی داره ولی تاچ نیست!!! حیفه واقعا!

داره خودمونی میشه Pain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    هر دوی این گوشی ها گوشی های خیلی خیلی خوبین!!!!
    ولی از اونجایی که شما قبلا N95 8 Gb داشتی من بهت Omnia رو پیشنهاد میدم چون
    N96 تفاوت آنچنان زیادی با N95 8gig نداره!!!
    ولی ویندوز موبایل یه دنیای دیگست!!!!
    البته از نظر مالتی مدیا N96 یه سر و گردن از Omnia بهتره!!!
    تصمیم با خودتونه!!!!

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

ولی از اونجایی که شما قبلا N95 8 Gb داشتی من بهت Omnia رو پیشنهاد میدم چون
    N96 تفاوت آنچنان زیادی با N95 8gig نداره!!!
    تاييد ميشه تا حدودي...

ولي مجتبي جان تو كه قرار 2-3 ماه صبر كن تا اون موقع سري تاچ نوكيا هم مياد...

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

تعداد رنگهای امنیا 65k موثر هستش ...در برابر 16M رنگ N95 یا N96 زیاد جالب نیست.
    اگر تهران هستی ----H قراره توی تهران راه بیوفته .(فعلا بعضی روزها تصویر داره.)

از طرفی باطری N96 ضعیفه و اگر زیاد با گوشی کار میکنی شاید به روزی دو بار شارژ هم احتیاج پیدا کنی.
    سی پی یو N96 هم از N95 که داشتی سرعتش کمتره.

به نظر من دنبال گزینه های دیگه باش.مثل i8510 سامسونگ.یا 5800 اکسپرس موزیک نوکیا.

6. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

سلام
    به نظر من OMNIA i900 چرا
    1-کلا اگه به بحث خز بودن گوشی توجه داشته باشی کلا نوکیا (کل گوشی های نوکیا منظور هست ) خز شدن
    2-و تاچ بودن omnia قابلیتی هست که به هیچ وجه نمیشه به این اسونی ها ازش رد شد
    3- تو که قبلا 95 داشتی بهتره که تنوعی هم داشته باشی (تنوع هم خوب چیزیه )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز در مورد n96 بگم که به غیر از tv برتری دیگری در مقابل n95 8gb نداره.من خودم حدود 4 روز با n96 کار کرده ام ولی اینو بگم تو سرعت به پای n95 8gb نمیرسه.من n95 8gb خودمو فروختم ولی بعدا پشیمون شدم و دوباره رفتم یه دونه خریدم.به جرات میشه گفت n95 8gb تو سریهای N نوکیا داره یکه تازی میکنه.
    الان من هم i8510 سامسونگ رو دارم و هم n95 8gb نوکیا رو .اگه سرعت و قدرت و کیفیت دوربین و کیفیت ساخت و سیمبین جدید میخواهی من بهت i8510 رو پیشنهاد میکنم.ولی اگه به برند نوکیا عادت کرده ای باز هم همون n95 8gb بهترین گزینه هست.چون خودت هم n95 8gb داشتی اگر بری n96 بگیری شاید بعدا بد جوری پشیمون بشی و بگی کاش دوباره همون n95 8gb رو میگرفتم.راستی باطری n96 هم که اگه اهل بازی و ... هستی اصلا بدرد نمیخوره و زود خالی میکنه.ولی باطری n95 8gb واقعا عالیه.
    اگه به محیط سیمبین عادت کرده ای و راحتی کار میخواهی و اهل بازی هستی من بهت با اولویت بندی ابتدا i8510 سامسونگ و دوم n95 8gb رو پیشنهاد میکنم.اگه به بازیهای ان گیج هم عادت کرده ای همون n95 8gb بهتره.
    اگه هم میخواهی با سیستم عامل ویندوز موبایل کار کنی و میخواهی گوشیت تاچ اسکرین باشه همون امنیا با توجه به قیمت و امکانات بهترین گزینه هست.
    موفق باشی.

9. این کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از همه ی شما عزیزان به خاطر نظرات فوق العاده تون ممنونم...ولی با این تفاسیر فقط کار من مشکل تر شد!
    چون هرکدوم از دوستان یه نظری داده که میشه گفت کاملا درست و بجاست مثلا :
    من بدلیل تاچ اسکرین بودن و خوش دست و شیک بودن امنیا اون رو پیشنهاد میکنم. ان 96 اسکرین 2.8 اینچی داره ولی تاچ نیست!!! حیفه واقعا!
    یا اینا رو ببینید :
    سلام دوست عزیز
    هر دوی این گوشی ها گوشی های خیلی خیلی خوبین!!!!
    ولی از اونجایی که شما قبلا N95 8 Gb داشتی من بهت Omnia رو پیشنهاد میدم چون N96
    تفاوت آنچنان زیادی با N95 8gig نداره
    !!!
    ولی ویندوز موبایل یه دنیای دیگست!!!!
    البته از نظر مالتی مدیا N96 یه سر و گردن از Omnia بهتره!!!
    تصمیم با خودتونه!!!!
    تعداد رنگهای امنیا 65k موثر هستش ...در برابر 16M رنگ N95 یا N96 زیاد جالب نیست.
    اگر تهران هستی ----H قراره توی تهران راه بیوفته .(فعلا بعضی روزها تصویر داره.)

از طرفی باطری N96 ضعیفه و اگر زیاد با گوشی کار میکنی شاید به روزی دو بار شارژ هم احتیاج پیدا کنی.
    سی پی یو N96 هم از N95 که داشتی سرعتش کمتره.

به نظر من دنبال گزینه های دیگه باش.مثل i8510 سامسونگ.یا 5800 اکسپرس موزیک نوکیا.
    سلام
    به نظر من OMNIA i900 چرا
    1-کلا اگه به بحث خز بودن گوشی توجه داشته باشی کلا نوکیا (کل گوشی های نوکیا منظور هست ) خز شدن
    2-و تاچ بودن omnia قابلیتی هست که به هیچ وجه نمیشه به این اسونی ها ازش رد شد
    3- تو که قبلا 95 داشتی بهتره که تنوعی هم داشته باشی (تنوع هم خوب چیزیه )
    و در نهایت این :
    دوست عزیز در مورد n96 بگم که به غیر از tv برتری دیگری در مقابل n95 8gb نداره.من خودم حدود 4 روز با n96 کار کرده ام ولی اینو بگم تو سرعت به پای n95 8gb نمیرسه.من n95 8gb خودمو فروختم ولی بعدا پشیمون شدم و دوباره رفتم یه دونه خریدم.به جرات میشه گفت n95 8gb تو سریهای N نوکیا داره یکه تازی میکنه.
    الان من هم i8510 سامسونگ رو دارم و هم n95 8gb نوکیا رو .اگه سرعت و قدرت و کیفیت دوربین و کیفیت ساخت و سیمبین جدید میخواهی من بهت i8510 رو پیشنهاد میکنم.ولی اگه به برند نوکیا عادت کرده ای باز هم همون n95 8gb بهترین گزینه هست.چون خودت هم n95 8gb داشتی اگر بری n96 بگیری شاید بعدا بد جوری پشیمون بشی و بگی کاش دوباره همون n95 8gb رو میگرفتم.راستی باطری n96 هم که اگه اهل بازی و ... هستی اصلا بدرد نمیخوره و زود خالی میکنه.ولی باطری n95 8gb واقعا عالیه.
    اگه به محیط سیمبین عادت کرده ای و راحتی کار میخواهی و اهل بازی هستی من بهت با اولویت بندی ابتدا i8510 سامسونگ و دوم n95 8gb رو پیشنهاد میکنم.اگه به بازیهای ان گیج هم عادت کرده ای همون n95 8gb بهتره.
    اگه هم میخواهی با سیستم عامل ویندوز موبایل کار کنی و میخواهی گوشیت تاچ اسکرین باشه همون امنیا با توجه به قیمت و امکانات بهترین گزینه هست.
    موفق باشی.
    خب دیگه ، حالا رسما موندم چیکار کنم!
    من یه گوشی می خوام که باتری قوی و صفحه نمایش خوب داشته باشه!
    یه گوشی می خوام که حافظه ی زیادی داشته باشه...
    سرعتش بالا باشه!
    خوشدست باشه...
    شیک باشه.
    کار باهاش دردسر نداشته باشه!
    و خیلی چیزای دیگه که دوباره میام و می گم ، الان باید برم کلاس...غروب حتما یه سر میام اینجا و تمام اون چیزایی رو که از یه گوشی می خوام اینجا می نویسم!

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من خودم Omnia رو داشتم ..... در کل گوشی خوبی هست با قیمت 500 تومن ارزش خرید داره .

اما موقعی که گرفتم چند تا مشکل خیلی الکی ! داشت ! مثلا 3 روز دوربینش کار نمیکرد یا اس ام اس هارو باز نمیکرد !

خودش درست شد نمیدونم برای چی بود . حالت تاچش هم خوبه احتیاجی به قلم نداری .

فقط به نظر یک مقدار باتری ضعیفی داره .

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

وقتی که n95 8 گیگ داشتی پس دیگه چه لزومی داره بری 96 بگیری پس یک سری جدید و بهتر هم که هست رو امتحان کن...........

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •