تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: می خواهم پیش دانشگاهی رو غیر حضوری برم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

البته این طور نیست که تا هر وقت بخواهید بروید حضوری ثبت نام کنید.
    وقتی سوم دبیرستان تمام کردید.
    2 سال مجاز به ثبت نام حضوری در پیش دانشگاهی هستید.

بعد از دو سال حضوری ثبت نام نمیشوید و باید برید دانشگاه یا خدمت.
    Last edited by Life24; 10-12-2010 at 18:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hasti rs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

حضوری بخونی بهتره چون با بچه ها در ارتباط هستی و یجور حس رقابت پیدا میکنی و بهتر درس میخونی ..

البته به روحیه ی خودتم بستگی داره , بعضیا غیر حضوری بهتر میخونن .

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اين رو هم عرض كنم كه اگه آدم وقت شناسي باشي و وقتت رو هدر ندي و مشكل سربازي هم برات پيش نياد بهتره راه دور بخوني . شرايظش دقيقا مثل غير حضوريه ولي مدركش با مدرك حضوري هيچ فرقي نداره . هيچ فرقي نداره يعني هيچ فرقي نداره فقط اسم آموزشگاهتون فرق ميكنه با بقيه
    من خودم الان راه دور اردبيل درس ميخونم
    امسال هيچكدوم از مدارس غيرانتفايي كه بهترين دبيرها رو هم دارن نتونستن بيش از يك نفر قبولي در رشته پزشكي دانشگاه هاي سراسري رو كنن ولي راه دور تونست 6 نفر قبولي رشته پزشكي داشته باشه .
    اگه وقتت رو با كتاب هاي تست صرف كني حتما نتيجه هتري ميگيري تا اينكه در مدرسه درس بخوني . خيلي كم پيش مياد مدرسه هاي وجود داشته باشه كه بتونه دبيراني داشته باشه كه مثل دكتر انار شهابي بتونن زبان تدريس كنن ؛ يا مثل محمود زاده و بازرگاني بتونن فيزيك و شيمي درس بدن . تازه حتي اگه دبيراي خوبي داشته باشي براي موفقيت در كنكور لازمه كه كتاباي اينا رو هم بخوني ! پس بهتره آدم اگه شرايطش رو داره پيش دانشگاهي رو راه دور بخونه
    البته اين گفته من در مورد خيلي از دانش آموزان كه به مدرسه و معلم و همكلاسي هاشون وابستگي دارن الا صادق نيست اونا بايد تو همون مدرسه درسشون رو بخونن .

4. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اين رو هم عرض كنم كه اگه آدم وقت شناسي باشي و وقتت رو هدر ندي و مشكل سربازي هم برات پيش نياد بهتره راه دور بخوني . شرايظش دقيقا مثل غير حضوريه ولي مدركش با مدرك حضوري هيچ فرقي نداره . هيچ فرقي نداره يعني هيچ فرقي نداره فقط اسم آموزشگاهتون فرق ميكنه با بقيه
    من خودم الان راه دور اردبيل درس ميخونم
    امسال هيچكدوم از مدارس غيرانتفايي كه بهترين دبيرها رو هم دارن نتونستن بيش از يك نفر قبولي در رشته پزشكي دانشگاه هاي سراسري رو كنن ولي راه دور تونست 6 نفر قبولي رشته پزشكي داشته باشه .
    اگه وقتت رو با كتاب هاي تست صرف كني حتما نتيجه هتري ميگيري تا اينكه در مدرسه درس بخوني . خيلي كم پيش مياد مدرسه هاي وجود داشته باشه كه بتونه دبيراني داشته باشه كه مثل دكتر انار شهابي بتونن زبان تدريس كنن ؛ يا مثل محمود زاده و بازرگاني بتونن فيزيك و شيمي درس بدن . تازه حتي اگه دبيراي خوبي داشته باشي براي موفقيت در كنكور لازمه كه كتاباي اينا رو هم بخوني ! پس بهتره آدم اگه شرايطش رو داره پيش دانشگاهي رو راه دور بخونه
    البته اين گفته من در مورد خيلي از دانش آموزان كه به مدرسه و معلم و همكلاسي هاشون وابستگي دارن الا صادق نيست اونا بايد تو همون مدرسه درسشون رو بخونن .
    تایید میشه
    خیلی از مدارس عادی یعنی شاید 100 درصد مدارس
    تو شیراز هم همین وضعیت رو داشتند
    منم اگه پارسال میدونستم راه دور چیه دقیقا همین کارو میکردم چون هیچ خیری از مدرسه رفتن گوش دادن به اراجیف دبیرای .... ندیدم

فقط مدارس غیرانتفاعی های تاپ و تیزهوشان تونستند نتیجه بگیرنند چون بهترین دبیرا رو در اختیار داشتند و دانش آموزای چنین مدارس هم زمان که برای امتحانات مدرسه آموزش میدید برای کنکور آموزش میدادند!

اما تو مدارس عادی فقط دانش آموزا فقط برای امتحانات مدرسه آموزش می بینند!

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من 3 سال میشه دیپلم گرفتم.الان میتونم برم پیش دانشگاهی ثبت نام کنم؟ و کلا چطوری برم دانشگاه؟ رشتم علوم انسانی.خدمت هم معاف!

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

غیرحضوری در هر شرایطی اشتباست!از ما گفتن

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من 3 سال میشه دیپلم گرفتم.الان میتونم برم پیش دانشگاهی ثبت نام کنم؟ و کلا چطوری برم دانشگاه؟ رشتم علوم انسانی.خدمت هم معاف!
    اين قسمت به تنهايي همه مشكلاتتون رو حل ميكنه
    همين امسال ميتونين برين دانشگاه بايد اين كار رو بكنين :

الان برين دفترچه بخرين و براي كنكور 90 ثبت نام كنين و سپس برين و مداركتون رو ببرين مدرسه بزرگسالان و براي پيش دانشگاهي ثبت نام كنين . ترم اول رو كه رد كرديم ديگه ولي اسفند ماه و خرداد ماه ميتونين پيش دانشگاهي 1 و 2 رو تموم كنين و برين كنكور رو شركت كنين
    اگه خرداد ماه نتونستين پيش دانشگاهي رو تموم كنين تير ماه و شهريور ماه هم فرصت خواهيد داشت

اگه ميخواين امسال برين دانشگاه سراسري همين الان بهتره ثبت نام كنين براي كنكور اگه آزاد ميخواين شركت كنين بهمن ماه ثبت نام خواهيد كرد براي كنكورش . براي آزاد هم بايد مدرك پيش دانشگاهي رو همونطور كه گفتم بگيرين .

راستي اگه نميخواين تو كلاس ها شركت كنين ميتونين برين راه دور درس بخونين كه شهريش هم تقريبا يك سوم هست

9. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام میبخشید من رشته تجربی پیش دانشگاهی هستم میخوام ترم ۲ را غیر حضوری بردارم نظر شما چیه؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام میبخشید من رشته تجربی پیش دانشگاهی هستم میخوام ترم ۲ را غیر حضوری بردارم نظر شما چیه؟

بستگی به شرایطتتون داره...شرایط مدرسه اتون چطوره؟
    اگه واقعا رفت آمد مدرسه وقت تلف کردن بوده پس غیره حضوری بردارید

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •