تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: طريقه نصب اسكنر پرينتر konica minolta c350

اگه نباشه جاش خالی می مونه bijan.sh.ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض طريقه نصب اسكنر پرينتر konica minolta c350

سلام
    بچه ها من مي خواستم بدونم كه چه طوري ميشه اسكنر اين چاپگر konica minolta c350 را نصب كنم آخه با كابل LAn وصل ميشه به كامپيوتر و من اومدم يه آي پي واسش تعريف كردم و آي پي كه ساختم براش اين است 192.168.100.105 بعدش اومدم Network Connections ، و همون آي پي رو در Local Area Connection وارد كردم ولي پرينتر ارور داد و بعد اومدم آي پي رو در Local Area Connection عوض كردم و درست شد و پرينت از كامپيوتر به چاپگر ميفرستاد و كلا درست بود ولي موقعي كه مي خواستم كه scan كنم از چاپگر به كامپيوترارور مي داد و مي گفت آي پي set نيست در صورتي كه دفعه اول كه خودشون اومده بودند و نصب كرده بودند اين ايراد رو نداشت و فقط با يك آي پي كار مي كرد ولي من هر كاري مي كنم اصلا 1 آي پي جواب نمي ده و ارور مي ده منظورم همون دو آي پي است كه در Local Area Connection وارد كردم كه درست شد اما حالا هر كاري ميكنم نميشه يعني اصلا دستگاه اسكن نمي فرسته به كامپيوتر به نظر شما بايد چيكار كنم
    اين رو بگم كه اين چاپگر يك چاپگر كارخونه اي است نه خونه اي چون ما هروز تو كاخونه 10000 برگه رنگي باهاش مي زنيم و هم اسكنر داره وهم چاپگره و يه سري كارهاي ديگه ميشه باهاش كرد حالا اين مشكل براش پيش اومده لطفا كمك كنيد
    با تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

salam kehdmate shoma dooste azizi rastsh manam az in konica ha daram ama natunestam hanuz printeresho nasb konam amma acaneresho baladam az tarighe cd ke behem yaro frooshande he dade age mishe tamas begirim ba ham sohbat konim man nasbe acanesresho beshoma yad midam shoma ham be man nasbe printeresho be man age khastin cd sham baratun miyaram . esme man mohammad najafi 0935 40 67 135 inam emailamae [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ......

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

دوستان گلم این جا بخش مشکلات سخت افزاری هست نه آموزشی!!!!

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

salam kehdmate shoma dooste azizi rastsh manam az in konica ha daram ama natunestam hanuz printeresho nasb konam amma acaneresho baladam az tarighe cd ke behem yaro frooshande he dade age mishe tamas begirim ba ham sohbat konim man nasbe acanesresho beshoma yad midam shoma ham be man nasbe printeresho be man age khastin cd sham baratun miyaram . esme man mohammad najafi 0935 40 67 135 inam emailamae [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ......
    در ضمن شما هم قوانین رو رعایت کن و فارسی تایپ کن.این جا فروم فارسی هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    بچه ها من مي خواستم بدونم كه چه طوري ميشه اسكنر اين چاپگر konica minolta c350 را نصب كنم آخه با كابل LAn وصل ميشه به كامپيوتر و من اومدم يه آي پي واسش تعريف كردم و آي پي كه ساختم براش اين است 192.168.100.105 بعدش اومدم Network Connections ، و همون آي پي رو در Local Area Connection وارد كردم ولي پرينتر ارور داد و بعد اومدم آي پي رو در Local Area Connection عوض كردم و درست شد و پرينت از كامپيوتر به چاپگر ميفرستاد و كلا درست بود ولي موقعي كه مي خواستم كه scan كنم از چاپگر به كامپيوترارور مي داد و مي گفت آي پي set نيست در صورتي كه دفعه اول كه خودشون اومده بودند و نصب كرده بودند اين ايراد رو نداشت و فقط با يك آي پي كار مي كرد ولي من هر كاري مي كنم اصلا 1 آي پي جواب نمي ده و ارور مي ده منظورم همون دو آي پي است كه در Local Area Connection وارد كردم كه درست شد اما حالا هر كاري ميكنم نميشه يعني اصلا دستگاه اسكن نمي فرسته به كامپيوتر به نظر شما بايد چيكار كنم
    اين رو بگم كه اين چاپگر يك چاپگر كارخونه اي است نه خونه اي چون ما هروز تو كاخونه 10000 برگه رنگي باهاش مي زنيم و هم اسكنر داره وهم چاپگره و يه سري كارهاي ديگه ميشه باهاش كرد حالا اين مشكل براش پيش اومده لطفا كمك كنيد
    با تشكر
    سلام دوست عزیز برای راهنمایی میتوانید به شماره 09121147362 تماس بگیرید

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

دوستان گلم این جا بخش مشکلات سخت افزاری هست نه آموزشی!!!!

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

در ضمن شما هم قوانین رو رعایت کن و فارسی تایپ کن.این جا فروم فارسی هست
    سلام
    دوست عزیز برای حل مشگل به شماره 09121147362 تماس بگیرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان من نرم افزار اسکنرشم دانلود کردم نصب کردم ولی ip میخواد ip دستگاهم میزنم قبول نمیکنه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان منم با اسکنر C450 مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید
    باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض نرم افزار اسکنر

دوستان من نرم افزار اسکنرشم دانلود کردم نصب کردم ولی ip میخواد ip دستگاهم میزنم قبول نمیکنه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    ************************************************** ************************************************** ******************************************

دوست عزیز میشه بگین نرم افزار اسکنر رو از کجا دانلود کردین؟ من آی پی رو دارم اما نرم افزارشو ندارم تا به مرحله آی پی دادن برسم!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اصلا خیلی دستگاه گنگیه این کونیکا نمیشه باهاش راحت کارکرد! اگه از دوستان عزیر کسی اسکن با کونیکا روبلده لطفا بگه ما هم استفاده کنیم ! من فقط با اسکنش مشکل دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض آموزش نصب اسكنر كونيكا

با سلام نصبش خيلي سادس اول اينكه نرم افزار اسكنرو دانلود كنيد (در سايت روان تكسير اسيا موجوده)اي ژي كه به دستگاه تعريف كرديد بايد با ايژي كه با كامژيوتر تعريف ميكنين فرق بكنه نبايد اي ژي ها يكسان باشه،بعد آيژي دستگاه رو هنگامي كه به اينترنت متصل نيستيد بزنيد تا كانفيگ باز بشه گوشه سمت چپ ازتون صفر ميخواد فكر كنم 8 تا ميزنيد . تا اينجا انجام بديد برا كانفيگش زنگم بزنيد تا دقيق ببينم همزمان بگم خدمتتون .03154342021----09103100240 زابلي رايانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

نرم افزارشو هركس نتونست دان كنه يه تماس بگيرين تا براتون ميل كنم.09103100240 زابلي رايانه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •