تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل رم

داره خودمونی میشه mostafa_1380's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    مشهد-تهران

پيش فرض مشکل رم

دوستان سیستمم وقتی میخاد بیاد بالا اول ویندوز یه صفحه آبی میاد و ریستارت میشه.صد بار شاید بشه و بالا نمیاد.یه رو دیگه گذاشتم رو سیستم درست شد.چش شده.بعد یه رم اس دی میخام چه خصوصیاتی داشته باشه که بخرم512 بهتره
    .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Shabgard

پيش فرض

خوب مشکل از رمت هست ديگه . ببرش گارانتی عوض کن .
    99% رم ها لايف تايم گارانتی هستن ( وارانتی ) ، البته الان شرکت های بزرگی که قبلاً رم ها رو گارانتی ميکردن جمع شدن ( مثل ام 2 ) .
    ببين مادربردت چقدر ساپورت داره . الان رم های اس-دی کم هست و قيمتش بالاتر از دی-دی-آر هست .

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

يه گزينه هست تو بعضي از مادربردها واسه تنظيم مگاهرتز رم اون رو اگه داشتي بگذار Mhz+clk

داره خودمونی میشه mostafa_1380's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    مشهد-تهران

پيش فرض

مرسی.مادر بوردم پنتیوم سه ای سوس مدل
    ASUS tuslc2

پروفشنال roohoravan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام.آقا من يه مشكلي دارم كه بعضي از دوستان ميگويند از رم ميباشد.ويروس jeefo به سيستم من راه پيدا كرد آنرا با زحمت پاك كردم.داشتم سيستم را با برنامه perfact disk بهينه سازي ميكردم كه يكهو سيستم قطع شد وصفحه مشكي با پيغام oparating system not found ظاهر شد.بعد از آن ديگه سيستم و ويندوز بالا نيامد.ويندوز را پاك كردم وديگر نميشد ويندوز نصب كرد.بعد از چند روز خود به خود ويندوز برخلاف روزهاي قبل نصب شد.ولي وقتي داخل سيستم كار ميكنم بعد از چند دقيقه مثلا 15 الي 30 دقيقه سيستم كپ ميكند و صفحه آبي رنگي با پيغامي بلند ظاهر ميشه وديگه جز خاموش كردن آنهم از دكمه پاور راهي ندارد.در انتهاي اين صفحه پررنگ آبي اين پيغام ميباشد.beginning dump of physical memory حالا نظر شما چي هست؟ آيا از رم ميباشد؟ در ضمن سيستم من يك لپ تاپ مكسونت ميباشد و اگر سيستم را 30 دقيقه خاموش كنم باز براي 1 الي 2 ساعت خوب ميشه.لطفا راهنمايي كنيد.با تشكر

پروفشنال roohoravan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام. در ادامه سوالي كه كرده بودم اين نكته را هم بگم كه جديدا وقتي سيستم را روشن ميكنم پيغامي با صفحه مشكي ظاهر ميشه.پيغام اينه: smart failure predicted on hard disk0 warning:Immediately backup your data and replace your harddisk drive.A failure may be imminent pressF1 to continu اميدوارم بتوانيد مرا راهنمايي كنيد.با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •