تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ممنون میشم در مورد این لپتاپ نظر بدین

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض ممنون میشم در مورد این لپتاپ نظر بدین

بالاخره لپتابو خریدم اگه حد توقع رو اجرای بازی GTA IV , و بازیهای هم رده که عمرشون تموم شده بزاریم
    مدل :
    Lenovo IdeaPad 3 15/ML05
    با مشخصات :
    مشخصاتش قشنگ اینجا اومده به طور کلی 4 گیگ رم 2 گیگ حافظه مجزا گرافیکی سی پی یو Pentum Gold 6405u دو هسته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با قیمت 11/700 مناسبه ؟
    بهتر از این واسه کارای نسبتا سنگین با این بودجه میشد خرید کنی ؟!(چه سوالایی میپرسم )
    با این توقعی که داره که مثالش رو زدنم جوابگو هست ؟
    با یکی از نرم افزارای بنچمارک گیری به نام GeekBench.Pro برای اینکه قدرتش دستم بیاد کامپیوتر رومیزی خودمو باهاش مقایسه کردم آیا نرم افزار درست میزنه بین پی سی و لپتاپ ؟ یعنی معیارش یکیه یا لپتابو نصبت به اینکه لپتابه امتیاز میده پی سی رو یه جور دیگه ؟!( ) یعنی میشه به مقادیرش اعتماد کرد ؟
    بسیار بسیار ممنون اینا حیاتیه به غرعان که من میام اینجا نمیدونم چرا اینقد شل شده اینجا جان من کمک کنین من از عذاب وژدان در بیام مطمئن بشم به خریدم
    امتیاز ۵ از ۵

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Reza Azimy_RW; 07-10-2021 at 05:08.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

کامل کامل تستش کردم واقعا فراتر از انتظارم بود خصوصا وقتی با کامپیوتر خودم با نرم افزار بنچمارک گیری مقایسه کردم البته کامپیوترم قوی نیست ولی خوب نصبت به اینکه دستتاپه واقعا نمره خوبی گرفت بازی مورد علاقشم نصب کردم جواب داد که کلی میترسیدم جواب نده بعد دیگه بدبخت میشدم به پیشنهاد یکی از دوستای فروشندم بود واقعا ازش تشکر کردم هم قیمت خوبی تمومش کرد هم خداییش چیز جدید و بروزی بود اصلا توقعش رو نداشتم این هزینه چنین چیزی بشه گرفت

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

تجربه خوبی از خرید لپ تاپ لنوو نداشتم هیچ وقت
    امیدوارم سری های جدید بهتر شده باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

به نظرم رم 8 باشه و 8 هسته ای خیلی خوب باشه و تا 10 سال فیکس برات کار میکنه البته به بستگی به کاربردش هم که بخوای برای چه کاری ازش استفاده کنی مثلا فقط همینطوری سرگرمی یا دانشجویی یا برنامه نویسی یا ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •