تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 38 اولاول ... 253132333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 376

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Intel Security (McAfee ← راهنمای تاپیک در پست اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه Wonderboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

خواهش میکنم.
    بله حق با شماست، تکنولوژی Artemis جزو تکنولوژی های فوق العاده جالب مک آفی هم هست. البته همونطور که قبلا هم اینجا گفته شده نباید بفهمه از ایران هستین.
    یکی از ویژگی های برنامه McAfee Updater هم همینه، با شما مثل کسی رفتار میشه که انگار تحریم نیستین. همه امکانات رو دارین.

2. 2 کاربر از Wonderboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

آفلاین Installer نسخه های 2014 رو کسی داره ؟ لینکی ... تورنت و ....

سلام

متاسفانه افلاین اینستالر این انتی ویروس پیدا نکردم
    منتظر بقیه کاربران باشید ممکنه راه حلی داشته باشند

4. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

متاسفانه افلاین اینستالر این انتی ویروس پیدا نکردم
    منتظر بقیه کاربران باشید ممکنه راه حلی داشته باشند
    ما installer نسخه 2014 رو بصورت آفلاین داریم منتشر میکنیم. (البته از هفته آینده به امید خدا)

6. 3 کاربر از Wonderboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

داستان عجیب جاسوسی جان مک‌آفی

در یکی از پست‌های پیشین یک پزشک در مورد جان مک‌آفی برایتان نوشته بودم، به صورت خلاصه نوشته بودم که جان مک‌آفی -مؤسس شرکت امنیتی و ضدویروس مشهور مک‌آفی- که دوران بازنشستگی خود را کشور کوچک «بلیز» طی می‌کرد، به دردسر افتاده بود. به دنبال قتل یکی از همسایگان، پلیس در نظر داشت برای انجام تحقیقاتی او را توقیف کند، اما او با این ادعای عجیب که پلیس بلیز او را خواهد کشت، از بلیز فرار کرد و به گواتمالا رفت. در این کشور هم به دنبال انتشار عکسی از او در یکی از نشریات، از روی متادیتای عکس، مقامات متوجه محل گریز او شدند.

اما چیزی که در این میان مشخص نبود، این بود که چرا جان مک‌آفی این همه از پلیس بلیز واهمه دارد. جان مک‌آفی در اقدامی عجیب توضیح داده که چرا این همه می‌ترسیده است:

به گفته مک‌آفی در وبلاگش او در بلیز، ۷۵ لپ‌تاپ ارزان خرید و با کمک برخی‌ها، برنامه‌های keystroke که اطلاعات مربوط به تایپ کاربر را ذخیره و ارسال می‌کنند، روی آنها نصب کرد. بدافزارهای او می‌توانستند میکروفن و دوربین لپ‌تاپ‌ها را هم خاموش و روشن کنند.

در مرحله بعد مک‌آفی این لپ‌تاپ‌ها را دوباره بسته‌بندی کرد، طوری که مشخص نباشد، بسته‌بندی آنها باز شده و سپس آنها را به عنوان هدیه به جمعی از کارمندان دولتی، افسران پلیس، مشاوران وزرا و حتی دوست‌دخترها و دوست‌پسرهای شخصیت‌های مهم داد!

گام بعدی مک‌آفی این بود که ۴ نفر را اجیر کند تا به صورت تمام‌وقت، اطلاعات ارسالی را پایش کنند، پسوردهای ایمیل‌، فیس‌بوک و اکانت‌های دیگر را برای او استخراج کنند.

مک‌آفی می‌خواست نوعی جاسوسی گسترده و یا به تعبیر خودش یک برنامه مهندسی اجتماعی گسترده انجام بدهد، بنابراین ۲۳ زن و ۶ مرد را استخدام کرد تا وارد روابط غیراخلاقی با سوژه‌هایش شوند.

جاسوسی او به زودی چیزهای زیادی را برای او مشخص کرد، چیزهای مثل روابط جنسی گسترده، ارتباط‌های متنی و چت‌های غیراخلاقی، بی‌بند و باری، حسادت و خشم‌های همه‌گیر.

اما کسب اطلاعات با کامپیوتر برای مک‌آفی کافی نبود، او تصمیم گرفت که جاسوسی خود را گسترده‌تر کند و این بار با مراجعه به دو شرکت مخابراتی و فریفتن تعدادی از کارمندان کلیدی آنها، به اطلاعات تماس‌ اشخاص مهم دسترسی پیدا کرد، حالا او دیگر حتی شماره تلفن اشخاصی را که مواد مخدر برای سوژه‌های او فراهم می‌کردند، می‌دانست!

هدف نهایی مک‌آفی این بود که شواهدی از نفوذ تروریست‌ها به خاک آمریکا و کمپ‌های آنها پیدا کند، چیزی که به گفته خودش در آن توفیق پیدا کرد، این روزها اگر اخبار سیاسی را دنبال کنید، شاید به اخباری در این مورد برخورده باشید.

او حتی در یکی از برنامه‌هایش توانست بفهمد که نخست‌وزیر بلیز شخصا دستور قتل یک فرد را صادر کرده است.

اما واقعا انگیزه مک‌آفی از این جاسوسی‌ها چه بود؟ آیا او یک انگیزه شخصی مثل انتقام داشت؟ آیا مقامات بلیز حقی از او ضایع کرده بودند؟

مک‌آفی آدم مرموز و غیرقابل اعتمادی است که به هیچ یک از حرف‌هایش نمی‌توان اعتماد کرد. او سابقه خوبی نداشته است، برای مثال او دو سال بعد از نقل مکان به بلیز در فورومی در مورد طرز تهیه یک داروی محرک عصبی نوشته بود! او نوشته بود که بعد از تهیه این ماده، قطره‌ای از آن روی انگشتش ریخته بود و تحت تأثیر دارو ۴ روز نتوانسته بود بخوابد و توهمات شنوایی و بینایی و پارانویا داشت.

او ادعا کرده بود که سه هزار دوز از این دارو را در کشور بلیز توزیع کرده است. ولی عملا شواهدی از مصرف و توزیع این دارو پیدا نشد.

به راستی مک‌آفی کیست؟ یک گیک کنجکاو ماجراجو، یک جاسوس مأمورشده با اهداف خاص یا یک خلافکار ذاتی بااستعداد؟

مک‌آفی بعد از اینکه در گواتمالا دستگیر شد، با تمارض به سکته قلبی مدتی وقت خرید و بستری شد، در این زمان، وکلای او توانستند ترتیب بازگشت او را به آمریکا بدهند

Last edited by kases; 08-01-2014 at 01:17.

8. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

شرکت اینتل اعلام کرد : بزودی برند McAFee به intel security تغییر نام خواهد داد.

Last edited by kases; 08-01-2014 at 01:13.

10. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض تغییر نام آنتی ویروس مک آفی توسط اینتل

مطمئناً همه کاربرانی که با جان مک‌آفی یا همان مکافی معروف آشنایی دارند و خبرهای متعدد پیرامون این شخصیت جنجالی را دنبال می‌کنند، در هنگام استفاده از نرم‌افزار امنیتی ( پکیج های آنتی ویروس و …) McAfee یا جستجوی موارد امنیتی مرتبط با رایانه خود، با عکس‌ها و نام این شخصیت در سراسر اینترنت روبرو شده‌اند.

عکس‌هایی که بعضا آن‌چنان که باید و شاید طبیعی نیستند و حتی این شخصیت را به همراه اسلحه‌ای در دست به تصویر کشیده‌اند. شاید به همین دلیل، مدیر شرکت اینتل در نمایشگاه CES2014 اعلام کرده قصد دارند نام این سری از نرم افزار را در پروژه‌ای یکساله به Intel Security تغییر دهند. البته اعلام شده که لوگوی قرمز رنگ این برند ، همچنان پابرجاخواهد ماند.
    اما عکس العمل جان مک‌آفی به این خبر چه بود ؟ او به این خبر واکنش جالبی نشان داده بود و اعلام کرد از این تصمیم اینتل خوشحال شده است!

وی پس از شنیدن این خبر گفت :خوشحالم که شرکت Intel مرا از بند مشابهت نام با بدترین و افتضاح‌ترین نرم‌افزار امنیتی موجود بر روی کره زمین نجات می‌دهد. این‌ها سخنان من نیستند، سخنان میلیون‌ها کاربر ناراضی و خشمگین است. خوشحالی من از این تصمیم اینتل، فراتر از آن است که با لغات بتوان آنرا توصیف کرد.

شاید جالب باشد بدانید که او پس از ترک شرکت در سال ۱۹۹۴ و در سن ۴۷ سالگی، تمامی شرکت توسط خود او با قیمت ۷٫۷ میلیارددلار به اینتل فروخته شد.
    جان مک آفی پس از مرگ یکی از اقوامش و همچنین کشته شدن یکی از همسایگان محل زندگی اش، شدیدا مورد توجه رسانه‌های خبری قرار گرفت و در نهایت به طرز عجیبی به آمریکا فرار کرد. گفته می شود وی در حال حاضر بر روی دستگاهی ۱۰۰ دلاری کار می‌کند که مدعی است کاربران را از شر کنکاش‌های NSA نجات خواهد داد.

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام لپ تاپ ویندوز اوریجینال داره و انت ویروس مککافی نصب بوده اما انتی ویروس مککافی بعد چند ماه expire شد اما همیشه موقع ورود به ویندوز یک سری پروسه های مرتبط مثل فایر وال و ... فعال هست و یا اگر تروجانی detect کنه پیام میده یا و مثلا میگه که فلان برنامه مهم رومیخوای اجازه دسترسی به نت بدی یانه
    مکافی برای برنامه ای پیام داد که دسترسی به این برنامه به اینترنت رو چه طوری تعیین کنم من اشتباهی بلاک زدم از طرفی چون اکسپایر شده انتی ویروس مک کافی ام گزینه های برنامه کار نمی کنه و فقظ گزینه buy subsrption فعاله چه کا کنم اون برنامه رو ازبلاک خارج کنم
    ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اوریجینال ماندن ویندوز هم ضروری هست - الان باید چه طوری اون برنامه رو ازبلاک خارج کنم
    ؟؟؟؟
    خواهشا کمک کنیددددددددددد

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام لپ تاپ ویندوز اوریجینال داره و انت ویروس مککافی نصب بوده اما انتی ویروس مککافی بعد چند ماه expire شد اما همیشه موقع ورود به ویندوز یک سری پروسه های مرتبط مثل فایر وال و ... فعال هست و یا اگر تروجانی detect کنه پیام میده یا و مثلا میگه که فلان برنامه مهم رومیخوای اجازه دسترسی به نت بدی یانه
    مکافی برای برنامه ای پیام داد که دسترسی به این برنامه به اینترنت رو چه طوری تعیین کنم من اشتباهی بلاک زدم از طرفی چون اکسپایر شده انتی ویروس مک کافی ام گزینه های برنامه کار نمی کنه و فقظ گزینه buy subsrption فعاله چه کا کنم اون برنامه رو ازبلاک خارج کنم
    ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اوریجینال ماندن ویندوز هم ضروری هست - الان باید چه طوری اون برنامه رو ازبلاک خارج کنم
    ؟؟؟؟
    خواهشا کمک کنیددددددددددد
    با سلام؛
    تنها راه شما برای اعمال تغییر، ثبت موقت مک آفی و دسترسی به تنظیمات اون هست.
    برای اینکار می تونین به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنین.

14. این کاربر از Wonderboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

با سلام؛
    تنها راه شما برای اعمال تغییر، ثبت موقت مک آفی و دسترسی به تنظیمات اون هست.
    برای اینکار می تونین به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنین.
    متشکرم برای پاسخ اما در سایت مذکور باید دنبال چه چیزی بگردم؟؟شماره سریال؟ کرک ؟ چه چیزی؟ مرسی

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

این سایت محصولات اصلی مک آفی رو عرضه میکنه (اورجینال و کرک نشده)، شما میتونین با دانلود «فایل ثبت مک آفی 2014» بطور موقت مشکلتون رو حل کنید.

موفق باشین.

17. این کاربر از Wonderboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •