تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 38 اولاول ... 23293031323334353637 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 376

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Intel Security (McAfee ← راهنمای تاپیک در پست اول

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سرور آپدیت ایران برای مک آفی در نمایشگاه الکامپ راه اندازی شد...
    منبع : همشهری دیجیتال شماره اول
    چطوری باید آپدیت کنبم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

چطوری باید آپدیت کنبم
      محتوای مخفی: [RIGHT 
    سرورهای به روز رسانی ضدویروس‌های McAfee در ایران توسط شرکت مهندسی شبکه گستر راه‌اندازی شد.[/RIGHT]]

سرورهای به روز رسانی ضدویروس‌های McAfee در ایران توسط شرکت مهندسی شبکه گستر راه‌اندازی شد.
    خدمات به‏روز رسانی از سرورهای مستقر در یک مرکز داده در داخل کشور ارائه می شود.
    این خدمات ویژه نسخه‌های سازمانی (شبکه) ضدویروس McAfee است.

پس از حملات سایبری گسترده بر علیه ایران که توسط بدافزارهایی نظیر Stuxnet، Flame و Duqu رخ داد، واکنش هایی نسبت به عملکرد ضدویروس‌های خارجی در مقابله با این بدافزارها صورت گرفت.
    شدیدترین واکنش از سوی وزیر سایق ارتباطات بود که به یکباره خبر از توقف واردات و بکارگیری ضدویروس‌های خارجی داد.

البته این تصمیم به تدریج تعدیل گردید و در عوض، نظارت بیشتر و سختگیرانه‌تری جهت استفاده از ضدویروس‌های خارجی از سوی مراجع مختلف وضع گردید.
    در همین راستا، کارگروه مشترکی نیز با حضور اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و سازمان فناوری اطلاعات جهت تهیه و تدوین آئین‌نامه‌ای برای محصولات ضدبدافزار خارجی تشکیل گردید.

همواره یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌ها در بکارگیری ضدویروس‌های خارجی، ارتباط این نرم‌افزارها با سرورهای شرکت مادر خود جهت تبادل اطلاعات و دریافت بانک‌های اطلاعاتی به‏روز شده جهت شناسایی بدافزارهای جدید، بوده است.
    جهت پاسخ به این نگرانی و ارائه راهکار موثر برای نظارت و کنترل بر تبادل اطلاعات و نوع اطلاعات مبادله شده و همچنین ثبت و نگهداری تمام این رویدادها، شرکت مهندسی شبکه گستر اقدام به راه‌اندازی سرورهای به‏روزرسانی ضدویروس‌های McAfee در ایران کرده است.

خدمات به‏روز رسانی از سرورهای مستقر در یک مرکز داده در داخل کشور ارائه می‌شود.
    این خدمات ویژه نسخه های سازمانی (شبکه) ضدویروس McAfee است که از ابزار مدیریتی McAfee ePolicy در داخل شبکه سازمانی خود استفاده می‌کنند.
    تنها سرور ابزار مدیریتی ضدویروس McAfee با سرورهای به‏روز رسانی در ارتباط است و پس از دریافت فایل‌های اطلاعاتی لازم، آنها را در داخل شبکه سازمان خود، به سرورها و ایستگاه‌های کاری ارسال می‌کند.

سرورهای به‏روز رسانی راه اندازی شده در داخل کشور هیچگونه اطلاعات سازمانی از مشترکین (از طریق سرور مدیریتی ePolicy) دریافت و نگهداری نمی‌کند و تنها وظیفه آن ارائه فایل‌های به‏روزرسانی است.
    با این حال جزئیات کلیه ارتباطات و اطلاعات مبادله شده با این سرورها، ثبت و نگهداری (Log) خواهند شد.

برای اطمینان از داشتن جدیدترین و کامل ترین فایل های به‏روز رسانی برای ضدویروس McAfee این فایل‌ها بطور غیرمستقیم از سرورهای شرکت مادر، بدون امکان کنترل و شناسایی درخواست کننده فایل‌ها، دریافت و بر روی سرورهای به‏روز رسانی داخل کشور قرار می‌گیرند.

شرکت مهندسی شبکه گستر اولین شرکت ارائه کننده ضدویروس در کشور است که خدمات به‏روزرسانی از داخل ایران را برای کاربران سازمانی فراهم کرده است. هم اکنون سرورهای به‏روزرسانی McAfee در داخل کشور فعال و قابل استفاده می باشند.
    شرکت‌ها و مراکزی که دسترسی شبکه ملی اطلاعات با نشانی‌های IP سری ۱۰ را داشته باشند، می‌توانند پس از انجام تنظیمات لازم بر روی سرور مدیریتی ePolicy خود، منبعد از طریق سرورهای داخلی، ضدویروس McAfee را به‏روز کنند.

شرکت مهندسی شبکه گستر با بیش از ۲۰ سال تجربه موفق در زمینه محصولات ضدویروس، خدمات فروش و پشتیبانی محصولاتت ضدویروس McAfee را به کاربران سازمانی ارائه می‌کند.
    علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از غرفه شرکت مهندسی شبکه گستر در سالن ۴۱ در هجدهمین نمایشگاه الکامپ که از ۱۹ الی ۲۲ آذر ماه برپا می باشد، بازدید نموده و یا با دفتر پشتیبانی شرکت شبکه گستر (تلفن ۸۵ - ۸۱ ۲۴ ۲۰ ۸۸) تماس حاصل نمایند.

3. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این McAfee Enterprise قدرت ویروس یابیش خوبه ؟؟؟؟؟ قدرت پاک کردن ویروساش چطور ؟؟؟؟ سیستم رو سنگین نمیکنه ؟؟؟؟ البته یه سیستم دوال کور معمولی با 2 گیگ رم رو ؟؟!!

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دروود

من چند سال پیش از نسخه اینتر پرایز ورژن 8.5 i استفاده می کردم کنار فابروال زون الارم.اون موقع یاد مه که خیلی از دوستام که انتی های

دیگه رو داشتن خیلی زود به زود ویروسی میشدن .فکر کنم حدود 2 سال از ش استفاده کردم اون موقع راحت با ip ایرن ابدیت میشد.

ولی چند ماه پیش از نسخه 8.8 با پچ 3 استفاده کردم حدود 2 ماه تست کردم با ویروسایی که دوستان عزیز تو انجمن گذاشتن راستش همزمان

با مکافی کسپر. کمودو و امسی سافت را دشتم تست میکردم . اکثر اوقات مکافی اینتر پرایز که داشتم تست میکردم حدود 30 درصد انتی های

دیگه تشخیص میدا .برای همین به دلم ننشست.

به نظر میرسه هر کار بر باید خودش با مطالعه و تجربه شخصی و البته جمعی محصول امنیتی خودشو انتخاب کنه راستش من خودم اعتقادی

به امار موسسات و وبسایتهای تست انتی ندارم.خودم تا به هم ثابت نشه چیزی رو نصب نمیکنم.

به هر حال نمیشه هم از کنار سابقه مکافی و فراگیری اون خصوصا تو خود امریکا به راحتی گذشت.ولی فعلا مکافی تو نسخه های جدید

نتونسته لا اقل منو راضی کنه.

امیدوارم بتونید با تجربه خودتون و کمک دوستان به محصول دلخواهتان برسید.

پاینده باشین

7. 4 کاربر از matin 99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دروود

راستش همزمان

با مکافی کسپر. کمودو و امسی سافت را دشتم تست میکردم . اکثر اوقات مکافی اینتر پرایز که داشتم تست میکردم حدود 30 درصد انتی های

دیگه تشخیص میدا .برای همین به دلم ننشست.

پاینده باشین
    مکافی از تکنولوزی کلود استفاده میکنه در زمان تست باید به نت متصل باشه از اونجایی که در ت ح ر ی م هستیم از این قابلیت نمیشه استفاده کرد در نتیجه میزان شناسایی پایین میاد.
    نسخه اینتر پرایز تا جایی که من میدونم روزی 1 باز بیشتر اپدیت نمیشه به نظر من نمیشه گفت میزان شناسایی کمی داره

9. 5 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من آپدیت جدید رو از سافت گ ذر گرفتم . فقط باید روش کلیک کنم و فایل رو اجرا کنم ؟؟؟؟ من McAfee Enterprise 8 رو دارم . ( حتما جواب بدید ) و اینکه وقتی آپدیت میشه به چه نسخه ای آپدیت میشه ؟؟ ( کجا میتونم اینو ببینم ؟؟ )
    نکته دیگه که جالب بود برام اینکه McAfee وقتی فلشم رو ویروس یابی کرد ویروس رو پیدا کرد و گزینه Clean رو هم داد بهم که وقتی زدم تمام فایلها سرجاشون بود ولی یه جورایی انگار ویروس از ریشه فایل حذف شده بود !!!!!! چون بار دوم خبری از ویروسایی که McAfee پیدا کرده بود نبود و البته میخوام با یه سیستم دیگه و آنتی ویروس Avira Free که هرلحظه آپدیت هست هم امتحان کنم !
    از لحاظ سبک بودن هم خیلی خوبه چون همیشه On Access Scan فعاله و زیاد کند نمیشه سیستمم ( خیلی معمولی )
    به هر حال جواب سوالمو بدید . ممنون میشم .

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

بله فقط کافیه فایل اپدیت رو اجرا کنید و در پنجره باز شده گزینه next بزنید.

کنار ساعت روی ایکون مکافی راست کلیک کنید و گزینه about انتخاب کنید در پنجره باز شده میتونید ورزن انجین و تاریخ اپدیتها رو ببنید.

و همچنین میتونید این ادرس در بخش تنظیمات سرور اپدیت وارد کنید و بدون استفاده از شیلترشکن اپدیت کنید.

ftp.vub.ac.be/pub/mirror-sites/nai/CommonUpdater

12. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه D E M O N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    میشه لینک محصولات 2013 رو بذارید ؟
    آنتی.../اینترنت س.../توتال !
    نصاب آفلاین !

اگه نباشه جاش خالی می مونه D E M O N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •