تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 38 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 376

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Intel Security (McAfee ← راهنمای تاپیک در پست اول

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یعنی اینا را دانلود و نصب کنم به راحتی از سایتش اپدیت میشن و دیگه به ای پی ایران گیر نمیدن؟؟؟؟؟

اینا اپدیتش و به صورت جداگانه از اینترنت میشه پیدا و به صورت افلاین نصب کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از سایت آپدیت نمیشه. ممکنه اصلا سایت مک آفی براتون باز هم نشه به دلیل تحریم های موجود.از طریق خودش آپدیت میشه. مثل آنتی ویروس کسپرسکی یا ناد32 که آپدیت میشن. این نسخه از آنتی ویروس رو هم میتونی روی اتوماتیک قرار بدی و هم اینکه دستی آپدیت رو بزنی تا آپدیت بشه و هم میتونی اونو آفلاین آپدیت کنی.

آپدیت آفلاینش در صفحات قبل بحث شده. پست ها رو بخونید متوجه میشید که چطوری باید آفلاین آپدیتش کرد.

2. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad3260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.من تازه لپ تاپ گرفتم.McAfee ورژن 9 روش نصبه.بعد از دو-سه روز استفاده،این پیام اومد.
    نمی دونم باید چی کار کنم.ضمنا،یادآورش همش میگه باید اکتیو بشه.اما وقتی اینترنت وصل میشم و اکتیو رو می زنم،میگه نمیشه و بعدا امتحان کنید.باید چی کار کنم؟
    ممنون.

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام.من تازه لپ تاپ گرفتم.McAfee ورژن 9 روش نصبه.بعد از دو-سه روز استفاده،این پیام اومد.

نمی دونم باید چی کار کنم.ضمنا،یادآورش همش میگه باید اکتیو بشه.اما وقتی اینترنت وصل میشم و اکتیو رو می زنم،میگه نمیشه و بعدا امتحان کنید.باید چی کار کنم؟
    ممنون.
    نسخه ای که شما استفاده میکنید جزو نسخه های خانگی حساب میشه و این نسخه ها معمولا آی پی ایران رو رد میکنند. به دلیل تحریم های موجود. تنها نسخه های Enterprise هستند که همچین مشکلی ندارند.

5. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نسخه ای که شما استفاده میکنید جزو نسخه های خانگی حساب میشه و این نسخه ها معمولا آی پی ایران رو رد میکنند. به دلیل تحریم های موجود. تنها نسخه های Enterprise هستند که همچین مشکلی ندارند.
    یعنی بهتره نسخه Enterprise نصب کنم؟این که از اول روش نصبه بهتر نیست؟
    ضمنا در مورد پیام داخل عکس هم اگه میشه،راهنمایی کنید.چی کار کنم که دیگه نگه your computer is not fully protected

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

[QUOTE=farzad3260;4710084]یعنی بهتره نسخه Enterprise نصب کنم؟این که از اول روش نصبه بهتر نیست؟
    ضمنا در مورد پیام داخل عکس هم اگه میشه،راهنمایی کنید.چی کار کنم که دیگه نگه your computer is not fully protected[/QUOTE]

در زمان خرید کامپیوتر برنامه هایی روشون نصب هست که به هیچ وجه تعیین کننده خوب و یا بد بودن اونها نیست. این برنامه چه آنتی ویروس باشه و چه برنامه های رایتر فقط جهت تبلیغات روی سیستم شما نصب شدند و نه به خاطر اینکه کامپیوتر شما ممکنه با این برنامه ها بهتر کار کنه. اتفاقا بر عکس مثلا اگر مک آفی رو از روز اول روش نصب نمیکردند دیگه دردسر پاک نشدن کلید های رجیستری و بعضی از فایل ها رو بعد از آنیستال کردنش نداشتید. در حالی که الان ممکنه حتی بعد از پاک کردن مک آفی باز هم بکلی از سیستمتون پاک نشه و همیشه رد پاهایی رو از خودش باقی میزاره.

یعنی بهتره نسخه Enterprise نصب کنم؟

اگر میخوای از بین محصولات مک آفی یکی رو نصب کنی بله نسخه McAfee Antivirus Enterprise 8.7i رو همراه با McAfee AntiSpyware Entermrise Module 8.7 نصب کنی بهتره. این نسخه رو اگر نسخه Retail یعنی کاملش رو گیر بیاری کرک نمیخواد چون نسخه ی خریداری شده هست همیشه هم میتونی هم بصورت آنلاین و هم آفلاین آپدیتش کنی.

اما اگر میخوای از بین آنتی ویروسهای رایج یکی رو انتخاب کنی بهتره از این 3 آنتی ویروس زیر یکی رو انتخاب کنی.

Kaspersky IS 2010
    Avast Home Edition Free 5.0
    Avira Personal Edition Free

این 3 آنتی ویروس رو من بهت پیشنهاد میدم. کسپرسکی هر هفته و یا حدکثتر هر 2 هفته یک بار رجیستر کیش بلاک میشه و باید دنبال یکی دیگه بگردی. اما دوتا آنتی ویروس دیگه مجانی هستند و همیشه قابل آپدیت شدن هستند.

هر 3 آنتی ویروس قدرت تشخیص آلودگیشون از مک آفی بهتره و هر 3 هم حجم آپدیتشون کمتر از مک آفی هست.

دیگه تصمیم با خودته کدومش رو انتخاب میکنی.

8. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

9 سردرگم شدم!

با سلام دوباره.من MIS 8.7i رو از بخش دانلود،گرفتم.نصخه ای که روی لپتاپم نصب بود رو پاک کردم و این نصخه رو نصب کردم.همه مراحل به راحتی انجام شد.اما برام جای تعجب داشت که موقع نصب،هیچ سریالی نخواست.در صورتی که در نسخه ای که دانلود شده بود،سریال بود.ضمنا توی فایل سریال نوشته که هیچوقت رجیستر نکنید.اما آنتی ویروس من،همش اجازه ی اکتیو شدن می خواد.من چی کار کنم؟اکتیو رو بزنم یا نه؟
    ممنون

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

با سلام دوباره.من MIS 8.7i رو از بخش دانلود،گرفتم.نصخه ای که روی لپتاپم نصب بود رو پاک کردم و این نصخه رو نصب کردم.همه مراحل به راحتی انجام شد.اما برام جای تعجب داشت که موقع نصب،هیچ سریالی نخواست.در صورتی که در نسخه ای که دانلود شده بود،سریال بود.ضمنا توی فایل سریال نوشته که هیچوقت رجیستر نکنید.اما آنتی ویروس من،همش اجازه ی اکتیو شدن می خواد.من چی کار کنم؟اکتیو رو بزنم یا نه؟
    ممنون

McAfee VirusScan Enterprise v8.7i را اگر نسخه Retail یعنی خریداری شده را داشته باشید اکتیو شدن نمیخواد و فقط کافیه نصب بشه و بعد آپدیت کنید. نسخه های آزمایشی سریال و اکتیو شدن لازم دارند. از این واضح تر دیگه نمیدونم چی بگم.

اگر نسخه Retail را ندارید میتونم براتون آپلود کنم. حجمش نزدیک به 90 مگابایته. اگر میتونید دانلود کنید تا براتون آپلود کنم.

11. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

1

McAfee VirusScan Enterprise v8.7i را اگر نسخه Retail یعنی خریداری شده را داشته باشید اکتیو شدن نمیخواد و فقط کافیه نصب بشه و بعد آپدیت کنید. نسخه های آزمایشی سریال و اکتیو شدن لازم دارند. از این واضح تر دیگه نمیدونم چی بگم.

اگر نسخه Retail را ندارید میتونم براتون آپلود کنم. حجمش نزدیک به 90 مگابایته. اگر میتونید دانلود کنید تا براتون آپلود کنم.
    مهران خان،اگر براتون مقدوره،آپلود کنید،خیلی ممنون میشم.
    Last edited by farzad3260; 07-03-2010 at 18:40.

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران خان،اگر براتون مقدوره،آپلود کنید،خیلی ممنون میشم.

براتون آپلود کردم.
    برای اینکه دانلودش راحت تر بشه و بشه از سایتی مانند Rapidbaz.com جهت گرفتن لینک مستقیم استفاده کرد اون رو به تکه های کوچکتر تقسیم کردم. بعد از دانلود کردن همه قسمت ها کافیه که همه شون رو در 1 فولدر قرار بدید و بعد با کلیک راست کردن روی قسمت اول یعنی Part1 گزینه Extract to mc_enterprise 8.7 full_M E H R A N را بزنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

14. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه n-95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مازندرا ن - بهشهر

پيش فرض

McAfee VirusScan Enterprise بهتره یا McAfee AntiSpyware Enterprise ؟؟
    به نظر من antispyware بهتره ، چون هم آنتی ویروس داره هم spyware anti ،آپدیت آنتی ویروسش پیدا میشه اما آپدیت spyware پیدا نکردم ، کمک کنین ممنون میشم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •