تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 77

نام تاپيک: آموزش گام به گام زبان فرانسه

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام... واسه آموزش زبان خارجی ELanguageSchool رو هم در آدرس زیر حتما ببینید. بیشتر به درد تقویت می خوره البته... زبان انگلیسیتون هم باید قوی باشه نسبتا... چون همه ی دوره از زبان مبدا که انگلیسی باشه شروع می شه...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    * موفق باشید...

2. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه شکوفـه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    In My Dreams

پيش فرض

واسه تلفظ چی؟؟؟ سایتی هست

من گشتم چیزی ندیدم

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

The BBC web site has tons of resources for world language learning...
    کد:
    I'm sure you have had this site visited if it's not blocked...

5. 2 کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    In My Dreams

پيش فرض

کد:
    Learn to speak French Deluxe Workbook

اینم یه پی دی اف که 253 صفحه س البته به زبان انگلیسیه
    ولی خوبه

7. 2 کاربر از شکوفـه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

من که خیلی دوست دارم زبان فرانسه یاد بگیرم اما اینجا رو که دیدم نمیشد تلفظ کرد به فارسی اموزشش رو ندارید؟

این .livemochaهم که همش پولیه مجانیاش کجان؟

سلام

دوست عزیز اینطور نیست خدمات اولیه ش که خیلی هم بد نیس مجانیه و به درد میخوره من صفه قبل این نکته رو گفته بودم؛ ببینید:

کد:

شکوفه جان ممنون بازم داری ؟  این کتابایی که فرانسه رو به انگلیش یاد میدن خیلی خوبن واسمون در ض÷من از وب سایت بی بی سی نهایت استفاده رو بکنید ها  مخصو صا برای تلفظ.
    در ضمن طبق آموزشی که تو لینک امضام گذاشتم شما باید پایین لینک : continue with tiral course رو بزنید
    Last edited by minizoro; 11-10-2009 at 11:01.

9. این کاربر از minizoro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سایت خیلی خوبیه(میشه گفت عالیه) اما متاسفانه واسه دایال اپی ها (البته شاید من)خیلی دیر باز میشه مخصوصا درسهاش، کاشکی یه ADSLداشتم ...

فکر میکنم زبان فرانسه سخت تر از انگلیسی باشه چون این تلفظها خیلی سخته...مثلا" Je suis grosse. یا Je suis un homme تلفظش خیلی با کلمات فرق داره یه سری کلمات تلفظ نمیشه ...یه جوری میشد که راحت تر تلفظها رو درک میکردیم خوب بود...یه توضیحی میدید دوستان؟!!

داره میره تو ارشیو ؟یکی جواب بده دیگه...

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    In My Dreams

پيش فرض

سایت خیلی خوبیه(میشه گفت عالیه) اما متاسفانه واسه دایال اپی ها (البته شاید من)خیلی دیر باز میشه مخصوصا درسهاش، کاشکی یه ADSLداشتم ...

فکر میکنم زبان فرانسه سخت تر از انگلیسی باشه چون این تلفظها خیلی سخته...مثلا" Je suis grosse. یا Je suis un homme تلفظش خیلی با کلمات فرق داره یه سری کلمات تلفظ نمیشه ...یه جوری میشد که راحت تر تلفظها رو درک میکردیم خوب بود...یه توضیحی میدید دوستان؟!!
    مسلمه که سختتره
    چون انگلیش وقتی شما چیزی رو مینویسی توی 90 درصد همونجوری که نوشتی تلفظ میشه ولی
    فرانسه نه خیلی از کلماتی که نوشته میشن تلفظشون واقعا فرق میکنه
    راه خیلی خاصی نداره اینم جز قواعد گرامریشون هست که باید بلد باشین مثلا اگه بعد از حرف G حرفای i y e بیاد صدای ژ میده یا در جلوی حرف j مثلا حرف d تلفظ نمیشه

اینا رو اگه کلاس برین یا منبع خوبی مثل کتاب و ... داشته باشین یاد میگیرین

12. این کاربر از شکوفـه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بچه ها!

نه دوست عزیز شما مشکلتان از دیالی بودن است این سایت سنگین است خب (در ضمن این روزا یه adsl داشتن جزو واجبات داره میشه کم کم همونطوری که یه روز تلویزیون داشت کم کم جزو واجبات میشد! )

سعی میکنم چیز خوبی پیدا کنم بزارم برای دوستان

من از یکشنبه میرم کلاس فرانسه ایشالله و درساشو تا اونجایی که بتونم  اینجا میگم

البته خیلی خیلی ممنون بابت زجمت هاتون هااااا حتما سرتون شلوغه که نمیتونید چیزی بذارید

در ضمن کتابایی که ما میخوانیم اسمش اینه : reflects خوبه؟؟؟؟
    Last edited by minizoro; 16-10-2009 at 01:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amin.Senator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تـــبـــريــــز

پيش فرض

سلام بچه ها!

نه دوست عزیز شما مشکلتان از دیالی بودن است این سایت سنگین است خب (در ضمن این روزا یه adsl داشتن جزو واجبات داره میشه کم کم همونطوری که یه روز تلویزیون داشت کم کم جزو واجبات میشد! )

من از یکشنبه میرم کلاس فرانسه ایشالله و درساشو تا اونجایی که بتونم اینجا میگم

البته خیلی خیلی ممنون بابت زجمت هاتون هااااا حتما سرتون شلوغه که نمیتونید چیزی بذارید

محمد جان حتما بذار كه استفاده كنيم اون سايتي هم كه گفتي رفتم ولي زمان ميبره كه راه بيافتيم

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت

پيش فرض

محمد جان حتما بذار كه استفاده كنيم اون سايتي هم كه گفتي رفتم ولي زمان ميبره كه راه بيافتيم

من از یکشنبه میرم کلاس فرانسه ایشالله و درساشو تا اونجایی که بتونم  اینجا میگم
    سلام دوستان 
    من راستش اول فکر میکردم که میتونم برسم و اینجا بگم ولی الان میبینم که نمیتونم. (کلاس زبان + فرانسه + دانشگاه = واقعا سرم شلوغه) بنابرین درسهایی که مد نظرم هست رو تو وقتای آزادم براتون دس نویس مینویسم تا بعدا تایپش کنم پس به امید من نمونید چون فک نکنم بتونم به این زودیا برسونم ولی همونطوری که گفتم در آینده خواهم داد. (شرمنده شدم بد قولی شد ولی خب دانشگاه واجبتره اینا رو هم مینویسم براتون میمونه تایپش که بعدا میکنم و میذارم) ولی خب احتمالا مقدمات فرانسه رو بتونم تا هفته آینده براتون جور کنم چون این مقدمات رو که یاد بگیرین میتونید بقیه شو یکمی خودتون با نرم افزاری چیزی برین جلو...
    اسم کتابامون Reflets هست که بین المللی بوده و همه جا تدریس میشه و غوفله (زیاد رو تلفظش گیر ندید با خوندن نمیشه یادش گرفت...) تلفظ میشه.
    نکاتی درباره فرانسه:
    زبان فرانسه که بین ماها شاید مشهور باشه به سخت بودن اینطور نیست. و فقط تلفظهاش سختن ینی شما 3 جلسه اول که مقدمات فرانسه س برات خیلی سخت میاد و انصافا تلفضهاش کمی سخته (بعدا راه میفتیم احیانا)
    پس اولای کار سختره چون مثل انگلیسی نیست که راحت بشه هر متنی رو خوند فرق داره شما اول باید حروف الفبا رو خوب تلفظ کنی بعد حروف ترکیبی رو یاد بگیری بعد بتونی بخونی ! به هر حال اولش سخته بعدا میفته رو سرا زیری!

اگه بتونین برید کلاس که خیلی خوبه و ایده ال
    اگرم نه کتاب بگیرید از بیرون و بخونید + نرم افزار و یه دیکشنری گویا ... نرم افزار شرکت آریانا که نرم افزار همین کتاب غوفله Reflets هستش خوبه که اینا رو  داره: گرامر کامل کتاب به فارسی+ جواب درست تمرینات و...
    این شرکت آریانا واقعا محصولات خوبی داره انصافا...
    انصافا این لایوموکا خوبه ها ... من رفتم فرانسه نشستم دیدم مقداری کمکم کرده لایو موکا برای راحتتر شدن کارم... خوبه با اونم میتونید یاد بگیرید...

خب تا بعد
    Last edited by minizoro; 22-10-2009 at 00:43.

16. این کاربر از minizoro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •