تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: یکی این کرک سالم Image Comparer روبذاره

داره خودمونی میشه Mohammad_M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون افسانه خانم بخاطر لینک کرکی که گذاشتی
    ولی همانطور که نوشتی کرک مشکل داره و گزینه های Delete,Copy,Move و درجه تشابه کمتر از 90 درصد و.. همچنان غیر فعال میباشند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

من نتونستم كرك v2.3 رو بگيرم، چون پيغام "refer error" مى‌ده.
    ممنون مى‌شم اگه يكى يه لينك سالم براى كرك ورژن 2.3 يا حداقل لينك دانلود ورژن 2.0 رو بده. آخه من يه كرك براى نسخه‌ى 2.0 پيدا كردم، ولى هرچى گشتم v2.0 برنامه پيدا نشد كه نشد!
    Last edited by Balrog; 14-06-2006 at 03:10.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

راستى، فراموش كردم خدمت دوستان عرض كنم كه يه برنامه‌ى ديگه‌اى هست به اسم ImageDupeless كه كارى مشابه همين برنامه‌ى كذايى انجام مى‌ده. حالا كيه كه بتونه يه كرك متناسب با نسخه‌ى جديد انگليسى برنامه پيدا كنه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

باید بیخیال image comparer بشیم

پروفشنال william's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض No Clone

سلام
    معرفی نرم افزار
    شما دنبال چی دارید می گردید. اینا نرم افزارای توپی نیستند که ارزش اینهمه وقت گذاشتن داشته باشند. یه نرم افزار به شما معرفی می کنم فوق العاده عالی با کارایی بی نظر و ساده و سرعت ویرایش بسیار بالا نه تنها عکس بلکه تمامی فایلها رو پشتیبانی می کنه خودم با این برنامه کار می کنم 3500 تا عکس در کمتر از 5 ثانیه ویرایش می کنه و duplicate image به شما نشان می ده. عکس برنامه هم در زیر می تونید ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by william; 14-06-2006 at 20:46.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون ویلیام جان بخاطر برنامه ای که معرفی کردی
    ولی من قبلا با این برنامه کار کردم.سرعت فوق العاده ای داره ولی به نظر من مناسب عکس نیست
    چون فایل ها رو بر اساس سایز مرتب میکنه و قابلیت تشخیص تشابه مانند برنامه هایی مثل Image Comparer نداره
    کافیه فرمت فایل تغییر بدی یا تغییر بسیار جزیی تو قایل عکس بدی تا متوجه منظورم بشی

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_M
    ممنون ویلیام جان بخاطر برنامه ای که معرفی کردی
    ولی من قبلا با این برنامه کار کردم.سرعت فوق العاده ای داره ولی به نظر من مناسب عکس نیست
    چون فایل ها رو بر اساس سایز مرتب میکنه و قابلیت تشخیص تشابه مانند برنامه هایی مثل Image Comparer نداره
    کافیه فرمت فایل تغییر بدی یا تغییر بسیار جزیی تو قایل عکس بدی تا متوجه منظورم بشی
    سلام
    قبل از هر چیز امیدوارم ساعات خیلی خوبی داشته باشید. من با نظر شما مخالفم. این برنامه جز بهترین برنامه ها برای این کار و قابلیت تشخیص بسیار دقیقی داره. شما دارید با برنامه حرفه ای کار می کنید و این برنامه در قسمت define و در option تنظیماتی داره که می تونه فرمتهای تصویری JPEG,BMP,Gif که فرمتهای رایج تصاویر هستند شناسایی کنه. من هم تنظیمات و هم یک عکس با سه فرمت متفاوت در تصویر زیر نشان میدم که براحتی شناساییش کرده.

شما باید تیک File Extension بر دارید اگه می خواهید تشخیص فرمت های خاص از هم داشته باشه

در تصویر زیر هم یک عکس با سه فرمت نشان داده شده

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ویلیام عزیز سلام
    اگه توی عکس آخری که گذاشتی دقت کنی میبینی که فایلها تو ردیف Same Name قرار گرفته اند
    بنابراین تنها بخاطر اینکه اسه هر سه آنها 002 هست تو این ردیف قرار گرفتند.
    اگه متوجه منظورم نشدی کافیه اسم هر سه فایل عوض کنی و دوباره با این برنامه اسکن کنی یا میتونی این فایل Rar که شامل سه فایل کاملا شبیه هم میباشد رو با برنامه Search کنی
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_M
    ویلیام عزیز سلام
    اگه توی عکس آخری که گذاشتی دقت کنی میبینی که فایلها تو ردیف Same Name قرار گرفته اند
    بنابراین تنها بخاطر اینکه اسه هر سه آنها 002 هست تو این ردیف قرار گرفتند.
    اگه متوجه منظورم نشدی کافیه اسم هر سه فایل عوض کنی و دوباره با این برنامه اسکن کنی یا میتونی این فایل Rar که شامل سه فایل کاملا شبیه هم میباشد رو با برنامه Search کنی
    موفق باشی
    سلام محمد جان. هر جا که هستی خوش و خرم باشید. من متوجه منظور شما همان اول شدم. چون سالهای سال دارم با این wallpaper ها کار می کنم. فایلی که شما گذاشته بودید دان کردم. اما نتایج بدست امده:
    بحث من مقایسه این نرم افزار با image comparer و نرم افزارای مشابه است. و برتریهای این نرم افزار نسبت به نرم افزار مشابه. اما وقتی 2 نرم افزار در یک سطح نتونند یک قابلیت ارایه دهند دلیل بر ضعف یا برتری این 2 نیست. چون نه تنها این نرم افزار بلکه (1) image comparer هم همچین قابلیتی نداره یک عکس هم برات گذاشتم تا مهری باشه بر صدق گفته هام.
    اما نرم افزار No Clone تنها بر اساس هم نامی عکسها را از هم تمییز نمی ده. از همین 3 عکسی که برام گذاشتی من از هر فرمت 2-3 تا با نامهای متفاوت ساختم می بینی که براحتی از هم تمییز داده (2) فقط باید در قسمت difine تیک file name بر دارید.
    محمد جان فکر نکنید من به این نرم افزار تعصب خاصی دارم. نه! من که سازندش نیستم فقط می گم همیشه چیزهای بهتری است اگه کمی بیشتر دقت کنیم می تونیم چیزهای بهتری ببینیم و چیزهای جدیدی تجربه کنیم

1

2

Last edited by william; 15-06-2006 at 16:28.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام ویلیام
    من هم امیدوارم هر جایی که هستی خوش و خرم باشی.من به هیچ عنوان فکر نکردم که تو روی برنامه Noclone تعصب داری.قصد ما اشتراک داده هامون هست تا بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.چون بعد از اینکه دوست عزیز , Balrog, برنامه ImageDupeless رو معرفی کردند من این برنامه رو دان کردم متوجه شدم از Image Comparer کارایی بهتری دارد .در مورد مقایسه ای هم که کردی قبل از اینکه Search بزنی اگه درجه تشابه رو از 100 به 99 یا کمتر تغییر بدی به نتیجه میرسی
    پیروز و سربلند باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •