تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 192

نام تاپيک: مزایا و معایب LG KU990 Viewty از دیدگاه شما ؟

داره خودمونی میشه Dr Violin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام،امیدوارم عزاداریهاتون قبول باشه.
    من هفته پیش 1 ke990 گرفتم.
    اولا 4 گیگ جواب نداد ، درحالیکه فروشنده گفت مشکلی نداره ،خودم گذاشتم به حساب اینکه رم با کیفیتی نبوده .
    دوما ، هم با رم 1 گیگ وهم 2 گیگ موقع فیلمبرداری هرچن ثانیه یه گیر کوچیک میکنه که پس از چند دقیقه ضبط و در هنگام پخش باعث میشه صدا و تصویر از همدیگه فاصله بگیرن.
    سوال :
    1-آیا همه ویوتیها این مشکل را دارند؟
    2- ممکن به نوع رم بستگی داشته باشه ؟
    3-برای این مشکل میشه کاری کرد ؟
    4-آیا توی بازار رم پر سرعت هم وجود داره؟(چون فکر میکنم این رمها بایت سرعت بیشتری برای ضبط 18 مگابایت در ثانیه داشته باشن).
    5- چرا گاهی اوقات پس از چند دقیقه ضبط صدا دیگر ضبط نمیشود؟
    لازم بذکر میدانم که هیچیک از این ایرادها در زمان ضبط روی حافظه داخلی مشاهده نمیشن.
    ممنون از همفکری شما.
    شما بيا حافظه پيش فرضت رو بزار روي گوشي نه روي مموري خارجي
    ميگن كه رم كينگ استون كه گرونتره سريعتر عمل ميكنه البته شنيدم درست و غلطش رو نميدونم
    من رم 8 گیگ کینگستون کلاس 4 با قیمت 33 هزار تومن روش انداختم ، عالی کار می کنه و تا حالا باهاش مشکلی نداشتم...

2. این کاربر از Dr Violin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

دوست عزیز مهم اینه که تست کنی ببینی که تا وقتی چند گیگ رو پر کردی مشکلی نداره شاید بیشتر از دو گیگ بریزی اصلا" برات کار نکنه(البته خدا نکنه )و هنگش زیاد بشه بهرحال لطف میکنی اگه تست کنی راستی اون مشکل دوستمون رو تو هم با ویوتی داری که هر چند ثانیه میون فیلمبرداری گیر میکنه ؟؟چون منم می خوام تو این هفته ویوتی بگیرم راستی کیفیتش تو تلویزیون خوبه ؟......ممنون دوست عزیز

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

دوست عزیز مهم اینه که تست کنی ببینی که تا وقتی چند گیگ رو پر کردی مشکلی نداره شاید بیشتر از دو گیگ بریزی اصلا" برات کار نکنه(البته خدا نکنه )و هنگش زیاد بشه بهرحال لطف میکنی اگه تست کنی راستی اون مشکل دوستمون رو تو هم با ویوتی داری که هر چند ثانیه میون فیلمبرداری گیر میکنه ؟؟چون منم می خوام تو این هفته ویوتی بگیرم راستی کیفیتش تو تلویزیون خوبه ؟......ممنون دوست عزیز
    دوستان این پرسش من هم هست. کابل تلویزیونش رو کسی داره؟ کسی تا بحال آزمایش کرده ببینه روی تلویزیون چجوریه؟!

--------------------------------------------

In Persian:
    مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر مصر، مرگ بر عربستان، مرگ بر صهیونیسم کثیف

In English:
    Down with israel, Down with america, down with egypt, down with saudi arabia, down with all of Dirty zionism

In Hebrew:
    עם ישראל, עם אמריקה, עם מצרים, עם ערב הסעודית עם כל הציונות מלוכלכים

In Arabic:
    تسقط اسرائيل ، لتسقط امریكا ، فلتسقط مصر ، السعودية جزيره العرب فلتسقط، فلتسقط الصهيونية القذرة للجميع
    Last edited by DariushGreat; 09-01-2009 at 20:46.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

راستش من الان 6.5 گیگ از رم رو پر کردم ، یکبار هم هنگ نکرده و سرعتش عالیه ...

در مورد فیلم برداری هم متاسفانه من هم مشکل دوستمون رو دارم که هر چند ثانیه گیر میکنه ( البته هنگام ضبط روی حافظه خارجی ) ، نمی دونم مشکل از چیه با اینکه رم من سرعت بالاست یعنی کلاس 4 ، باید ببینیم دوستانی که رم 2 گیگ یا 4 گیگ دارند هم این مشکل رو دارند یا خیر ، باز حالا من تحقیق می کنم ببینم مشکل از کجاست ولی اگه کسی میدونه لطفا همین جا بگه ...

در مورد کابل تلویزیون هم من یادم رفت از فروشنده بپرسم ، اگه کسی داره لطفا بگه چنده و از کجا گرفته و کیفیتش چطوره ؟

6. 3 کاربر از Dr Violin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

dr violin عزیز خیلی خیلی ممنون و سپاسگزار راستی دوست گرامی باطریش که تو مشخصات گوشی زده تا دوساعت و نیم مکالمه چقدر دوام میاره با کار متوسط؟؟برای فیلمبرداری چقدر دووم میاره اگه اصلا" هیچ کار دیگه ای باهاش انجام ندی آخه دو ساعت و نیم واقعا" کمه ......و اگه مسئله فیلمبرداری رو با رمهای 2 گیگ هم تست کنی که دیگه آخرشه به هر حال منم می خوام بگیرم برای همین اینقدر سریش میشم .

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

dr violin عزیز خیلی خیلی ممنون و سپاسگزار راستی دوست گرامی باطریش که تو مشخصات گوشی زده تا دوساعت و نیم مکالمه چقدر دوام میاره با کار متوسط؟؟برای فیلمبرداری چقدر دووم میاره اگه اصلا" هیچ کار دیگه ای باهاش انجام ندی آخه دو ساعت و نیم واقعا" کمه ......و اگه مسئله فیلمبرداری رو با رمهای 2 گیگ هم تست کنی که دیگه آخرشه به هر حال منم می خوام بگیرم برای همین اینقدر سریش میشم .
    خواهش می کنم ، راستش من خودم دو روزه گرفتم و هنوز وارد نشدم و از اون جاییکه فعلا هی وصلش می کنم به کامپیوتر تا برنامه روش بریزم ، تا وصل میشه شروع می کنه به شارژ کردن و نمیشه درست از میزان باقی موندن شارژش مطمئن بشم .راجب شارژ زیاد نگران نباش با کار زیاد راحت یک روز رو دوام میاره فوقش اگه دیدی نشد 10 تومن میدی یه باتری اضافه میگیری ...

راجب رم هم من تحقیق کردم با مدل Ku هم خارجیها همین مشکل رو داشتند ولی باخریدن رم با سرعت بالا این مشکلشون برطرف شده بود . شما هم وقتی خواستی رم بگیری یه 8 گیگ جدا بگیر واسه ویدیو ها و برنامه و بازیها و موزیک ، ( واقعا اگه 8 گیگ نگیرید در حق ویوتی ظلم کردید خداییش صفحه نمایشش آخرشه ، جون میده واسه فیلم دیدن ، تاچش هم که عالیه ، برنامه ها رو هم که راحت قبول میکنه ، بازی و موزیک هم که خوراکشه . فقط 8 گیگ بگیرید و تا میتونید پرش کنید، البته همیشه حدود 1.6 گیگش رو خالی نگه دارید که سرعتش پایین نیاد چون ویوتی فقط همون 2 گیگ آخرش رو میبینه و میشناسه .(عجب پرانتز طولانی شد!!!)) و یه رم دو گیگ یا یه یک گیگ پر سرعت برای فیلم برداریش بگیرید و همون جا جلوی فروشنده تستش کنید که رم واقعا پر سرعت باشه و وسط فیل برداری گیر نکنه ...

باز اگه چیزی به ذهنم رسید یا چیزی فهمیدم می نویسم ، فقط من امروز (یکشنبه) کلا نمی تونم بیام سایت و فردا ایشالا باقی چیز هایی رو که فهمیدم می نویسم...

9. این کاربر از Dr Violin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    KHOY

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز فیلمبرداریش زیاد باطری مصرف نمیکنه.فقط وقتی به آهنگ گوش میدی (از اسپیکر)باطریش زیاد دووم نمیاره!
    من خودم 2 روز پیش شارژ کردم که الان نصفش مونده(البته زیاد اسنفاده نکردم)
    من یه بار حدودا تا 4 روز گوشیم رو شارژ نکردم!!!

گوشیه منم اولاش هنگام فیلمبرداری یه گیره کوچکی می کرد که الان نمیکنه.من گوشیم رو یه بار رست کردم شاید از اونه شایدم از اون نیست نمیدونم.

dr violin عزیز
    من می خواستم بپرسم که ایا KU990 هم 8 گیگ ساپورت میکته که جواب دادی
    مممنون

11. این کاربر از starblue7750 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    من یک ال جی ویوتی رو به تازگی گرفتم.برای افزایش صدا هر چی اون کدی رو اولش برای وارد شدن به منوی تنظیمات رو میزنم کار نمیکنه.
    میشه صحیحترش رو بگید.
    مثل اینکه قاطی شده!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    KHOY

پيش فرض

سلام
    من یک ال جی ویوتی رو به تازگی گرفتم.برای افزایش صدا هر چی اون کدی رو اولش برای وارد شدن به منوی تنظیمات رو میزنم کار نمیکنه.
    میشه صحیحترش رو بگید.
    مثل اینکه قاطی شده!!!!!
    سلام
    کدش اینه

# 0 9 9 × # 5 4 8 3

می ری قسمت dialling بعد کد بالایی رو میدی
    تمام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون
    مرسی از لطفتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •