تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 210 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 2098

نام تاپيک: ◄◄ درخواست مربوط به PDF فقط در این تاپیک

داره خودمونی میشه BERJIS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    به نظر من بهترین برنامه برای ساخت PDF همین PDFFactory هست.
    چون هم کار باهاش راحته و هم تمام زبان ها رو ساپورت میکنه و مشکلی نداره حجمشم کمه 2.5MB

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لطفا سریالش رو هم بذارید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

يه سؤال دارم
    يك سري ebook هست كه pdf. روي سيدي ريخته شده و هروقت بخوايم بخونيم بايد سيدي رو بزاريم و امكان save as هم ندارن . بنظر شما چه طوري ميشه اونا رو روي هارد save كرد ؟
    مرسي

داره خودمونی میشه alirezatz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    نميدونم ميدونين يا نه بعضي از اين pdf هارو به راحتي ميشه به وورد تبديل كرد (فارسي رو)
    ولي بعضي هارو جانم بدي منيشه
    خاستم بدونم كاري ميشه كرد كه همه رو بدون اثتثنا به وورد تبديل كرد و ديگه خرچنگ قورباقه اي ننويسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام به همگي !
    من بطور نسبتا دقيق تمام پست ها رو خواندم ولي كسي دقيق تبديل pdf فارسي به word رو نگفته بود اگر ميشه مديران و خبرهاي نرم افزاري يك نرم افزار دقيق رو معرفي كنند كه بدونيم واقعا يك چنين نرم افزاري هست يا نه
    ممنون به همگي
    Last edited by sadra121; 05-04-2007 at 21:46.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام به همگي !
    من بطور نسبتا دقيق تمام پست ها رو خواندم ولي كسي دقيق تبديل pdf به word رو نگفته بود اگر ميشه مديران و خبرهاي نرم افزاري يك نرم افزار دقيق رو معرفي كنند كه بدونيم واقعا يك چنين نرم افزاري هست يا نه
    ممنون
    Last edited by sadra121; 05-04-2007 at 21:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

صدرا جان! خیلی ها دنبال این نرم افزارند. من خودم خیلی در مورد این برنامه جستجو کردم، ولی از قرار معلوم هنوز برنامه ای برای تبدیل پی دی اف فارسی به ورد نیومده. من واسه ی عربی هم جستجو کردم ولی هیچ چیزی نبود. واقعا نمی دونم چرا. خوب وقتی تبدیل ورد به پی دی اف، فارسی رو پشتیبانی میکنه، چه دلیلی داره که برعکسش امکان پذیر نباشه؟
    در هر صورت من هم خواهشمندم اگه کسی چنین برنامه ای رو حتی اگه برای عربی باشه، گیر اورد، اسمشو بگه که خیلیا نیازمندشن.
    ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mse1445's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یه برنامه سریع و بی دردسر برای تبدیل doc به pdf میخوام لطف کنید قرار بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ماراتون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    یزد - اردکان

پيش فرض

باید بگم که بهترین برنامه برای رفع مشکل تبدیل Pdf به doc همین برنامه readiris هست که البته کار اصلی اون همون OCR هست یعنی شما یه صفحه عربی یا فارسی اسکن میکنید. این اقا میره عکس شما رو تبدیل به فایل ورد میکنه. من نسخه 10 رو امتحان کردم حدود 65 درصد خوب تبدیل میکنه . حالا میتونید با نصب این برنامه و تعیین Source یعنی فایل pdf اون رو به ورد تبدیل کنید. البته این نسخه من مثل اینکه قابلیت این کار رو تمام و کمال رو نداره. یعنی فکر کنم پلاگین لازم داره. ولی خوب میتونید صفحات رو به عکس تبدیل کنید و به خوردش بدید. من تنها همین رو بلدم.

در ضمن یکی از اقایون نسخه 11 فول داشت که قیمت 8000 تومنی میفروخت (توی همین فروم) .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا شوخی نکن با من! اخه کِی نرم افزار OCR فارسی خوبی داشتیم که حالا داشته باشیم؟! نه بابا! من این readiris رو هم امتحان کردم، نسخه ی 11 شو با بدبختی دان کردم. شما میگی 65 درصد جواب میده، من میگم 5/6 درصد هم ج.اب نمیده! واقعا برنامه اش مسخرست، من بعید می دونم واسه فارسی اصلا روش کار کرده باشن. فقط همینجوری الکی اسم فارسی رو هم اضافه کردن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ماراتون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    یزد - اردکان

پيش فرض

آقا شوخی نکن با من! اخه کِی نرم افزار OCR فارسی خوبی داشتیم که حالا داشته باشیم؟! نه بابا! من این readiris رو هم امتحان کردم، نسخه ی 11 شو با بدبختی دان کردم. شما میگی 65 درصد جواب میده، من میگم 5/6 درصد هم ج.اب نمیده! واقعا برنامه اش مسخرست، من بعید می دونم واسه فارسی اصلا روش کار کرده باشن. فقط همینجوری الکی اسم فارسی رو هم اضافه کردن!

من که امتحان کردم خوب بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •