تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: GPRS همراه اول بهتره يا ايرانسل ؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض GPRS همراه اول بهتره يا ايرانسل ؟

من ميخوام از اين GPRS هايي كه 10 تومن ميدي و يه ماه نامحدود استفاده ميكني فعال كنم .
    ايرانسل رو كه بلدم چجوري فعال ميشه . همراه اول ( سيمكارت دائمي ) رو چطور ميشه فعال كرد ؟

كيفيت كدومشون بهتره ؟ ايرانسل سرعتش در حدود ديال آپ ( كمي بيشتر ) بود و بعضي وقت ها قطعي داشت . همراه اول چطوره دقيقا ؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمیدونم چطوری واسه همراه اول فعال میشه ولی کیفیت ایرانسل خیلی بهتره!
    من الان دارم استفاده میکنم سرعت دانلود من به طور میانگین 20 کیلوبایت هست که نسبتا خوبه البته بعضی وقتها به 30 کیلوبایت هم میرسه البته بدون ایراد هم نیست.مثلا بیشتر وقتها با مسنجر نمیتونم لاگین کنم اگه یه وقت لاگین هم بشه نمیتونم مخاطبی رو اد کنم در کل بد نیست من که راضیم.

3. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نگاه به این بنداز

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نگاه به این بنداز

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

1

من ميخوام از اين GPRS هايي كه 10 تومن ميدي و يه ماه نامحدود استفاده ميكني فعال كنم .
    ايرانسل رو كه بلدم چجوري فعال ميشه . همراه اول ( سيمكارت دائمي ) رو چطور ميشه فعال كرد ؟

كيفيت كدومشون بهتره ؟ ايرانسل سرعتش در حدود ديال آپ ( كمي بيشتر ) بود و بعضي وقت ها قطعي داشت . همراه اول چطوره دقيقا ؟
    سلام دوســت عزیز ایرانسل فعال کنی خیلی بهتـــره منم خطــ دائـم دارم و بعضی موقع که اشتراک ADSL نداشته باشم باهاش آنلاین میشــم خیلی سرعت باز کردن سایت ( هر سایتی ) از ایرانسل کمتـــره . برای فعال کردن اینترنت همراه اول به سایتش برید قسمت فعالسازی Gprs شماره و مشخصات میدی تنظیماتش ارسال میشــه ...
    موفق باشید!
    Last edited by Hadi King; 14-02-2011 at 04:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من خیلی وقته از ایرانسل استفاده میکنم ولی قبلا عالی بود الان خیلی پیش میاد که بزور سایت باز میکنه این دفعیه آخرم نه ایمیل یاهو نه مسنجرش هیچی باز نمیکنه البته میدونم سرعتش خیلی بستگی به گوشیی داره که باهاش کانکت میشیم ولی من قبلا هم از همین گوشی استفاده میکردم. بهرحال بهتر از هیچیه. همراه اولم امتحان نکردم. بسته هاشو هم توی خدمات یا سرویس ها توی سایت خودش میشه فعال کرد.mci.ir

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

ایرانسل هم ارزونتره هم سریعتر هم فعال کردنش راحته

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

من خودم هم همراه اول دارم هم ایرانسل ، از همین بسته ماهیانه ایرانسل استفاده میکنم که خیلی هم راضیم هم سرعت دانلودش خوبه (میانگین 25 کیلوبایت بر ثانیه) فقط بعضی وقتها دیسکانکت میشه دوباره باید وصل بشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

شارژ شگفت انگیز سر موعد خورده میشه توسط ایرانسل.
    gprs ایرانسل 1 روزش سه روز اعتبار داره و بقیه هم اینطور . شما میتونید کد زیر رو بگیرید تا تاریخ انقضا رو بگه:
    *140*3*7*3*1#

اعتبار ماهیانه رو گرفتی همینجا بگید تا چند روز بیشتر کار میده؟

gprs ایرانسل محدودیت حجمی داره برای یک ماه ولی همراه اول میگن نامحدوده برای یک ماه.

البته اینم بگم توی سرویسهای ایرانسل خیلی معذرت میخوام دزدی میشه و علکی از حساب کاربر پول کم میشه.

مثلا همین gprs وقتی به آخرای اعتبارش میرسی و در حالی که هنوز اعتبار بسته تمام نشده شروع میکنه از حساب اصلیت پول کم میکنه. یه هو دیدی به جای اینکه 200 ریال از بسته gprs کسر کنه 2000 تومان از شارژ اصلیت کم میکنه بی دلیل و اینجوری سرت کلاه میره!!!!!!!!!

اعتبار هدیه با خرید شارژهای رمز دار رو هم دیگه به کاربرا نمیده در صورتی که توی سایتش نوشته با هر دو هزار تومان اینقدر هدیه میده (200 تومان ظاهرا)

کاراش معلوم نیست یه موقع من بسته افزایشی خریدم و شارژ کردم ولی نزاشت از این اعتبار برای ثبت gprs استفاده کنم! بعد از مدتش هم بالاکشید مبلغش رو بدون اینکه سرویسی به ما بده. چند روز پیش گزارش اعتبار گرفتم دیدم نوشته 100 تومان اعتبار شگفت انگیز دارید و تا دو ماه دیگه باطل میشه!!!!!!!!! جالبه که دیگه ثبت نکرده بودم!

با پشتیبانیش هم تماس میگیری باید کلی شارژت بسوزه پشت خط بمونی و اخرش هم قطع بشه!!!!!!!

از همه مهم تر وقتی از gprs اون برای کامپیوتر استفاده میکنی و درخواستهات زیاد باشه یه هو هنگ میکنه! یا بدون دلیل چند بار در ساعت قطع میشه در صورتی که هیچ مشکلی نیست از نظر سخت افزار. از نظر آنتن . همون لحظه دوباره میتونی کانکت بشی. این خیلی بده برای وقتی که دانلودهات رو زمانبندی کردی و اتواتیک میخواد دانلود بشه.

بعضی از سایتهای مهم رو هم باز نمیکنه! مثلا سایت فایر فاکس و افزونه هاش رو باز نمیکنه نمیشه به روز رسانی کرد. همین ماه پیش هم تست کردم یاهو و یمیل رو باز میکرد ولی نیمشد ایمیل چک کرد!

معلوم هم نیست همون محدودیت حجمی رو که گفته اعتبار میده یا نه! یه موقع نصفش رو میده یه موقع همش رو! کارش معلوم نیست!

gprs سیمکارت همراه اول رو چک نکردم هنوز نمیدونم چه جوریه!

البته من سرعت تا 20 کیلو بایت در ثانیه برای ایرانسل رو تایید میکنم. روزها شانس بیاری به 7 یا 8 میرسه ولی سحر و اول صبح سرعت 20 رو میتونی بگیری. بعضی وقتها ساعت 3 نصف شب سرعت به 25 هم ممکنه برسه ولی از این بالاتر نمیره!

از نظر صرفه هم خیلی بهتر از adsl هست که 24 تومان میگیرین ماهیانه با سرعت 128 کیلو بیت که در واقع میشه 16 کیلو بایت در ثانیه و محدودیت حجمی یک گیگابایت و تازه برای شبها هم نصف قیمت پول میگیرن(شبها باید رایگان باشه)

ازین مودم 3G ها هم هنوز اپراتور سوم کار نکرده دارن کلی سود میکنن مفت میخرن و 900 تا 140 هزار تومان میفروشن! تازه گارانتیش هم میکنن و فرم پر میکنن میگن میفرتیم واسه تهران وقتی تحقیق میکنیم میبینیم که بله اینا رو همه قاچاقی میارن و گارانتی و ضمانت هم نداره و چندین برابر گرونتر میفروشن!

واقعا متاسفم به حال خودمون که اینجوری میخواهیم پیشرفت کنیم و از جهان سومی چهارمی در بیاییم!!!!!!!!!!!

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

دوست عزیز همراه اول اشغاله اصلا طرفش هم نرو
    صد رحمت به همین ایرانسل

سرعت دانلود همراه اول به 2 کیلو بایت هم نمیرسه
    ولی ایرانسل تا 30 کیلو بایت هم میره............

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •