تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چند تا مشکل

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض چند تا مشکل

سلام دوستان من چند تا مشکل دارم در رفع اون ها راهنماییم کنید
    اول این که من بدنسازی کار می کنم (هر روز) و بعد باشگاه میرم حموم ایا هر روز حموم کردن مشکلی برایم به خصوص مو هام ایجاد نمی کنه ؟
    من همیشه (بخصوص سر کلاس) سر درد شدیدی میگیرم و خوابم میگیره این مشکل از کجاست و من روزی 8 ساعت میخوام و صبحانه کامل میخورم ؟
    ایا خوردن قرص دیانابول روزی 2 تا مشکلی ایجاد نمی کنه ؟

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

1- تو این دوره و زمونه دیگه کمتر از یکی دو روز یک بار حمام رفتن عجیب و غیر طبیعی محسوب میشه .... فقط سعی کنید موهاتون رو با شامپوهای فرعی ... یا ب ه قولی قوی نشویید ...اگر هم حساس هستند بهتره از شامپوهای بچه _ مثل شامپو فیروز یا شامپو بیبی جانسون _ استفاده بفرمایید...

2- در مورد سردرتوت...اطلاعات برای تشخیصش کافی نیست..باید به برخی پرسش ها پاسخ بدید مثل ایان که :".نوع سردرد شما حالت ضربانی است یا فشاری یا تیر کشنده ؟
    چه زمانی شروع میشه ...یعنی وقتی از خواب بیدار میشید هست...؟ با خوابیدن فقی می کنه ...یعنی بهتر میشه ؟
    به خوردن ماده غذایی خاصی ارتباط داره یا نه ؟ چند سالتونه ...کدوم بخش سر دردیگر میشه ....در هنگام سردرد تغییرات دیگه ای هم دیده میشه _ مثل تهوع ...یا وز وز گوش و غیره ..._ و ........
    3- قطعا مصرف داروهایی اینچنین بر سلامت بدن تاثیرات سود داره ...که در طولانی مدت بالاخره اثرات خودش رو می گذاره...منتها متاسفانه به یک منبعد درآمد ناجوانمردانه برای برخی باشگاه ها و مربیان تبدیل شده و فعلا که گوشی شنوا نیست......

3. این کاربر از ALIAK28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

با تشکر از شما
    از این به بعد از شامپو های خوب استفاده می کنم
    مواظب غرص ها هم هستم
    یک چیزه دیگه من هر چقدر در روز فعالیت میکنم خسته نمی شم و خوابم نمیبره
    نمونه
    صبح تا ساعت 3 مدرسه 3 تا 6 درس خوندن دقیق
    6 تا 8 با شگاه و تمرین سخت
    8تا9 حمام
    ولی اخر شب هنوز هم انرژی دارم و خسته نیستم و خوابم نمیبره

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

کسی نیست جواب ماروبده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

باسلام خدمت دوست عزیز

بروز مشکل برای خوابیدن، بیشتر به دنبال بروز فشارهای عصبی و نگرانی های شدید به وجود می آید. دیگر عواملی که این عارضه را به دنبال دارند شامل بیماری های فیزیکی که دردهای شدید را به همراه دارند، سر و صداهای محیط، کافئین، الکل، عوارض ناشی از مصرف برخی داروها، افسردگی و شیفت های کاری شبانه می شود. اگر افراد در طول روز فعالیت بدنی شدیدی انجام دهند و بسیار خسته شوند، این روند می تواند آنها را با مشکلات عدیده ای مواجه نماید و به هنگام شب و خوابیدن آنها را با مشکل مواجه می کند

اگر شما هم از بی خوابی رنج می برید سعی کنید هنگام شب به موقع به رختخواب بروید و مثل سایرین، هنگام صبح از خواب بیدار شوید. توجه داشته باشید برای آنکه این اختلال در شما از بین برود نباید وقتی که در رختخواب هستید تلویزیون تماشا کنید، مطمئن شوید که محل خواب شما راحت است و اتاقی که در آن به سر می برید کاملاً تاریک شده است.
    شما باید از مصرف محرک هایی که می تواند بی خوابی را در شما به دنبال داشته باشد خودداری کنید. این محرک ها می توانند شامل کافئین، نیکوتین و الکل شوند. افزایش میزان نرمش در طول روز، نوشیدن شیر گرم پیش از رفتن به رختخواب، و مصرف گیاهانی نظیرسنبل الطیب بابونه می تواند به افراد کمک کند تا هنگام شب آسان تر به خواب بروند. توجه داشته باشید، اگر می خواهید بی خوابی و عوارض ناشی از آن در شما از بین برود باید عوامل مشکل ساز را هرچه سریع تر از خود دور کنید. برای مثال، سعی کنید عوامل استرس زارا از خود دور کنید و در آرامش کامل به سر ببرید، همچنین مطمئن شوید که محل خوابتان کاملا راحت است و مشکلی در آن وجود ندارد. قرص های خواب می توانند در کوتاه مدت مورد استفاده قرار گیرند و به صورت موقت عارضه کم خوابی را در شما درمان کنند.

7. این کاربر از tekno2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •