تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کیت دو سیمکارت کردن گوشیها برای گوشی ضرر داره یا ..؟

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض کیت دو سیمکارت کردن گوشیها برای گوشی ضرر داره یا ..؟

سلام دوستان

من به دلیل نیاز مبرم به هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل مجبورم این دو خط رو همزمان استفاده کنم اما تو دو تا گوشی که برای من و خیلی از دوستان دیگه نگهداریش سخته !

میخواستم بدونم این کیتهای دو سیمکارته که این چند وقت زیاد تو بازار پیدا میشه ، بدرد کار من و امثال من میخوره ؟
    سوال مهمتر ، آیا این کیتها ، برای گوشی ضرر و زیانی ندارن ( چه نرم و چه سخت افزاری )

کسانی که تا حالا استفاده کردن یا میکنن ، ازش راضی هستن ؟

ممنون

2. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اين كيت ها مشكلشون اينه كه خيلي باطري مصرف ميكنند. يعني عمر كاركرد گوشي رو كاهش ميدن اساسي.
    ضمن اينكه اين كيت ها اينجوري نيستند كه همزمان هر دو سيمكارت رو فعال داشته باشند، مدام از اين سيمكارت به اون سيمكارت سوييچ ميكنند.
    دو نوع دارند، مدل برشي، و مدل غير برشي. مدل برشي كه بايد سيمكارت ها رو ببري، و فقط اون قسمت اصلي طلايي رنگ رو داخل محفظه قرار بدي. مدل برشي رو تو همه گوشيها ميشه استفاده كرد. مدل غير برشي رو هم تو همه گوشي ها نميشه استفاده كرد. به علاوه اينكه تو اونايي كه ميشه استفاده كرد، هم به تدريج به باتري و درپوش باتري فشار مياره و باعث خراب شدن گوشي ميشه.
    كلّاً بهتره يك گوشي دو سيمكارته بخري، كه نوع خوبش samsung هست اگه اشتباه نكنم مدل d880. اگر نه كه همون دو گوشي استفاده كني، بهتره به نظر من.

4. 10 کاربر از seppeehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اين كيت ها مشكلشون اينه كه خيلي باطري مصرف ميكنند. يعني عمر كاركرد گوشي رو كاهش ميدن اساسي.
    ضمن اينكه اين كيت ها اينجوري نيستند كه همزمان هر دو سيمكارت رو فعال داشته باشند، مدام از اين سيمكارت به اون سيمكارت سوييچ ميكنند.
    دو نوع دارند، مدل برشي، و مدل غير برشي. مدل برشي كه بايد سيمكارت ها رو ببري، و فقط اون قسمت اصلي طلايي رنگ رو داخل محفظه قرار بدي. مدل برشي رو تو همه گوشيها ميشه استفاده كرد. مدل غير برشي رو هم تو همه گوشي ها نميشه استفاده كرد. به علاوه اينكه تو اونايي كه ميشه استفاده كرد، هم به تدريج به باتري و درپوش باتري فشار مياره و باعث خراب شدن گوشي ميشه.
    كلّاً بهتره يك گوشي دو سيمكارته بخري، كه نوع خوبش samsung هست اگه اشتباه نكنم مدل d880. اگر نه كه همون دو گوشي استفاده كني، بهتره به نظر من.
    ضمن تشکر از شما
    من حتما نمی خوام همزمان باشه..فقط نمی خوام دوتا گوشی داشته باشم..بیشتر به این خاطر که آنتن دهیه هر کدوم از این دو اپراتور هرجا بهتر باشه از اون استفاده کنم .
    مسئله مهم برای من همون عدم آسیب دیدگی گوشی هست. چیزی که فروشنده ها ادعا میکنن هیچ اتفاقی نمیفته .

6. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

ضمن تشکر از شما
    من حتما نمی خوام همزمان باشه..فقط نمی خوام دوتا گوشی داشته باشم..بیشتر به این خاطر که آنتن دهیه هر کدوم از این دو اپراتور هرجا بهتر باشه از اون استفاده کنم .
    مسئله مهم برای من همون عدم آسیب دیدگی گوشی هست. چیزی که فروشنده ها ادعا میکنن هیچ اتفاقی نمیفته .
    سلام رفیق قدیمی...استفاده از این کیت ها به هر نحوی که فکرشو کنی مضره و اصلا توصیه نمیشه...همونطور که دوستمون گفت تو مدل برشی سیمکارت رو داغون میکنی تو اون یکی مدل برد و باطری و قاب گوشی...حالا میل خودته ان 93 خوشگلتو خراب کنی یا بری یه دو سیمکارته بخری...این گوشی چینیا هم بدک نیست

8. این کاربر از DJ.Mamal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

من غیر برشیشو خریدم جا هم میخوره اما اینسرت سیم کارت میده چی کار کنم ... ؟

10. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

من غیر برشیشو خریدم جا هم میخوره اما اینسرت سیم کارت میده چی کار کنم ... ؟
    والا من کار نکردم..خود کیت یه راهنما داره اونو مطالعه کن

12. 2 کاربر از DJ.Mamal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

ممنون دوست عزیز باید یه کم جاشو فشار میدادم ... ولی باید سوئیچ کنه . و توی گوشیم جا نمیگیره ... ؟!!!

14. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

یعنی اگه بخام بذارم جاش نمیشه و در باطری میشکنه ...

16. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه gladiator.shiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

به نظر من که بری یه گوشی ارزون بخری بهتره .خیالت راحته که دیگه گوشیت خراب نمیشه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •