تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 75

نام تاپيک: تایپک اختصاصی مربوطه به آنتي ويروس Dr.Web (دانلود در انجمن مربوطه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

با کسب اجازه از دوست خوبم کرکی جان
    آره همیلتون جان شما میتونی همزمان از 2 یا حتی تعداد آنتی ویروس های بیشتر برا محافظت سیستمت بصورت RealTime بهره ببری
    اما مسئله اصلی رو که باید همیشه مدنظر قرار بدی اینه که برخی از آنتی ویروسها بشدت بر کار آنتی ویروس دیگه تاثیر میذارن و باعث تداخل در کار همدیگه و اشغال منابع سیستم از جمله رم سیستم و در نتیجه هنگ کردن یا حتی ریست شدن سیستم میشن بطور مثال میشه از آنتی ویروسهای مکافی بیت دفندر و از همه مهمتر به آنتی ویر اشاره کرد

اما بهترین گزینه ها رو میشه بصورت ذیل طبقه بندی کرد :

1 کاسپر با نود 32

2 کاسپر با دکتر وب

3 کاسپر با آنتی ویر

این 3 گزینه پیش روی ما قرار داره اما بنظر من و احتمالا کرکی جان بهترین گزینه گزینه اول خواهد بود
    چون از طرفی کاسپر از نظر دیتکت و دیتابیس واقعا بی نظیر و بی همتاست و اینو آخرین تست سایت معروف Virus.gr دوباره ثابت کرد
    و از طرف دیگه قدرت نود 32 هم در زمینه هوش مصنوعی بر همگان آشکار شده و توی آخرین تست موسسه AV-Comparatives این به اثبات رسیده اونهم با چه اختلاف فاحشی
    از طرف دیگه نود و کاسپر هر دوشون با هم گمان نمیکنم به اندازه بیت دفندر و یا نورتون رم و منابع رو اشغال کنن
    همچنین انجین نود32 واقعا سریعترینه و براحتی قبل از اینکه سرویس کاسپر بخواد فایل رو برا اسکن گچ کنه میتونه فایل رو اسکن و آزاد کنه و توی کار کاسپر اختلالی ایجاد نمیکنه
    از اینرو من بهترین گزینه رو نود و کاسپر میدونم
    البته آنتی ویر رو هم میتونی قرار بدی ولی انجین انتی ویر یه مقدار دیرتر از نود عمل میکنه و بشدت باعث کندی و تداخل در کار میشه
    بنظر من بهتره که آنتی ویر رو بصورت غیر فعال نصب کنی که اینکار رو میتونی از طریق
    تغییرات در استارت آپ ویندوز با استفاده از Msconfig انجام بدی
    برا من خیلی کم پیش میاد که دو تا آنتی ویروس رو با هم فعال قرار بدم معمولا یه آنتی ویروس رو بصورت فعال نصب میکنم
    مثلا کاسپرسکی و بقیه که شامل بیت دفندر+نود32+آنتی ویر7 بتا بصورت غیرفعال نصب و بصورت دستی آپدیت و اسکن میکنم
    که اینکار باعث افزایش پایداری سیستم میشه
    در مورد نود 32 سعی کن به تنظیمات پیش فرضش دست نزنی چون رو سیستم بهترین عملکرد رو دارن

مسئله دیگه اینه که شما اگه از کاسپر 2006 استفاده میکنی بهتره که برا بالاتر بردن سرعت سیستم تمامی سرویس های چندگانه نود 32 رو بجز AMON غیرفعال کنید
    چون بنظر من اینترنت مونیتورینگ همچین آفیس گارد کاسپر به مراتب قدرتمندتر از نود 32 هست البته این نظر من هست تا نظر بقیه دوستان چی باشه ؟

با تشکـــــــــــــر

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

دوستان عزیزی مثل آرکاداش جان و مسعود جان نظرات خودشون رو گفتند. و می بینید که نصب یک یا چندین آنتی ویروس
    غیرفعال در کنار هم هیچ ضرری رو به سیستم نمیرسونه. بجز اشغال کردن کمی از فضای رم که اون هم بستگی به آنتی
    ویروسی داره که شما میخواهید نصب کنید.

مثلا آنتی ویروسهایی مانند NOD32, Avast Professional, BitDefender هر کدام بالاتر از 15 مگ فضا را در حالت غیر فعال
    اشغال میکنند. اما آنتی ویروسهایی مانند Dr.Web , AntiVir Personal, F-Prot حداکثر فضایی رو که اشغال میکنند 5 مگ
    بیشتر نیست. این رو اضافه کنم که اگر کسی دکتر وب رو به شیوه ای که در صفحه قبل توضیح دادم نصب کنه اصلا رم اشغال
    نمیکنه.

نکته مهمی هم که مسعود جان نیز بهش اشاره کردند اینه که سعی کنید هر آنتی ویروسی رو چه فعال و چه غیر فعال در کنار
    آنتی ویروسهای دیگر نصب نکنید چون خیلی از آنتی ویروسها در کار هم اختلال ایجاد کرده و باعث هنگ شدید سیستم و گاه
    ضررهایی میشود که اگر کاربر معمولی باشه مجبور به فرمت کردن خواهد شد.

انتخاب و یا میشه گفت پیشنهاد من هم همون آلترناتیو اولی است که مسعود جان در بالا ذکر کردند یعنی ...
    Kaspersky + NOD32
    در اینجا شما هم میتوانید بصورت فعال از ناد 32 در کنار کسپر استفاده کنید و هم بصورت غیر فعال که اینجا بستگی به شخص
    شما داره که کدام راه را بهتر بدانید. و آیا با سیستم شما مشکلی خواهد داشت یا خیر.

این آنتی ویروسهایی که در زیر اعلام میکنم همه را میشود به صورت غیر فعال در کنار آنتی ویروس فعال Kaspersky نصب کرد.

AntiVir Personal
    NOD32
    Avast Professional
    BitDefender Standard & Professional Plus
    F-Prot AntiVirus
    Dr.Web
    eScan Virus Control

برای نصب غیرفعال آنتی ویروسهای F-Prot و AntiVir کافیه در هنگام اینستال Guard آنها را از تیک در بیاری تا همراه آنتی ویروس
    اینستال نشوند . برای F-Prot همین در آوردن گارد کافی میباشد اما برای آنتی ویر باید avgnt.exe را نیز از استارت آپ ویندوز خارج
    کنید تا همراه ویندوز بالا نیاد و رم اضافی مشغول نکنه.

موفق باشید.

حدود نیم ساعت بعد.

من چگونگی نصب آنتی ویروس F-Prot را در این تایپکی که در زیر مینویسم توضیح دادم . اگر برای آنتی ویروسهای
    دیگه نیز خواستید بگید تا راهنمایی های لازم رو بکنم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه masoudm989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اگه لطف كنن لينك key File جديد بدهند ممنون مي شوم

استاد كركي با key file قبلي كه لينكشو دادي ديگه آپديت نمي شود يا لا اقل براي من چنين است
    با تشكر

داره خودمونی میشه masoudm989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستاني كه از اين آنتي ويروس استفاده مي كنند
    توجه كنند كه موتورجستجوگر اين آنتي ويروس آپديت شده است
    و به قدرت آن با توجه به مطالب مندرج در سايت خود نرم افزارافزوده شده است

DR.WEB MODULES UPDATE: anti-virus engine updated
    February 21, 2006
    Doctor Web, Ltd. – a leading Russian developer and supplier of anti-virus solutions – announces the update of the main program module of the Dr.Web Anti-virus - engine drweb32.dll.
    • Checking of 7-ZIP archives is supported now. (In current Dr.Web version this check will be automatically used in the "All files" check mode. In the "By format" check mode, 7-ZIP archives will be recognized and checked after the release of new updates of the Dr.Web Anti-virus programs.)
    • Unpacking of files packed with new versions of ASPROTECT, EXPRESSOR, JDPACK, NSANTI, NSPACK, PECOMPACT, PECRYPT, PECRYPT32, POLYENE, SOFTCOMP, UPACK, YODA, etc. is implemented.
    • The checking speed of installation packages (distributions) made with WISE is increased substantially.
    • The check of installation packages created with TARMA and SETUPFACTORY is added.
    • Decoding of files encrypted with Trojan.Encoder.
    Since February 21, 2006 the updated Dr.Web anti-virus engine is available for all registered Dr.Web users in the updating area where it can be downloaded automatically during the next update of the virus bases. It is also included into Dr.Web for Windows distributions, which can be downloaded from web-servers of Doctor Web, Ltd
    اين هم لينكي از اين نرم افزار كه اين آپديت در آن لحاظ شده

البته من key file كه بتوان نرم افزار را باآن آپديت كرد نيافتم از كرك هايي كه در بالا دوستان لينك دادند
    فقط مي توان از نرم افزار استفاده كرد
    اگر دوستان كركي يافت كردند حتما اطلاع دهند البته خودشان تست كنند و بعد لينك بدهند چون دوست من moneyedانگار كابر دكتر وب نيست
    وگرنه نرم افزار را به شكل دستي بايد آپديت كرد

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض Dr.Web 4.33.2.04240 for Windows

نسخۀ جدید این آنتی ویروس.

لینک دانلود آنتی ویروس با حجم 7.65 مگابایت.

کد:
    لینک دانلود RegKey برای رجیستر کردن برنامه.

کد:

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفا اگر كسي لينكي غير از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي ابديت دستي اين انتي ويروس داره معرفي بكنه اخه لينك داده شده روسي هست ومن نتونستم بفهمم از كجا بايد ابديتها رادانلود كنم
    ممنون و موفق باشيد

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

borzou جان این لینک که در پایین میدم انگلیسیه و از قرار معلوم همه آپدیت هاشو گذاشته.

کد:

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

Crackiجان سلام
    اين فايلها كه با فرمت زيپ هست را كجا استخراج كنم تا انتي ويروس ابديت بشه
    ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

فایل زیپ رو در محل نصب نرم افزار استخراج کنید
    نرم افزار آپدیت میشه
    فایل آپدیت رو می تونید از اینجا دانلود کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •