تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: دانلود كارتون جنجالي پت و مت ( پخش شده از شبكه 2 سيما )

داره خودمونی میشه bolek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

1 دانلود كارتون جنجالي پت و مت ( پخش شده از شبكه 2 سيما )

صحنه ای از یک قسمت مجموعه پت و مت که از تلویزیون ایران پخش شده است.
    ------------------------------------------------------------------------------------------

عصر روز چهارشنبه هشتم آبان ماه، در برنامه مخصوص کودک شبکه دوم تلویزیون ایران، قسمتی از انیمیشن «پت و مت» با نام VINARI به روی آنتن رفت که مراحل توليد مشروب الکلی را از انگور، نشان میداد.

مجموعه کارتونی پت ومت که برای مخاطبان ايرانی آشناست، محصول کشور چک اسلواکی سابق در سال ۱۹۷۶ است و ساخت سری های مختلف آن تا سال ۲۰۰۳ نيز ادامه يافت.

براي ديدن اين قسمت از مجموعه پت و مت به آدرس زير مراجعه كنيد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    براي دانلود، لينك بالا را در سايت زير تايپ كنيد ( در فيلد خالي بالاي صفحه):
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by bolek; 06-12-2008 at 12:45.

2. 12 کاربر از bolek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

4. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من در تعجبم ملت متدین و مسلمان و ... چطور از قبل روش تهیه ی "شـراب" رو می دونستند که با دیدن این کارتون اعتراض کردند ؟!
    یا این عزیزان فیلم سانسور نشده دیده اند یا ماهواره دارند یا تلویزیون ایران رو نمی دیدند یا ...

6. 3 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض خبر تكميلي

اولين واكنش ها : روزنامه كيهان

کیهان: ساعت 16.30 دقيقه بعدازظهر ديروز در كارتون پرمخاطب «پت و مت» در شبكه دوم سيما، در اقدامي تعجب برانگيز، يك بار چگونگي فرآيند توليد شراب از ابتداي كار يعني از چيدن انگور، و بار ديگر آوردن دستگاه تقطير و گرفتن ... تا مصرف آن و متاسفانه حتي به هم زدن گيلاسهاي مشروب و سپس مست شدن دو شخصيت كارتوني محبوب بچه ها نشان داده شد.

تني چند از هموطنان ديروز بلافاصله طي تماس با تحريريه كيهان، نسبت به پخش اين انيميشن بشدت اعتراض كردند و با تقبيح اين عمل ناشايست، خواستار عذرخواهي رسمي مسئولان عالي صداوسيما و بركناري عاملان پخش اين برنامه شدند.
    خبرنگار ما در تماس با مركز پيام روابط عمومي صداوسيما (162)، مطلع شد كه مردم هوشيار كشورمان در تماسهاي مكرر با اين مركز نيز اعتراضهاي شديد خود را اعلام كرده اند. مركز 162 اعلام کرد: گزارش كامل اين اتفاق و تماسهاي فراوان مردم نگران را براي مقامات بالاي سازمان ارسال كرده اند.
    گفتني است در فهرست ريز برنامه هاي اعلام شده كودك و نوجوان از سوي صداوسيما در بعدازظهر روز گذشته برنامه پت و مت وجود نداشت. بايد ديد چه كساني خارج از برنامه، اين انيميشن را در كنداكتور پخش قرار داده اند.

پيامدها :

تهيه كننده و ناظر پخش برنامه «پت و مت» بركنار شدند!

خبرگزاري فارس: مدير گروه كودك شبكه دو سيما گفت: به دنبال قصور در پخش برنامه پت و مت و به تصويركشيده شدن شيوه شراب سازي در تلويزيون برخي از عوامل پخش اين برنامه تنبيه و از كار بركنار شدند.

«محمد ميركياني» مدير گروه كودك شبكه دو سيما در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: پس از اين قصور و كوتاهي برخي تنبيه شدند كه مساله مهمي نيست. خطاي رسانه‌اي است و اتفاق مي‌افتد كه البته قابل سرزنش و پي‌گيري است. چنين مسائلي قابل سرزنش و پي‌گيري است و در رسانه اتفاق مي‌افتد كه كاملا طبيعي است.

وي افزود: مگر در جاهاي ديگر اين اتفاق نمي‌افتد؟ مگر در روزنامه‌ها يا خبرگزاري‌ها چنين مسائلي پيش نمي‌آيد؟ هرچند كه چنين اقدامي به هيچ عنوان قابل تائيد نيست،‌ اما اتفاق است، افتاده و تعمدي هم در آن نيست و به دليل حجم بالاي كار رخ داده است.
    وي تصريح كرد: براي اين كه اين مسأله درس عبرتي بشود و ضريب دقت بالا برود، برخي تنبيه و توبيخ شده‌اند و برخي هم بركنار شده‌اند.

ميركياني در ادامه گفت‌وگوي خود با فارس اظهار داشت: چنين مسائلي خطاي رسانه‌اي است و فرهنگي نيست. خطاي رسانه‌اي ناخواسته است و اتفاق مي‌افتد ولي خطاي فرهنگي معمولا طبق جريانات مداوم و سازماندهي شده پيش مي‌رود و طرح و بزرگ‌نمايي چنين مسائلي در جامعه نيز باعث مي‌شود زحمت بسياري از افراد از بين برود.

وي گفت: ما چاره‌اي جز تنبيه نداريم. نمي‌توان تنبيه نكرد. بايد هشدار بدهيم تا ميزان اشتباهات بالا نرود. نمي‌توان چنين مسائلي را مطرح نكرد.

به گزارش فارس، روز چهارشنبه 8 آبان ماه در برنامه عصرگاهي گروه كودك شبكه دو سيما قسمتي از كارتون «پت و مت» به روي آنتن رفت كه شيوه تهيه شراب در آن به تصوير كشيده شده بود.

پس از پخش اين برنامه تهيه كننده، ناظر پخش و منشي صحنه اين برنامه با تصميم مديران سازمان صدا و سيما از كار بركنار شدند.

. . . .

پ.ن 1 : يكبار هم كه اين پت و مت كارشون رو مثل بچه ي آدم به سرانجام رسوندن باعث شدن سه نفر از كار بيكار بشن !
    پ.ن 2 : مشكل اينجاست كه به خاطر صامت بودن كارتون نميشد در دوبله حرف از توليد سركه به ميان آورد و با شربت سكنجبين به سلامتي جسماني رسيد !

پيشو گفته ؛
    سلام.
    خودمم همش رو دانلود کردم.
    عليك سلام.
    باريكلا ، همينطور ادامه بده ، فقط مواظب باش اين قسمت ها رو نبيني

پيرمرد گفته ؛
    من در تعجبم ملت متدین و مسلمان و ... چطور از قبل روش تهیه ی "شـراب" رو می دونستند که با دیدن این کارتون اعتراض کردند ؟!
    یا این عزیزان فیلم سانسور نشده دیده اند یا ماهواره دارند یا تلویزیون ایران رو نمی دیدند یا ...
    ... يا اين ملت مسلمان از قبل در رساله توضيح المسايل احكام توليد سركه از انگور و حدود مربوط به آنرا دانسته اند

8. 4 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohamax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض یک شاهکار دیگه از شبکه 2 (خیلی جالبه)

با سلام.
    بخونید جالبه
    شاید بعضی ها بدونن یا دیده باشن
    خبر اول
    هفته پیش خسته به خونه رسیدم که دیدم سریال پت و مت را داره میده. خوب گفتم یه میوه ای می خورم و می بینم.
    در این قسمت این دو شروع کردن به چیدن انگور!! تا حالا هیچ!
    بعد شروع کردن به گرفتن آب انگور حدس زدین چی می شه!!!
    تا حالا هم هیچ
    بعد دیدم داران عملیات خاصی را انجام می دن! خوب من حدس زدم شما چه طور!!
    گفتم حالا سانسور میشه اما نشد!!!!
    بعد اونو ریختن توی دو تا جام
    دیگه حدس زدید!
    بعد جاما را زدن به هم!!!
    بعد خوردن!
    بعد هم خوردن زمین!!!
    واقعا جز نام شاهکار چیز اسم دیگه ای نمیشه روش گذاشت
    یعنی هرچی با خودم فکر می کنم نمی تونم بفهمم چرا طریقه ساخت .... را به بچه ها نشون دادن
    آخه اشتباه دو سه ثانیه ای قابل قبول اما اشتباه 9 دقیقه ای!!!!
    خبر دوم
    خوب اون هفته که به دلیل مشغله زیاد یادم رفت پست بدم تا این هفته که دیدم مسئولین پخش او ساعت را استخراج (ببخشید اخراج شدند)!!
    یک خبر دیگه
    شکلک ها کار نمی کنن
    قضاوت هر دو خبر به عهده شما
    یک حدیث در مورد خوردن ... که الان یادمه
    هر کس در دنیا اقدام به خوردن ... کند قطعا در جهنم به همان اندازه از حمیم جهنم خواهد خورد.

10. این کاربر از mohamax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما يکماه ديرتر خبر دار شدي. کپي پيست هم تاريخ مصرف داره.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کپی پیستی در کار نیست.
    من هفته قبل خودم دیدم بعد همه به دلیل مشغله زیاد یادم رفت بنویسم. همین. اگر تو ، تو کار کپی پیستی نمی دونم.
    نمی دونم شما چطور این برنامه را قبل از پخش شدن دیدی!
    سرت جایی نخورده. افتاب هم که این روزها نیست. یعنی چی شده قاط زدی!

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض چه خبرا!!!!!!

اي بابا چه اتفاقاتي تو اين صدا و سيما ميفته ما بي خبريم فكر كنم اينم مثل اون قضيه جنجالي راز بقا پخش شده از صدا سيما شده!!!!!

را ستش من خاستم اين پت و مت را دانلود كنم ولي حجمش 17.5 مگا بايت بود فعلا بي خيال شدم.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

2

شما کجای نوشته های من کپی پیست دیدی!
    اهانت هم حدی داره.
    من فقط مشاهدات خودم را نوشتم
    اینبار قبل از نوشتن کمی فکر کن و به دیگران توهین نکن

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

در راستای اینکه نفوذی های خائنی مثل " پت و مت" و " ملوان زبل" بارها و بارها از پشت به فرزندان ملت خنجر زدند و از جلو هم احتمالا یک کارهایی کردند که دقیقا در خاطر ملت نمانده است و در شرایطی که طرح امنیت اجتماعی باعث شد با دستگیر کردن " پت" و " مت" و عناصر داخلی آنان که قصد داشتند از طریق آموزش ساخت مشروبات الکلی مشت محکمی به دهان بینندگان صدا و سیما بزنند، لذا مسوولان محترم در شورای امنیت ملی کشور دست به هم داده و تصمیم گرفتند با قدرت تمام با " پت" ها و " مت" ها و " تام و جری" ها و " زورو" های خائن و نفوذی برخورد کرده و مانع هجمه این عناصر ضدارزشی به جبهه خودی شده و مانع ثلمه ای شوند که از طریق این عناصر صهیونیست بازیچه دست والت دیسنی یهودی و دین ستیز به بیضه اسلام وارد شده است. در همین راستا شورای امنیت کشور و مقامات انتظامی در ادامه اجرای طرح امنیت اجتماعی موارد زیر را هشدار دادند:

پت و مت: با توجه به اینکه اشخاص معلوم الحالی مانند " پت" و " مت" سی سال قبل در چکسلواکی سابق، اقدام به آموزش تولید مشروبات الکلی نمودند، این دو عنصر معلوم الحال، همراه با سه تن از کارکنان صدا و سیما برکنار و به اشد مجازات محکوم می شوند.

سیندرلا: سیندرلا از این پس از ساعت هشت شب به بعد حق ماندن در بیرون یا شرکت در پارتی و مهمانی های غیرخانوادگی را ندارد.

سفیدبرفی: با توجه به روابط مشکوک خانم سفید برفی و هفت کوتوله که از نظر شرعی اشکال دارد، از این پس باید هفت سفید برفی با یک کوتوله ارتباط داشته باشند.

زیبای خفته: شاهزاده حق ندارد قبل از عقد زیبای خفته را ماچ کند و از این طریق او را بیدار کند و اگر قرار است او را بیدار کند، می تواند از طریق زدن لگد یا پرت کردن سنگ این کار را انجام دهد.

رابین هود: با توجه به اقدامات شرارت آمیز و ضدانقلابی شخص موسوم به " رابین هود" علیه امنیت ملی که اقدام به تضعیف نظام نموده است، اعلام می شود که نامبرده باید هرچه زودتر دستگیر و با آفتابه قرمز دور گردن افشا شده و به اشد مجازات محکوم شود.

زورو: با توجه به دست داشتن شخص موسوم به " زورو" در اکثر حوادث کشور علیه مقامات انتظامی و بخصوص برادر سردار گروهبان گارسیا، و این که وی همواره چهره شوم و پلید خود را زیر نقاب مردم فریبی پنهان نموده و از این طریق به فریب هموطنان دست زده است، شخص موسوم به زورو به عنوان دشمن شناخته شده و هر نوع همکاری با وی جرم است.

گربه های اشرافی: در آستانه افشای فهرست اسامی مفسدین اقتصادی ملت، هر گونه اقدام " گربه های اشرافی" که از طریق روابط فامیلی و اشرافیت و روابط مشکوک با اعوان و انصارشان از جمله " توماس اومالی" و اشرار هوادار وی محکوم و مفاسدشان افشا می گردد.

تام و جری: با توجه به این که فرارهای مکرر شخص موسوم به " جری" از دست " تام" به عنوان تشجیع و تحریک جوانان معصوم به مقابله با مسوولان امر و بخصوص نیروی محترم انتظامی ارزیابی می گردد، به جری اخطار داده می شود، از این پس حق هیچ گونه فرار نداشته و در صورت حضور برادر " تام" در صحنه می بایست خود را تسلیم قانون نماید.

پاپای: در راستای حضور مفسده آمیز و روابط مشکوک و موهن شخص موسوم به " پاپای" که با نام مستعار " ملوان زبل" و " اسفناج" در اماکن مختلف حضور یافته و اقدام به قدرت نمایی برای مقابله با اقتدار نظام را نموده است، ملوان مذکور به اشد مجازات محکوم می گردد.

پلنگ صورتی: شخص موسوم به پلنگ صورتی به دلیل استفاده از رنگ های تحریک کننده در پوشش غربی و رفتارهای مشکوک و مساله دار، ممنوع التصویر شده و تا اطلاع ثانوی ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشد.

پینوکیو: در پایان ضمن تقدیر از عملکرد برادر " پینوکیو" در بیان حقایق و واقعیات و آرزوی موفقیت برای او در مبارزه بی امان با گربه نره ساده لوح و روباه مکار اصلاح طلب از کلیه موش ها، گربه ها، سوسک ها و موش ها می خواهیم عناصر مساله دار فوق را از خود رانده و بخصوص از موجوداتی مانند پت و مت فاصله بگیرند.
    والسلام علی عبادالله الصالحین
    شورای امنیت ملی کشور

16. 18 کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •