تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 40 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 399

نام تاپيک: Company of Heroes: Tales of Valor

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب دوستان بعد از کلی بد بختی و کلی اکتشاف موفق شدم تمام کمپین های این بازی رو آنلاک کنم .

البته نصفش رو دستمون گفت ولی اون روشی که دوستمون تو پست 13 گفتن نیاز به DVD اورجینال بازی داره که فکر نکنم کسی
    بتونه تهیه کنه برای همین ما به یک روش با استفاده از برنامه Deamon Tools دی وی دی اصلی این بازی رو شبیه سازی می کنیم
    تا به نوعی اون قفل مزخرف رو بپیچونیم .

ما به این فایل ها احتیاج داریم :

1 - ابتدا نیاز به برنامه Deamon Tools داریم البته ورژن آخر یا حداقل ورژن 4.30 .
    2 - دانلود ایمیج بازی که حجمش فقط 80 کیلو بایت هست و شامل 3 ایمیج هست که خودم براتون آماده کردم .
    3 - استفاده از 3 تا سریال نامبر مختلف برای باز کردن تمام کمپین ها .

سریال نامبر اول : 3438-FDF3-FD15-7FA6-94B7

سریال نامبر دوم : 4825-03CF-668E-1765-FD43

سریال نامبر سوم : 3333-4444-1111-2222-CE13

ایمیج برای شبیه سازی دی وی دی اورجینال بازی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مراحل انجام کار :

اول برنامه Deamon Tools رو نصب کنید و بعد 3 تا درایو مجازی بسازید .

بعد نوبت وارد کردن ایمیج دی وی دی ها هست که شامل سه ایمیج میشه که با این نام ها وجود دارن :

A - OF.mds و B - TOV.mds و C - COH.mds

به ترتیب ایمیج اول که با A شروع میشه رو درون درایور مجازی اول ، B رو در درایو دوم و C را در درایو سوم قرار بدید ، حالا بازی رو
    اجرا کنید و با وارد کردن سریال اول و انتخاب گزینه Retail Store کمپین اول باز میشه ، با وارد کردن سریال دوم و انتخاب Retail Store
    کمپین دوم و سوم باز میشه و با وارد کردن سریال سوم سه کمپین آخر هم آنلاک میشه و تمام !

فقط توجه کنید برای اجرای بازی همیشه باید این ایمیج ها رو وارد درایو های مجازی کنید تا بتونید بازی رو اجرا کنید .

این آموزش تا الان تو هیچ سایتی قرار نگرفته و حتی شرکت ها توضیع کننده بازی هم تا الان راهی غیر از دی وی دی اورجینال
    برای آنلاک کردن تمام مراحل پیدا نکردن !

موفق باشید .

2. 11 کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

خوب دوستان بعد از کلی بد بختی و کلی اکتشاف موفق شدم تمام کمپین های این بازی رو آنلاک کنم .

البته نصفش رو دستمون گفت ولی اون روشی که دوستمون تو پست 13 گفتن نیاز به DVD اورجینال بازی داره که فکر نکنم کسی
    بتونه تهیه کنه برای همین ما به یک روش با استفاده از برنامه Deamon Tools دی وی دی اصلی این بازی رو شبیه سازی می کنیم

2 - دانلود ایمیج بازی که حجمش فقط 80 کیلو بایت هست و شامل 3 ایمیج هست که خودم براتون آماده کردم .

ایمیج برای شبیه سازی دی وی دی اورجینال بازی : کد:
    http://www.2shared.com/file/6828978/5554d685/DVD_Image.html
    مراحل انجام کار :

بعد نوبت وارد کردن ایمیج دی وی دی ها هست که شامل سه ایمیج میشه که با این نام ها وجود دارن :

به ترتیب ایمیج اول که با A شروع میشه رو درون درایور مجازی اول ، B رو در درایو دوم و C را در درایو سوم قرار بدید ، حالا بازی رو
    اجرا کنید و با وارد کردن سریال اول و انتخاب گزینه Retail Store کمپین اول باز میشه ، با وارد کردن سریال دوم و انتخاب Retail Store
    کمپین دوم و سوم باز میشه و با وارد کردن سریال سوم سه کمپین آخر هم آنلاک میشه و تمام !

فقط توجه کنید برای اجرای بازی همیشه باید این ایمیج ها رو وارد درایو های مجازی کنید تا بتونید بازی رو اجرا کنید .

این آموزش تا الان تو هیچ سایتی قرار نگرفته و حتی شرکت ها توضیع کننده بازی هم تا الان راهی غیر از دی وی دی اورجینال

موفق باشید .
    سلام من فقط تونستم نورماندی رو باز کنم کسی راه دیگه ای برای باز کردن دو کمپین دیگر نداره؟ این بازی کد تقلب درمورد منابع نداره؟من تو قسمت5 نورماندی گیرم.

4. این کاربر از رضا جنگنده بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ایمیج برای شبیه سازی دی وی دی اورجینال بازی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مراحل انجام کار :

موفق باشید .

وقتی میخواهد سی دی را چک کند پیغام میده که درایو مجازی داری و باید حذف شود!!!

6. این کاربر از msproject بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه veyron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    کرج - عظیمیه

پيش فرض

لطفا یه آدرس دیگه برای دانلود ایمیج ها بزارید من نتونستم از این آدرس دانلود کنم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    'S.u.b.w.a.y

پيش فرض

هیچکس راه حلی نمیدونه که بشه بازی کرد ...

من این بازی دو dvd اش رو دارم و همه فایلها bin. هست ..........

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام
    من کلا نمی تونم بازی رو بازی کنم. کرک رو کپی کردم و حتی اون فایل تو پوشه رو هم کپی کردم . اما بعد از اجرا پس از عناوین اولیه یه پیغام میاد که میگه باید دی وی دی اورجینال رو در داخل دستگاه قرار بدید.
    1 - ابتدا نیاز به برنامه Deamon Tools داریم البته ورژن آخر یا حداقل ورژن 4.30
    من ایمیج ها رو دانلود کردم ولی میشه اونا رو با الکل بالا بیارم . ؟

10. این کاربر از mosolim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iranwebshop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

4

دوست من سایتی که دادی همون سایتی هست که منم به شما گفتم
    اما برای این سری فقط 4 تا نقشه و 3 تا مد داره شما چه چوری نقشه های سریهای قبلی رو رو این سری نصب میکنید من که هر کاری کردم نشد
    راستی میدونم هم که کجا باید کپی شون کنم

برای نصب نقشه ها باید برید جایی که بازی نصب شده این پوشه ها رو ایجاد کنید و فایل نفشه ها رو در اونجا بریزید

بیش از 500 نثشه وجود داره

company of heroes/ww2/data/scenarios/mp

بعدشم در دسکتوپ روی ایکون بازی کلیک کنید و پروپرتیس رو بزنید بعد به آدرس فایل exe ایسن مثدر رو با فاصله اضافه کنید -dev مانند زیر

"N:\game\company 2009\RelicCOH.exe" -dev

در مورد lan من در نسخه های قبلی تونسم بازی کنم اما این نسخه تا یم سرور ایجا میکنم و اون یکی کاربر میخواد بیاد تو سریع کاربر از سرور خارج میشه شما چه تنظیماتی رو انجام دادین

12. این کاربر از iranwebshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

سلام.من نسخه اول و نسخه تكميلي همون بازي اول رو بازي كردم و واقعا خوشم اومد.يه سوال.كلا بازي چجوريه؟ارزش بازي و وقت گزاشتن داره؟

14. این کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه xAnAdu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای نصب نقشه ها باید برید جایی که بازی نصب شده این پوشه ها رو ایجاد کنید و فایل نفشه ها رو در اونجا بریزید

بیش از 500 نثشه وجود داره

company of heroes/ww2/data/scenarios/mp

بعدشم در دسکتوپ روی ایکون بازی کلیک کنید و پروپرتیس رو بزنید بعد به آدرس فایل exe ایسن مثدر رو با فاصله اضافه کنید -dev مانند زیر

"N:\game\company 2009\RelicCOH.exe" -dev

در مورد lan من در نسخه های قبلی تونسم بازی کنم اما این نسخه تا یم سرور ایجا میکنم و اون یکی کاربر میخواد بیاد تو سریع کاربر از سرور خارج میشه شما چه تنظیماتی رو انجام دادین

سلام دوست عزيز
    مدها رو كجا بايد كپي كنيم، توي همون پوشه نقشه ها؟

راستي از پوشه data به بعد رو خودمون بايد ايجاد كنيم

ممنون

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

سلام دوستانلطفا اگه ترینر بازی رو بزارین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •