تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 40 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 399

نام تاپيک: Company of Heroes: Tales of Valor

در آغاز فعالیت arash1592's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    در اول باید بگم که شماره سریال ها اولشون با عدد شروع میشه به این دقت کنید من دیدم در شماره سریال ها که گفته شده ارقام در آخر سریال قرار گرفته که دوستان میزنند و جواب نمی گیرند.منظورم این است که شماره سریال با چهار تا عدد شروع میشه و بعد حروف به آن اضافه می شود .

دوم اینکه کسی از دوستان ایمیج ها رو داره دوباره بزاره که ما هم استفاده کنیم چون لینکش پاک شده هم راپیدشر و هم توشر
    دمه همگی گرم

داره خودمونی میشه arreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Man's Land

پيش فرض

باز کردن Invasion of Normandy (نسخه اصلی یا همان Company of Heroes)

- با انتخاب این بخش شماره سریال زیر را وارد کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    - بعد از وارد کردن سریال پنجره ایی با 4 گزینه ظاهر می شود:

Retail Store
    Steam
    Direct2Drive
    Cancel

- بر روی Retail Store کلیک کنید. پنجره بعدی ظاهر می شود.
    - دیسک نسخه اصلی یا همان Company of Heroes را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید.
    - بعد از چک کردن دیسک, این بخش باز می شود.

باز کردن Liberation of Caen و Operation Market Garden (نسخه تکمیلی اول یا همان Company of Heroes: Opposing Fronts) همانند روش قبل

- با انتخاب این بخش ها شماره سریال زیر را وارد کنید:
    کد:
    - بعد از وارد کردن سریال پنجره ایی با 4 گزینه ظاهر می شود:

Retail Store
    Steam
    Direct2Drive
    Cancel

- بر روی Retail Store کلیک کنید. پنجره بعدی ظاهر می شود.
    - دیسک نسخه تکمیلی اول یا همان Company of Heroes: Opposing Fronts را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید.
    - بعد از چک کردن دیسک, این بخش ها باز می شود.

با سلام و تشکر
    لطفا به این سوال جواب بدید که وقتی کسی فقط دی وی دی tales of valor رو داره چطور می تونه برای باز کردن 3 کمپین لاک شده از دی وی دی های قبلی که نداره استفاده کنه؟!

لطفا برای این مسئله هم یک راهنمایی بفرمایید.

البته یکی از دوستان راهنمایی کرده و چندتا ايميج گذاشته بود كه متاسفانه لينكش كار نمي كنه لطفا اگه لينك ديگه اي داره بذاريد

ممنون
    Last edited by arreh; 15-03-2011 at 10:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Man's Land

پيش فرض

البته یکی از دوستان راهنمایی کرده و چندتا ايميج گذاشته بود كه متاسفانه لينكش كار نمي كنه لطفا اگه لينك ديگه اي داره بذاريد

ممنون
    خودم جواب خودمو پيدا كردم

بايد بريد با سايت
    کد:
    و اونجا ايميجهاي مربوطه رو تو قسمت tales of valor پيدا مي كنيد. بقيه كار همونيه كه قبلا دوستان تو پست 41 گفتن

فقط يادتون باشه كه حتما بايد از daemon tools ورژن 3 به بالا استفاده كنيد نرم افزارهاي ديگه مثل الكل جواب نمي دن

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Man's Land

پيش فرض

نكته اي كه در مورد اين بازي براي من خيلي عجيب به نظر ميرسه تعداد كم كمپين ها و خيلي زود تموم شدن بازيه كل يادگيري و انجام بازي (3 كمپين) حداكثر يه هفته طول كشيد البته به ازاي روزي مثلا 2 ساعت يعني دركل شايد من 15 ساعت هم اين بازي رو بازي نكردم در حاليكه يك بازي استراتژيك كه مطرح است و نوآوري هم داره بايد بيش از اينها طولاني باشه

جالبتر اينكه مي بينم اولين نسخه بازي فقط يه كمپين داشته اونم نورماندي و نسخه دوم 2 كمپين!
    اصلا نمي تونم بفهمم كه يه شركتي اينهمه وقت ميذاره و چنين بازي رو ارائه ميده ولي اينقدر كوتاه

مثل اينكه اين بازي نسخه جديدتري هم داره به نام East Fronts كسي اين بازي رو انجام داده؟

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

نكته اي كه در مورد اين بازي براي من خيلي عجيب به نظر ميرسه تعداد كم كمپين ها و خيلي زود تموم شدن بازيه كل يادگيري و انجام بازي (3 كمپين) حداكثر يه هفته طول كشيد البته به ازاي روزي مثلا 2 ساعت يعني دركل شايد من 15 ساعت هم اين بازي رو بازي نكردم در حاليكه يك بازي استراتژيك كه مطرح است و نوآوري هم داره بايد بيش از اينها طولاني باشه

جالبتر اينكه مي بينم اولين نسخه بازي فقط يه كمپين داشته اونم نورماندي و نسخه دوم 2 كمپين!
    اصلا نمي تونم بفهمم كه يه شركتي اينهمه وقت ميذاره و چنين بازي رو ارائه ميده ولي اينقدر كوتاه

مثل اينكه اين بازي نسخه جديدتري هم داره به نام East Fronts كسي اين بازي رو انجام داده؟
    خوب خودتون بهتر میدونید بازیهای استراتژیک بیشتر مولتی پلیرشون و skirmish مهمه این بازی تو skirmish شما می تونی یه قهرمان (hero)انتخاب کنی و بعد با اون قهرمان به همراه یه ارتش که کمکت مکنن باید دشمنت رو از بین ببری این هم یه جورایی یه کمپین به حساب می یاد البته باز هم داره نگاه کنی معلومه
    این نسخه اخری رو من دارم دانلودش می کنم اما تورنت هست و یه خورده ای طول میکشه
    نظرتون درباره بازی چیه ؟
    به تعداد صفحه های تاپیک نگاه کنی می بینی چقدر طرفدار داره ... تا الان 9 صفحه

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    No Man's Land

پيش فرض

خوب خودتون بهتر میدونید بازیهای استراتژیک بیشتر مولتی پلیرشون و skirmish مهمه این بازی تو skirmish شما می تونی یه قهرمان (hero)انتخاب کنی و بعد با اون قهرمان به همراه یه ارتش که کمکت مکنن باید دشمنت رو از بین ببری این هم یه جورایی یه کمپین به حساب می یاد البته باز هم داره نگاه کنی معلومه
    این نسخه اخری رو من دارم دانلودش می کنم اما تورنت هست و یه خورده ای طول میکشه
    نظرتون درباره بازی چیه ؟
    به تعداد صفحه های تاپیک نگاه کنی می بینی چقدر طرفدار داره ... تا الان 9 صفحه
    بله قبول دارم كه الان روي قسمت آنلاين خيلي سرمايه گذاري مي كنن كه متاسفانه تو ايران تقريبا اين قسمت غير قابل استفاده س. اما يادمه بازي Frontline Attack رو كه چند سال پيش بازي مي كردم كلي ماموريتهاي طولاني و متفاوت كه سخت و اسون قاطي بود داشت يا از بازيهاي اخير بازي زيباي world in conflict هم همينگونه است اما اينجا به نظر مي رسه به قول شما همه توانشونو روي موالتي پلير و skirmish گذاشتن كه به من خيلي نمي چسبه

در مورد بازي به نظرم بازي جذاب و با نوآوري بوده كه من بعضي چيزاشو تا حالا كمتر ديده بودم اما خوب كمي سخت هم طراحي شده. دركل اگه كمپيناي بيشتري داشت بهتر بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام.بازی company of heroes tales of valor خیلی توپیه.فقط یه مشکل هست اونم اینکه سه تا از مراحلش باز نیستن!!!
    کدهاشو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟/

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

بله قبول دارم كه الان روي قسمت آنلاين خيلي سرمايه گذاري مي كنن كه متاسفانه تو ايران تقريبا اين قسمت غير قابل استفاده س. اما يادمه بازي Frontline Attack رو كه چند سال پيش بازي مي كردم كلي ماموريتهاي طولاني و متفاوت كه سخت و اسون قاطي بود داشت يا از بازيهاي اخير بازي زيباي world in conflict هم همينگونه است اما اينجا به نظر مي رسه به قول شما همه توانشونو روي موالتي پلير و skirmish گذاشتن كه به من خيلي نمي چسبه

در مورد بازي به نظرم بازي جذاب و با نوآوري بوده كه من بعضي چيزاشو تا حالا كمتر ديده بودم اما خوب كمي سخت هم طراحي شده. دركل اگه كمپيناي بيشتري داشت بهتر بود.
    شما تونستی هر سه مرحله رو انلاک کنی با همون کدهای پست 41 و ایمجهای gamecopyworld

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام
    من این بازی (company of hereos) رو دارم.شاید باید اعتراف کنم یه طورایییییی موتاد این بازی شدم.روزی نیست که این بازی رو کامپیوتر من اجرا نشه!!!!!
    البته باید بگم که من تا قبل از این بازی زیاد سراغ game نمی رفتم اما این بازی واقعا معرکه است.چون هیچ چیزی تو این بازی قابل پیش بینی نیست.
    تنها مشکلی که وجود داره اینه که سه تا از مراحلش قفل هستن.
    این کدها رو هم وارد کردم اما بازم اجرا نشد!!ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

10. این کاربر از trafick بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

آقا کسی هست که این روش کرک رو تست کرده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •