تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: اتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر و بلوتوث ا بدون نیاز به Gprs ا

پروفشنال _ermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من رو 6630 امتحان کردم اما کانکت نمیشه.
    یعنی تمام مراحل انجام میشه، هم بلوتوث (BlueSoleil) و هم m-Router فعال میشن و رنگشون عوض میشه.
    اما وقتی یه برنامه مثلا Opera یا یه مسنجر باز می کنم نمیتونه وصل بشه. همین طور در حالت Connecting میمونه و بعد failed میشه.
    میدونید مشکل چیه؟
    البته یه چیزی، این راهی که توضیح دادین فقط موبایل رو به کامپیوتر متصل میکنه، اما نباید یه طوری اینترنت کامپیوتر Share شده باشه تا وقتی موبایل به کامپیوتر کانکت شد بتونه به اینترنت اون متصل بشه؟
    البته شما گفتید خودتون تونستید از این راه کانکت بشید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض کمک

با سلام من دو تا مشکل هنگاماتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر و بلوتوث مواجه شدم خواهشمندم راهنما یی بفرما ئید
    اول نرم افزار
    M-Routerنرم افزارو باز کنید و تگ Advanced Settings انتخاب کنید از چهار گزینه یک گزینه بلوتوث موجود نیست ایا برنامه ورژنش فرق داره
    دوم انکه توی گوشیبروید و اسم Connection رو به Bt تغیر بدین و Save کنید اسمش به Btتغییر میدم قبول نمی کند
    سوم وقتی که اخرین کار حالا گزینه Options -> Debug -> Bring up IF رو انخاب میکنیم و پس از دادن پیقام Connection Open انجام می دهم می گوید حافظه گوش پر است در اصل گوشیم پر نشده
    با تشکر

داره خودمونی میشه javajava's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    منجیل(شهر باد)

13 کار نشد نداره

برای گوشی های جاوا نمیشه همچین نرم افزارهایی پیدا کرد یعنی اصلا جاوا قدرت همچین کارهایی رو نداره
    چه جوریه من میتونم صفحه مانیتور رو داخل گوشیم ببینم و به جای موس, با گوشی به کامپیوتر دستور بدم و با گوشی عکس یا فیلم های تو کامپیوتر رو ببینم اما نتونم از اینتر نت کامپیوتر استفاده کنم برنامه برای جاوا هست اما من وقت گشتن ندارم. شما همیشه آنلاین هستید یه سرچی بکنید حتما پیدا میکنید

داره خودمونی میشه nono-san2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

1

سلام دوست خوب.میگمااا هرکسی که پی سی سوییت گوشیشو داشته باشه این کار رو میتونه انجام بده.من دارم استفاده میکنم .با بلوتوث یا کابل.

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

من رو 6630 امتحان کردم اما کانکت نمیشه.
    یعنی تمام مراحل انجام میشه، هم بلوتوث (BlueSoleil) و هم m-Router فعال میشن و رنگشون عوض میشه.
    اما وقتی یه برنامه مثلا Opera یا یه مسنجر باز می کنم نمیتونه وصل بشه. همین طور در حالت Connecting میمونه و بعد failed میشه.
    میدونید مشکل چیه؟
    البته یه چیزی، این راهی که توضیح دادین فقط موبایل رو به کامپیوتر متصل میکنه، اما نباید یه طوری اینترنت کامپیوتر Share شده باشه تا وقتی موبایل به کامپیوتر کانکت شد بتونه به اینترنت اون متصل بشه؟
    البته شما گفتید خودتون تونستید از این راه کانکت بشید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    باید یکم ور برید و انگولک کنید بالاخره موفق میشید من خودم خیلی با هاش ور رفتم تا درست شد
    من با گوشی 6630 هم تونستم کانکت بشم ولی یادمه خیلی باهاش ور رفتم
    زمانی اشتراک اینترنت شیر میخواد که شما به کارت شبکه به کامپیوتر وصل میشید ولی در این جا این کار رو همون نرم افزاری که روی سیستم نصب میشه انجام میده

با سلام من دو تا مشکل هنگاماتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر و بلوتوث مواجه شدم خواهشمندم راهنما یی بفرما ئید
    اول نرم افزار
    M-Routerنرم افزارو باز کنید و تگ Advanced Settings انتخاب کنید از چهار گزینه یک گزینه بلوتوث موجود نیست ایا برنامه ورژنش فرق داره
    دوم انکه توی گوشیبروید و اسم Connection رو به Bt تغیر بدین و Save کنید اسمش به Btتغییر میدم قبول نمی کند
    سوم وقتی که اخرین کار حالا گزینه Options -> Debug -> Bring up IF رو انخاب میکنیم و پس از دادن پیقام Connection Open انجام می دهم می گوید حافظه گوش پر است در اصل گوشیم پر نشده
    با تشکر
    نه فکرنکنم ورژنش فرق کنه چون من ورژن دیگشو ندیدم
    البته او بلوتوثی که نشون میده فکر نکنم مهم باشه مهم پورت بلوتوث هستش که باید باشه

شما اگر کانکشن bt رو درست کنید بعد از داخل نرم افزار Create Records رو بزنید دیگه نمیتونید کانکشن bt رو ببینید یعنی مخفی میشه و حالا شما میخواید یک کانکشن دیگه با نام bt درست کنید که نمیزاره
    با اون قسمت دوم هم برخورد نکردم ولی وقتی Connection Open رو نشون بده وصل شده

چه جوریه من میتونم صفحه مانیتور رو داخل گوشیم ببینم و به جای موس, با گوشی به کامپیوتر دستور بدم و با گوشی عکس یا فیلم های تو کامپیوتر رو ببینم اما نتونم از اینتر نت کامپیوتر استفاده کنم برنامه برای جاوا هست اما من وقت گشتن ندارم. شما همیشه آنلاین هستید یه سرچی بکنید حتما پیدا میکنید
    خوب شما وقتی این کارها رو میکنید توسط یک نرم افزار رابط که شما یکیشو تو گوشی نصب میکنی و یکیشو تو سیستم و با هم ارتباط برقرار میکنند
    ولی وقتی شما برای اتصال به اینترنت بخواهید استفاده کنید نیاز به یک نرم افزار دارید که تو گوشه به اینترنت کامپیوتر وصل بشه و بعد این اینترنت رو در اختیار گوشی بزاره و برای این که بتونه این اینترنت تو اختیار گوشی بزاره نیاز به این داره که به سیستم های مختلف گوشی دسترسی داشته باشه که جاوا قدرت دسترسی به فایلهای سیستمی گوشی رو نداره
    از طرفی دیگه جاوا مولتی تکس نیست
    به طور مثال اگه یک نرم افزار اگه برای جاوا نوکیا باشه حالا شما با نرم افزار به اینترنت وصل بشید حالا بخواهید از اینترنت استفاده کنید باید از اکسپلورر استفاده کنید و برا استفاده از اکسپلورر باید از نرم افزار جاوا خارج بشید تا بتونید به اکسپلورر دسترسی داشته باشید وقتی هم که از نرم افزار خارج شدی اینترنت قطع میشه
    ولی تو سیبین این جوری نیست به طور مثال با همین نرم افزار اگه کانکت بشی و و بعد اگه حتی اگه از این نرم افزار هم خارج بشی بازم نرم افزار تو گوشی فعالیتشو انجام میده
    فقط در یک صورت این امر امکان پذیره اونم اینه که یک اکسپلورر برای موبایل باشه که بشه باهاش به اینترنت کامپیوتر وصل شده که همچین نرم افزاری هم تا حالا ساخته نشده
    امیدوارم متوجه شده باشید منظورمو

سلام دوست خوب.میگمااا هرکسی که پی سی سوییت گوشیشو داشته باشه این کار رو میتونه انجام بده.من دارم استفاده میکنم .با بلوتوث یا کابل.
    شما مطلبو نگرفتید با پی سی سویت شما میتونید تو کامپیوتر از اینترنت گوشیتون استفاده کنید ولی ما میخوایم این جا برعکس این کار رو انجام بدیم یعنی تو گوشی از اینترنت کامپیوتر استفاده کنیم

6. این کاربر از shamabady بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yeki-bod-yeki-nabo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تو قصه ها.

پيش فرض

سلام
    سال نو تون مبارک.
    روی n78 نصب نشد.
    برای n78 نرم افزارشو ندارید؟
    ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض مشکل

در قسمت اخر کار می نویسد حافظه پر است تعدادی از برنامه ها را ببندید بهد امتحان کنید منظور برنامهgnubox چیه خواهشمندم را هنما یی بفرمائید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض سوال

در برنامهgnubox قسمت اخر عملیات می نویسه حافظه پر است تعدادی از برنامه ها را ببندید وبعد امتحان کنید من این کار را هم می کنم ولی دوباره این پیغام را می ده لطفا راهنما یی بفر مائید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    در برنامه GunBox قسمت و مسیر زیر ( مرحله 5 ) وجود نداره :
    5. بعد به مسیر Options -> Install برید و default AP را به Bt به عنوان default Access Point تون تغییر بدین

لطفا کمکم کنید

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

مگه میشه نداشته باشه یک مقدار بیشتر توضیح بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •