تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 119 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1185

نام تاپيک: اا معرفی مودم های Adsl اا

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    میخوام مودم adsl بگیرم. با توجه به موارد زیر لطفاً بگید چی بگیرم بهتره:
    1- یک pc و یک لپتاپ دارم و میخواهم هر دو را به طور همزمان به adsl وصل کنم.
    2- ترجیح می دهم این کار را بدون شبکه کردن سیستم ها و بدون خرید کارت شبکه انجام دهم و ضمناً مجبور نباشم همیشه یکی از سیستم ها را روشن بگذارم تا دومی هم adsl داشته باشد.
    3- تمام پورت های usb لپ تاپم پر هست و جای وصل کردن وسیله usb اضافه تری را ندارد. در مورد تفاوت مودم های usb با lan هم اطلاعی ندارم.
    4- ممکن است در آینده بخواهم سیستم های دیگری هم به این مجموعه اضافه کنم به همین دلیل، اگر این مودم، ظرفیت سرویس دهی به بیش از دو سیستم را داشته باشد، چه بهتر ولی الزامی نیست.

متشکرم

2. این کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

10

چرا اینقد از مودم بیلیون کم نوشته میشه؟
    این همه که در مورد مودم دی لینک مینویسید کمی هم در مورد بیلیون بنویسید دوستان.این مودم خیلی مودم خوبی هست.اگه کسی فقط از شاتل adslمیگیره خیلی واسش خوبه.همیشه هم میتونه روشن باشه بدون هیچ مشکلی.به نظر من که از asusهم بهتره.تظر شما چیه؟
    مارک مودمی که خود شاتل میده بیلیون هست که قیمتشم 59 تومانه البته خودشون میدن 59 تومن بیرون ارزونتره فکر کنم مودم خیلی خوبیه فکر کنم هم lan داره و هم پورت usb مودم خیلی خوبیه و استقامتش تو کار خیلیه ولی علت اینکه میگن الآن مودمی مثل ASUS 602 بگیر اینه که همه شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی قبولش دارن و باهاش در سازگاری کامل به سر میبرند و اگه طرف قصد گنه سرویس دهندش رو عوض کنه به مشکل تعویض مودم بر نمیخوره البته این ها همش حرفه که مودم با شرکت ارائه دهنده ADSL سازگاری نداره چون همه مودم های ADSL معروف طبق استانداردهای DSL ساخته میشن و هیچ مشکلی برای سازگاری و عدم سازگاری ندارن واین بهونه شرکت هاست برای اینکه شر رو از سر خودشون کم کنن.

4. 2 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    میخوام مودم adsl بگیرم. با توجه به موارد زیر لطفاً بگید چی بگیرم بهتره:
    1- یک pc و یک لپتاپ دارم و میخواهم هر دو را به طور همزمان به adsl وصل کنم.
    2- ترجیح می دهم این کار را بدون شبکه کردن سیستم ها و بدون خرید کارت شبکه انجام دهم و ضمناً مجبور نباشم همیشه یکی از سیستم ها را روشن بگذارم تا دومی هم adsl داشته باشد.
    3- تمام پورت های usb لپ تاپم پر هست و جای وصل کردن وسیله usb اضافه تری را ندارد. در مورد تفاوت مودم های usb با lan هم اطلاعی ندارم.
    4- ممکن است در آینده بخواهم سیستم های دیگری هم به این مجموعه اضافه کنم به همین دلیل، اگر این مودم، ظرفیت سرویس دهی به بیش از دو سیستم را داشته باشد، چه بهتر ولی الزامی نیست.

متشکرم
    مودم asus 602 پیشنها میشه هم پورت lan داره و هم پورت usb و میتونید وصلش کنید به سیستم و نیاز هم نیست همیشه سیستم دوم هم روشن باشه تا وصل بشه به اینترنت.
    تفاوت usb با lan تو نحوه اتصالشن هستش,شما وقتی usb رو وصل کنی باید درایور سخت افزاری اون رو هم نصب کنی ولی وقتی با lan کار کنی دیگه نیازی به نصب درایور نداره همین که درایور lan مادربرد نصب باشه مشکلی نیست دیگه
    اگه بخواهید چند تا سیستم رو با هم صب کنید باید یک مودمی رو انتخاب کنید که خروجی lan چندتایی داشته باشه مثلا 4 تایی که تو پست های اول به معرفی اون ها پرداختم

6. 2 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام با تشکر از شما.من می خواستم یه adsl بگیرم از شرکت شهراد و می خوام مودمی بگیرم که هم کامپیو تر خودم و هم کامپیوتر طبقه پایین و به adsl وصل کنه چی بگیرم و قیمتش چنده و اینکه آیا کامپیوتر پایین سرعتش کم میشه؟وقتی با هم تو اینترنت باشیم؟سیم بلند تاثیری داره؟مثلا وقتی من روشن هستم اونم روشنه نمیشه سرعتمون نصف بشه؟ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه MORTAZA.2FUN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Azerbaycan

12

با سلام وخسته نباشید به شما دوست عزیز
    ببخشید من یه سوال داشتم به نظر شما مودم planet خوبه یا asus لطفا به طور تخصصی این دو مودم رو توضیح بدین
    یعنی از نظر نرم افزاری وسخت افزاری وچیزهای دیگه !!!!!!!
    راستش من اول نظرم روی مودم asus 602 بود اما از اون موقعی که فهمیدم که اگه مودم گرم بشه !مودم ریسیت می کنه نظرم تغییر کرده و به دنبال مودم پلنت رفتم اما با این احوال بازم نمیشه از امکانات
    مودم asus گذشت لطفا منو در خرید بهترین مودم راهنماییم کنین .
    با تشکر از شما دوست عزیز
    قربانتان.
    Last edited by MORTAZA.2FUN; 16-02-2009 at 02:18.

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام وخسته نباشید به شما دوست عزیز
    ببخشید من یه سوال داشتم به نظر شما مودم planet خوبه یا asus لطفا به طور تخصصی این دو مودم رو توضیح بدین
    یعنی از نظر نرم افزاری وسخت افزاری وچیزهای دیگه !!!!!!!
    راستش من اول نظرم روی مودم asus 602 بود اما از اون موقعی که فهمیدم که اگه مودم گرم بشه کامپیوتر ریستارت می شه نظرم تغییر کرده و به دنبال مودم پلنت رفتم اما با این احوال بازم نمیشه از امکانات
    مودم asus گذشت لطفا منو در خرید بهترین مودم راهنماییم کنین .
    با تشکر از شما دوست عزیز
    قربانتان.
    tp link هم خوبه !!

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

من سی دی مودم 322t d-link رو گم کردم . کسی درایور یا سی دی اون رو داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

D link2520 چطوره؟؟؟؟؟؟
    نظرتون راجع بهش چیه؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    من به تارگی دارم adsl2 می گیرم، اما نمی دانم چه مودمی را برای کار خانگی خود انتخاب کنم؟ سرعت اینترنت هم 512! کاربری منم خانگی و فقط یک کامپیوتر و حداکثر 2 تا قراره وصل شه! کسی می نوته پیشنهادی بده؟

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

سلام
    من به تارگی دارم adsl2 می گیرم، اما نمی دانم چه مودمی را برای کار خانگی خود انتخاب کنم؟ سرعت اینترنت هم 512! کاربری منم خانگی و فقط یک کامپیوتر و حداکثر 2 تا قراره وصل شه! کسی می نوته پیشنهادی بده؟
    من خودم دارم از یک مودم d-link ۳۲۲t استفاده می کنم و راضی هستم . دو خروجی داره یکی lan و دیگری usb .
    من برای دو تا کامپیوتر استفاده می کنم . تا حالا از دو شرکت داتک و آسیاتک هم سرویس گرفتم و به هیچ مشکلی بر نخوردم ....
    D link2520 چطوره؟؟؟؟؟؟
    نظرتون راجع بهش چیه؟؟؟؟؟؟
    برای خرید نظرتون بیشتر روی چیست ؟ وایرلس یا lan یا usb یا مطابقت با شرکت ها و ... یا قیمت و کارایی و ... ؟؟؟
    برای یک یا چند کامپیوتر ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •