تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 199 از 199 اولاول ... 99149189195196197198199
نمايش نتايج 1,981 به 1,990 از 1990

نام تاپيک: تاپیک مخصوص آپدیت های داشبورد XBOX360 ! ( پست اول حتما مطالعه شود ) !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام دوستان من میخواستم دستگاهو آپدیت کنم ولی فروشنده به من گفت این کارو نکن دستگاه خراب میشه .در صورتی که کپی خور دستگاه LT3 هست بازی هایی مثل fifa 15 gta v assasian creed iv و... رو اجرا میکنه . حالا به نظر شما آیا آپدیت آسیبی به فریمور دستگاه وارد میکنه یا نه ؟ البته خودم یه جا خوندم که جدیدا آپدیت های مایکروسافت قابلیت شناسایی دستگاه های کپی خور و پاک کردن -- اون هارو داره.

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

سلام دوستان من میخواستم دستگاهو آپدیت کنم ولی فروشنده به من گفت این کارو نکن دستگاه خراب میشه .در صورتی که کپی خور دستگاه LT3 هست بازی هایی مثل fifa 15 gta v assasian creed iv و... رو اجرا میکنه . حالا به نظر شما آیا آپدیت آسیبی به فریمور دستگاه وارد میکنه یا نه ؟ البته خودم یه جا خوندم که جدیدا آپدیت های مایکروسافت قابلیت شناسایی دستگاه های کپی خور و پاک کردن -- اون هارو داره.
    اگر منظورتون آپدیت داشبورد هست که بعید میدونم مشکلی باشه من خودم 2 ماه پیش اپدیت کردم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با دورد و احترام بنده یه ایکس باکس دست دوم با مشخصات هارد 120 گیگ و دسته اصلی خریدم و چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
    از کجا باید تشخیص بدم که ایکس باکس -- شده اگه بازی های کپی شده را اجرا کنه یعنی -- شده ؟؟
    تاریخ ساخت دستگاه 2009/11/1 یعنی میشه سری جاسپر درسته چون بعد کلی تحقیق تو گوگول به این نتیجه رسیدم که جاسپر چون 12v dc ,12 ,1A اینو از پشت دستگاه خوندم ایا با این مشخصات شامل برد جاسپر میشه یا نه ؟؟ یه سوال دیگه هم دارم اگه با دکمه ایجکت (باز و بسته شدن درایو ) دستگاه روشن بشه شامل LT3 میشه یا نه ؟؟ یا راه دیگه ای هم برای شناسایی lt3 وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید و اخرین سوالم اینه اگه این اطلاعاتی که گفتم درست باشه و داشبورد دستگاه ابدیت کنم مشکلی واسه LT3 و -- شدنش به وجود نمیاره اصلا چه تاثیری رو دستگاه میذاره اگه داشبورد ابدیت کنم ماله من اینه2.0.16537.0 و اخرین ابدیت هم 2.0.17150.0 اخرین سوالم اینه اگه بازی انلاین بکنم بن میشم یا نه بعضی ها میگن هارد از کار میوفته و باید از روش lt3 plus اینکارو انجام بدی و بهترین روش برای گرفتن گلد یه ماهه چیه مسیر هند جواب میده الان یا نه شرمنده این همه وسوال پرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر فراوان از همه دوستان خوب سایت

آخر فروم باز joykiller360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران (میثم صیام)(www.XboXworld.ir)

پيش فرض

با دورد و احترام بنده یه ایکس باکس دست دوم با مشخصات هارد 120 گیگ و دسته اصلی خریدم و چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
    از کجا باید تشخیص بدم که ایکس باکس -- شده اگه بازی های کپی شده را اجرا کنه یعنی -- شده ؟؟
    تاریخ ساخت دستگاه 2009/11/1 یعنی میشه سری جاسپر درسته چون بعد کلی تحقیق تو گوگول به این نتیجه رسیدم که جاسپر چون 12v dc ,12 ,1A اینو از پشت دستگاه خوندم ایا با این مشخصات شامل برد جاسپر میشه یا نه ؟؟ یه سوال دیگه هم دارم اگه با دکمه ایجکت (باز و بسته شدن درایو ) دستگاه روشن بشه شامل LT3 میشه یا نه ؟؟ یا راه دیگه ای هم برای شناسایی lt3 وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید و اخرین سوالم اینه اگه این اطلاعاتی که گفتم درست باشه و داشبورد دستگاه ابدیت کنم مشکلی واسه LT3 و -- شدنش به وجود نمیاره اصلا چه تاثیری رو دستگاه میذاره اگه داشبورد ابدیت کنم ماله من اینه2.0.16537.0 و اخرین ابدیت هم 2.0.17150.0 اخرین سوالم اینه اگه بازی انلاین بکنم بن میشم یا نه بعضی ها میگن هارد از کار میوفته و باید از روش lt3 plus اینکارو انجام بدی و بهترین روش برای گرفتن گلد یه ماهه چیه مسیر هند جواب میده الان یا نه شرمنده این همه وسوال پرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر فراوان از همه دوستان خوب سایت
    سلام دوست عزیز
    بله وقتی بازی کپی اجرا میکنه یعنی کپی شده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وقتی بازی های جدید رو بازی میکنین یعنی ال تی ۳ هست
    خیر وقتی ال تی ۳ باشه میتونین اخرین داشبورد رو بزنین مشکلی نداره
    بازی های برنر مکس بگیرین برین لایو مشکلی بیش نمیاد.

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام.
    آپدیت حدید داشبورد ورژن 17349 حدود 1 ماهی هست که اومده که میتونه از هارد های 2 ترابایت هم پشتیبانی کنه. بزنید تو گوشش حالشو ببرید.

6. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام.
    آپدیت حدید داشبورد ورژن 17349 حدود 1 ماهی هست که اومده که میتونه از هارد های 2 ترابایت هم پشتیبانی کنه. بزنید تو گوشش حالشو ببرید.

سلام و درود.
    جناب این اخرین اپدیتی که اومده با 360 arcade همخونی دازه؟؟ چون من دستگاهمو خیلی وقته اپدیت نکردم و بعد 4 سال از تو قوطیش درش اوردم. اپدیت فریمورش چطور؟؟؟
    ممنون

8. این کاربر از matin_kz1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام و درود.
    جناب این اخرین اپدیتی که اومده با 360 arcade همخونی دازه؟؟ چون من دستگاهمو خیلی وقته اپدیت نکردم و بعد 4 سال از تو قوطیش درش اوردم. اپدیت فریمورش چطور؟؟؟
    ممنون
    سلام.
    اگر ورزن فریمور دستگاهتون LT 3 باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد. من الان با داشتن LT 3 داشبورد رو به آخرین ورژن که از اینی که شما نقل قول فرمودین هم یه ورژن جلوتره آپدیت کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده. LT 3 تقریبا همون 4 سال میشه که ارائه شده نمیشه گفت ورژن فریمور شما چیه مگر اینکه بفرمائید آخرین بازی هایی که اجرا کردین کدوم ها بوده تا شاید بشه متوجه فریمور شد. در غیر اینصورت بهتره اول فریمور رو آپدیت کنید به LT 3 و بعد دابورد رو آپدیت کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

10 کمک در مورد اپدیت

سلام و تشکر دوستان گرامی من آپدیت رو انجام دادم و تغیر کرد داشبورد اما چرا بازی های 2016 رو اجرا نمیکنه من تازه این دستگاه رو گرفتم و اطلاعاتم کمه ارکید 360 هست lt3 ممنون میشم بگید باید فریمور رو اپدیت کننم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

آقای مدیر نیستی یه جواب به ما بدی میخوام بدونم چطوری بازیهای مثل فیفا 2016 رو اجرا کنم اپدیت کردم ایا باید فریمور رو اپدیت کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

با سلام
    هر کی میتونه لطفا کمکم کنه

ایکس باکس من جیتگ شده است و من چند روز پیش به پیغام آپدیتی که عکسش رو مشاهده میکنید جواب مثبت دادم،حالا کنسول دیگه بالا نمیاد و فقط چراغ سبز وسط روشن میشه(حلقه چراغ ها روشن نمیشه)و دسته هم متصل نمیشه
    لطفا بگید که باید چکار بکنم[emoji22] [emoji22] [emoji26]

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •