تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: سوال در مورد هوندا آکورد مدل 94

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام
    آیا کسی یه هوندا آکورد تمیز در حد صفر سراغ داره . ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه .

پروفشنال T.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کـــــارمـانـیـا

پيش فرض

عزیزان دارین از عشق من می گین و من نیستم.
    من خودم ندارم(خودم کورسا94دارم) اما دوستم داره.و همیشه ازش تعریف میکنه.
    این ماشین حرف نداره (و من هنوز هوندا آکورد درب و داغون ندیدم هر چی دیدم آسه آس بوده).در ضمت لطفا با سمند و 405 و پارس و ... مقایسه اش نکنین.چون آکورد 94 خشک(صفر) 26تا 28 میلیون قیمتشه!!!!!

تو کرمان هم به خاطر شرکت پسته زیاد هست.چون یه سری شرکت پسته تعداد زیادی وارد کرد.
    در ضمن اگه می خواین بفهمین قطعه گرون یعنی چی برین قیمت قطعات کورسا یا هر اپل دیگه ای رو بپرسین سرتون صوت میکشه.

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

البته مدل کم کارده که خیلی سخت پیدا بشه، اگر بشه ولی وقتی یه خودرو این همه سال از ساختش می‌گذره بدون شک استهلاک زیادی داره حالا هرچی میخواد باشه فرقی نداره ماشین کارکرده بهترین کیفیت ساختم که داشته باشه بعد چندین سال استهلاکش زیاد میشه، هم اینکه نباید انتظار شتاب و قدرت اولیه ماشین رو داشته باشی اگر زیاد کار کرده باشه حتی در بهترین شرایط هم که ماشین نگه داشته بشه بازم افت قدرت موتور یک چیز طبیعیه.
    من خودم 206 تیپ 5 دارم مدل 84 که اکثر قطعاتشم فرانسویه و ماشین خیلی خوب با کیفیت ساخت خیلی خوبیم هست، با اینکه خیلی به ماشین میرسم همیشه بنزین سوپر زدم، روغن سره وقت عوض کردم، هر چند ماه یبار چکاپ میبرمش (خودم انقدر برای سلامت خودم نه هزینه کردم نه وقت گذاشتم) ولی الان راحت میتونم بگم قدرتش به شکل تقریباً محسوسی نسبت به 2 سال پیش که خریدمش کم شده که اثرش در شتاب ماشین دیده میشه که خیلی هم طبیعیه و برای هر ماشینی بعد مدتی اتفاق میفته که به خاطر کهولت موتور ماشین هست کلاً از 100 هزارتا که بگذره موتور کم کم مستهلک میشه و کارای اولیش رو دیگه نداره.
    بعد شما فکر قطعات یدکی ماشینم بکن دیگه ماشین کم باشه بعد برای 15-16 سال پیشم باشه خوب مشخصه قطعات بدیکش راحت گیر نمیاد اگرم بیاد قیمتش مشخصه دیگه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14 فروشگاه لوازم يدكي هوندا آكورد

سلام برو بچ
    راستش دارین راجب این خودرو 1 کم بی انصافی میکنین من هوندا سیویک دارم دوستمم آکورد داره
    اکورد 1 ماشین کلاسیک بسیار هم کم استلاک قطعاتشم همه چیش هست اگه چیزیشو خواستی به من ایمیل بده بگم از کی بگیری نمایندگی فروششم تو چراغ برق پاساز کاشانی طبقه اول 4تا فروشگاه لوازم دارن شوشم که کل ماشین پیدا میشه
    من سیویکو چون اسپرته دوسش دارم براتون عکس ماشینم رو میزارم
    تازه خودروی هم سطح اینا زانتیا و مزدا323.... که اگه قیمتش رو حساب کنی هوندا خیلی ام بصرفه اس
    قطعاتش اگه با پزو405 مقایسه کنید گرونه ولی در قابل زانتیاو.... فکر نکنم
    مصرفشم اگه گاز بازی نکنی مثل پزو ولی اگه گازو ... کنی دیگه من ساکتم
    اگه سوالی داشتین باز من در خدمتم
    سلام رفيق
    اگه ميشه بگو قالپاق اصل و آنتن و لنت ترمز هوندا آكورد را از كجا بخرم؟
    لطفاً اسم و آدرس فروشگاه و تلفنش را بهم بده.
    اينم ايميل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همه هوندا آکورد سوارا.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •