تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 20 اولاول ... 101617181920
نمايش نتايج 191 به 200 از 200

نام تاپيک: اپراتور سوم ( تامین تلکام )

داره خودمونی میشه damino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

خوب کسی که میاد تو یه جا یه سرمایه گذاری بزرگ می کنه به امروز و فردا نگاه نمی کنه برنامه های چند ساله داره برای
    سود دهی. مثل ایرانسل که جواب گرفته.
    تو ایران این چیزا طبیعی یه روز سقوط یه روز صعود

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خب دیگه
    به این میگن اقتصاد اشوب زده

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ایران جزو کشور هاییه که فقط تکنولوژی نوین ارزش سرمایه گذاری داره و هیچ چیز دیگه ای بدرد ایران نمیخوره
    اقتصادش اینطور ایجاب میکنه
    توی تکنولوژی نوین هم اینقدر جلو پاتون سنگ میندازن مثل همین تامین تله کام که کله پا میشید کلا

داره خودمونی میشه damino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

خب دیگه
    به این میگن اقتصاد اشوب زده
    اقتصاد آشوب زده یعنی یونان که تو سراشیبی سقوط
    ایران یه کشور در حال توسعه هست و به خاطر تصمیم های اشتباه معدود بعضی ها اقتصادش این قدر نوسان داره

نقل قول نوشته شده توسط h!tman
    ایران جزو کشور هاییه که فقط تکنولوژی نوین ارزش سرمایه گذاری داره و هیچ چیز دیگه ای بدرد ایران نمیخوره
    اقتصادش اینطور ایجاب میکنه
    توی تکنولوژی نوین هم اینقدر جلو پاتون سنگ میندازن مثل همین تامین تله کام که کله پا میشید کلا
    کسی از داخل سنگ اندازی نکرده واگرنه مرض نداشتن که خودشون مجوز بدن
    تا اونجایی که من می دونم مشکل از اونجایی که به خاطر تحریم بانک های ایرانی پول به شرکت های چینی نرسیده
    اونها هم تجهیزات نفرستادن

5. این کاربر از damino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقتصاد آشوب زده یعنی یونان که تو سراشیبی سقوط
    ایران یه کشور در حال توسعه هست و به خاطر تصمیم های اشتباه معدود بعضی ها اقتصادش این قدر نوسان داره

کسی از داخل سنگ اندازی نکرده واگرنه مرض نداشتن که خودشون مجوز بدن
    تا اونجایی که من می دونم مشکل از اونجایی که به خاطر تحریم بانک های ایرانی پول به شرکت های چینی نرسیده
    اونها هم تجهیزات نفرستادن
    بله بله شما درست میگی، اقتصاد ایران هم اصلا آشوب زده نیست، از همین امروز هم گرایه اتوبوس و تاکسی و اینا 1.5 تا 2 برابر نشده، اصلا کلا همه جا گل و بلبل!
    تحریمها هم که به آرنج ما هم نیست و پرچم بالاست و این صحبتها.
    اینی هم که الان باید اپراتور سوم سیمکارت توضیع کنه، اما 3 تا دونه آنتن تو کل ایران بیشتر نداره توطعه دشمنان این مملکته و میخوان با این جو سازیها ذهن مردم ما رو از اینهمه پیشرفت منحرف کنن!!!

7. 10 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اگر این سیم کارت تا چند وقت دیگه ندهد ان شاالله مسئولین به فکر بیفتند و نسل سوم را به ایرانسل و همراه اول بدهند

کاربر فعال انجمن عکاسی sinaxex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اگر این سیم کارت تا چند وقت دیگه ندهد ان شاالله مسئولین به فکر بیفتند و نسل سوم را به ایرانسل و همراه اول بدهند

به ایرانسل که 100 درصد نمیدند به همراه اول هم فکر نکنم بدند چون جز مفاد تنظیم مقررات بود که تا 2 الی 3 سال به اپراتور سوم فرجه داده بشه برای نسل سوم تا بعد از این مدت اپراتور های قبلی از نسل قبلی به نسل جدید انتقال پیدا کنند تا در توسعه اپراتور سوم خللی پیش نیاد اما با این حساب پروانه این اپراتور سوم رو فکر نکنم لغو کنند قطعا با تاخیر شروع به کار میکنه اچون درسته برگذاری مناقصه ها تو ایران فرمالیته هست اما هر چی هست من آشنایی که از سازمان تنظیم مقرارات رادیویی دارم خیلی پیگیر میکنند تو تمام مسائل امیدوارم رو این مسئله هم به نحو احسن پیگیری کنند چون واقعا سوژه محافل شده! من موندم اینها رو طرح پایلوت هنوز موندند چجوری میخواهند گسترش بدند اش! یادمه یه روزی چند ماه پیش(دقیقا قبل عید) یکی از مسئولین میگفت همه چیز اپراتور سوم به نحو احست کامل شده فقط باید کلید شروع کار خورده بشه و سیم کارت ها داده بشه! من نمیدونم چرا زودتر این کلید رو نمیزنند یک کلید این حرف ها رو نداره به خدا چند ماه معطل کردند!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

فقط به هز کی میدن به این همراه آخر ندن
    که اصلا نمیدونن مشتری مداری یعنی چی

باز اون ایرانسل با وجود دزد بودنش یه خدمات پیشرفته ای ارائه داد که همراه آخر مجبور به عقب نشینی بشه

.

11. این کاربر از clickestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Amin Genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهرون - نارمک

پيش فرض

آقا پیشنهاد میکنم زیاد راجع به این موضوع فکرنکنین . چون به جز اعصاب خردی چیزی نداره .
    این تاپیک از 3 سال پیش فعاله و خیلی جالبه نحوه کارش.

به نظر من اینترنت نسل جدید 3G تا زمانی که توانایی کنترلش نیاد خودش نمیاد .(بدلیل شرایط خاص سیاسی در جهان)
    الان اینترنت کمسرعت خانگی و gprs تحت کنترل هستند . پس ارائه میشه ( البته منظور شنود نیست )
    اینترنتهای پر سرعت هم که مشخصه پروتکل های خودشونو دارند . پس بدونید به این زودی ها شاید نیاد .

در آغاز فعالیت امیر حسین75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    قزوین

8

اولین بار میشنوم
    ولی در کل برای آنتن های مخابراتی هرچی مانع بین فرستنده وگیرنده کمتر باشه بهتره برای همین معمولا آنتن ها رو تو بالا ترین نقاط نصب میکنن (البته این نصب آنتن ارتفاع و مکانش طبق محاسبات و آنالیز های خاص صورت میگیره)
    کلا اگر بخوان رو به جلو حرکت کنن اصلا باید دکل رو بی خیال شن و جاش فرستنده های ماهواره ای رو جای گزین کنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •