تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک برای نصب اتوماتیک ویندوزxp

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

12 کمک برای نصب اتوماتیک ویندوزxp

دوستان سلام
    تازگی ها اطلاعاتی راجع به اینکه می توان ویندوز xp را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت کاربر نصب کرد، به دستم رسیده است.
    به این صورت که توسط برنامه setupmanager که در سی دی ویندوز Xp است اطلاعاتی را که کاربر باید در هنگام نصب وارد کند (مثل شماره سریال و ....) را یکبار برای همیشه وارد می کند و این اطلاعات در قالب فایلی به نام winnt.sif ذخیره می شود . که باید انرا روی فلاپی ذخیره کرد و هنگام نصب ویندوز ان را در فلاپی درایو قرار داد تا اطلاعات ان توسط کامپیوتر خوانده شود و کار به صورت اتوماتیک پیش رود.
    حال سوال من از شما دوستان این است که ایا نمی شود از دست این فلاپی بازی خلاص شد و این فایل را به نحوی روی سی دی رایت کرد تا همه اطلاعات لازم برای نصب اتوماتیک در یک سی دی خلاصه شود ؟ راستش من فلاپی درایوم خراب است و نمی توانم از ان استفاده بکنم . حتما این کار امکان پذیر است ولی چطور نمی دانم !!!
    بر وبچ پی سی ورد بروند تو کارش .
    در ضمن مثل اینکه می توان با این برنامه درایور های سخت افزار ها را هم به طور اتوماتیک نصب کرد.
    هر کس من را راهنمایی کند یک دعوتـنامه جی میل جایزه دارد .
    با تشکر دوست شما بــــــــــــــــــــــــ ــــهــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــروز

یک خبر هم در مورد mozila fire fox مرورگر محبوب من .
    ایا می دانید که می توان بیش از یک سایت را به عنوان home page به این برنامه معرفی کرد؟
    کافی است در محلی که نام سایت را به عنوان home page وارد می کنید بین اسم سایتها از این علامت استفاده کنید |
    مثال : اگر می خواهید که سایت p30world و google و download را به عنوان home page معرفی کنید به این صورت بنویسید
    www.p30world.com|www.download.com| [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با این کار وقتی روی دکمه home در فایر فاکس کلیک کنید این سه سایت با هم باز می شوند.
    اگر خوشتان امده است پیغام خصوصی بدهید و نمره بدهید

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تاپیک قبلی شما اینجا هست ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اونجا به شما کمک کردند
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •