تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: سریال بی گناهان

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

با سلام به دوستان
    امیدوارم که زیاد داستان عاطفی نشه که از ایجاد این تاپیک پشیمان می شوم !
    ماهم اميد واريم
    من كلا چون با ديدن اولين شب آرامش به نتيجه خوبي نرسيدم از ديدن اين يكي پشيمون شدم
    تا حالا فكر كنم يه 30 دقيقه اي ديده باشم وبه لطف دوستان و همشهري جوان داستانشو مي دونم

مثل اولين شب ارامش شروعش طوفاني بود
    تا حال هم كه خوب ادامه پيدا كرده كلي گره درست حسابي انداختن توش كه جواب دادنش كار هر كسي نيست
    اره
    شما كلا در سريال هاي ايراني دقت كنيد متوجه ميشيد كه اكثرشون همين جوري هستند
    از ابتدا تا حدكثر 5 قسمت اول عالي شروع ميشوند (از هر نظر :داستان كشش مجهول بودن بازيگرا گره خوردگي داستان و...)
    اما بعد از يه مدتي شلنگ آب رو مي بندند به فيلم فكرشو كن از قسمت 5 تا 25 هيچ اتفاق خاصي نميافتد
    چون اولين شب ارامش (با همين گروه) همين گونه بود از ديدن فيلم صرف نظر كردم

اگر اين فيلم رو تو 12 13 قسمت تموم كنن ارزش ديدن داره (مثل فيلم هاي فخيم زاده كه تا مي خواد لوس شه تمومش مي كنه)

همه چیزش شبیه اولین شب آرامشه
    مثل تیتراژش...
    آره درسته مثل امضا مي مونه
    از راديو پس زمينه و.. صدا تيترا‍ژ اولين شب آرامش مياد (اولين قسمتش كه تو اتاق صدا شو ميشنيدم و يه 5 دقيقه اي كه ديدم اين طور بود )
    و همچنين بازيگراش

هنوز کلی معما داره که باید حل بشه
    انقدر طولش ميدن كه يادت ميره معماش چي بود !

ما كه فيلمو كوبيدم
    چون كلا ديگه از سريال هاي ايراني بدم مياد
    ادم و رو سر كار ميزاره
    تو اين تاپيكم اومدم چون ديدم نويسندش Don Thomas گفتم بيام ببينم چه خبره

به اميد روزي كه فيلم هايي مثل كتاب فروشي هد هد (برومند) آرايش گاه زيبا (برومند) هتل (برومند) (فكر كنم مدرسه موش ها رو هم بگم ديگه كامل مبشه)
    كلا برومند پخش شه !
    ادم روحش شاد ميشه

اميد وارم از ديدن اين فيلم لذت كامل و كافي رو ببريد و حدس هاي من اشتباه شه و فيلم سركاري نباشه (چون سليقه شما دوستان يك يكه)

پروفشنال CinemaTik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

10 می بینیم . . .

منم دیگه مدت زیادی بود که به این سریال های مسخره و آبکی تلویزیون خودمون عادت کرده بودم و هیچ موقع دیگه سریال از تلویزیون ایران نگاه نمی کردم ! خیلی معذرت می خوام ولی دیگه حالم داشت از ترانه مادری ، نرگس ، مرگ تدریجی یک رویا و . . . هرچی سریال اینجوری بود به هم می خورد ...
    ولی این سریال "بی گناهان" فکر می کنم تا حالا که خوب بوده و تونسته انتظارات حداقل منو از یک سریال برآورده کنه ! تا حالا که همه قسمت هاش رو دیدم ، قسمت امشبش هم خوب بود . امیدوارم تا آخر همینجوری ادامه پیدا کنه . . .

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ولی این سریال "بی گناهان" فکر می کنم تا حالا که خوب بوده و تونسته انتظارات حداقل منو از یک سریال برآورده کنه ! تا حالا که همه قسمت هاش رو دیدم ، قسمت امشبش هم خوب بود . امیدوارم تا آخر همینجوری ادامه پیدا کنه . . .
    ببخشین چه انتظاراتی ؟!!!!

من این قسمتشم ندیدم
    تکرارش کی هست؟؟

پروفشنال hoomaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

منم دیگه مدت زیادی بود که به این سریال های مسخره و آبکی تلویزیون خودمون عادت کرده بودم و هیچ موقع دیگه سریال از تلویزیون ایران نگاه نمی کردم ! خیلی معذرت می خوام ولی دیگه حالم داشت از ترانه مادری ، نرگس ، مرگ تدریجی یک رویا و . . . هرچی سریال اینجوری بود به هم می خورد ...
    تا اونجایی که عقل ما میرسه فیلم و سریال و ... تا حدود زیادی سلیقه ایه . مثلا شما میگی از مرگ تدریجی یک رویا حالت به هم میخوره یکی دیگه براش می میره . باش حال میکنه . یا مثالهای دیگه . فکر نکنم با این همه شبکه داخلی !! و خارجی و این همه برنامه کسی مجبور به دیدن برنامه خاصی باشه . یعنی هرکی هرچی دوست داره نیگه میکنه دیگه !!

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض بی‌گناهان و مخاطبان منتظر

برای كسانی كه تلویزیون تنها سرگرمی‌شان نیست، انتخاب كار سختی است. این گونه از مخاطبان برای دیدن یك برنامه یا فیلم و سریال نمایشی باید انگیزه كافی داشته باشند تا وقت خود را برای تماشا و پیگیری برنامه یا فیلم مورد نظر تنظیم كنند.
    اگر این گروه از مخاطبان سریال «بی‌گناهان» را برای دیدن انتخاب كنند، مسلما جدی‌ترین انگیزه آنان برای این انتخاب در وهله اول نام سازنده آن یعنی احمد امینی است. كارگردانی كه علاقه‌مندان سینما با نام او در مجله فیلم به عنوان منتقد آشنا شده‌اند و در ادامه فیلم‌هایی چون سایه‌های هجوم، غریبانه، چتری برای دو نفر و این زن حرف نمی‌زند را از او در سینما دیدند. فیلم‌هایی كه نشان دادند امینی هم در زمینه ساخت فیلم‌های متفاوت و هم فیلم‌های گیشه تبحر دارد. امینی با ساخت مجموعه تلویزیونی «باران عشق» نشان داد مدیوم تلویزیون را می‌شناسد و می‌داند چگونه داستان تعریف كند تا درام و پیام اثر او به دام شعار زدگی نیفتد، مخاطب را با خود همراه كند و این حس را در او برانگیزد كه رسانه و سازنده اثر به شعور او احترام می‌گذارند و از اعتقادات او برای ساخت یك مجموعه نمایشی بهره‌وری سودجویانه نمی‌كنند. احمد امینی در ادامه فعالیت‌هایش در تلویزیون سریالی درباره ایدز ساخت كه ساختار خوب آن مورد توجه قرار گرفت. با همه اینها سریال «اولین شب آرامش» را می‌توان نقطه عطفی در زمینه سریال‌سازی احمد امینی دانست. این سریال با داستانی منسجم و پرتعلیق، شخصیت‌پردازی بدیع البته در سیستم سریال‌سازی كشور ما و بازی‌های روان و خوب منتقدان، مخاطبان خاص و عموم مردم را واداشت تا با اشتیاق به تماشای اولین شب آرامش بنشینند و آمار رضایت‌مندی مخاطبان از این سریال را روز به روز افزایش دهند. امینی در اولین شب آرامش چنان منسجم كار كرد كه اگر بیننده‌ای تماشای یك قسمت از این سریال را از دست می‌داد، حتما برای دیدن قسمت بعد پرس و جو می‌كرد چون می‌دانست بخش مهمی از قصه را از دست داده است و باید برای ادامه آن اطلاعات خود را به روز كند. این خصیصه از همان قسمت اول سریال اولین شب آرامش ذهن مخاطب را درگیر خود می‌كرد و لازم نبود تا برای دیدن و پیگیری این سریال فرصت بیشتری بخواهد.
    امینی با ساخت سریال اولین شب آرامش مخاطبان زیادی را به قلاب خود انداخت به همین سبب زمانی كه ساخت سریال بی‌گناهان را آغاز كرد، همه علاقه‌مندان امینی این نوید را به خودشان دادند كه در آینده‌ای نه‌چندان دور بار دیگر شاهد سریالی خوب از شبكه ۳ سیما خواهند بود، اما واقعیت این است كه با آغاز سریال بی‌گناهان، قلاب امینی نتوانست همه بینندگانی را كه در انتظار پخش این سریال بودند، حفظ كند و گروهی از آنان پراكنده شدند؛ چون احساس كردند همان چند دقیقه اول سریال كافی بود تا آنها داستان تمام قسمت اول را حدس بزنند. آنها احساس كردند اگر بخشی از سریال بی‌گناهان را پیگیری نكنند، چیزی را از دست نمی‌دهند. آنها متوجه شدند قرار نیست اتفاقات داستان چنان منسجم باشد كه ندیدن بخشی باعث شود مخاطب چیزی را از دست بدهد. در قسمت دوم چنگك این قلاب شل‌تر شد چون داستان بدون اتفاق همچنان پیش می‌رفت و بی‌خودی كش می‌آمد....
    امینی مسلما به اصول ساخت یك سریال آشنایی كامل دارد و در شرایطی كه بهترین سریال‌های دنیا با فرمت دی‌وی‌دی در اختیار همگان است، او می‌داند كه زمان ساخت سریال با روش معرفی شخصیت‌ها به روش كلاسیك كه چندین قسمت اول سریال را به خود اختصاص می‌دهند و باعث خستگی و ملال بیننده می‌شوند به سر آمده است. بیننده امروزی بیشتر تمایل دارد هر چه زودتر وارد اصل ماجرا شود و در دل ماجراها غوطه‌ور شود و به تدریج و با حفظ هیجان كافی با شخصیت‌ها آشنا شود و آنها را بشناسد، اما بی‌گناهان انگار قرار نیست كه بیننده را دچار هیجان واقعی كند. گویا برعكس قرار است از روش رایج سریال‌سازی استفاده كند و قصه را بی‌دلیل آنقدر طولانی كند تا تایم یك قسمت از سریال پر شود. همین دیدگاه باعث می شود در بخش سوم سریال جلال (داریوش فرهنگ) سوار بر ماشین در جاده‌ای خشك دیده شود كه بی‌سخن در عقب ماشین نشسته است و مدام یك بخش مبهم از گذشته را در ذهن خود مرور می‌كند. این سكانس طولانی برای خستگی مخاطب كافی بود تا او در انتخاب خود برای دیدن سریال بی‌گناهان تجدیدنظر كند. البته مشابه این سكانس‌ها در سریال بی‌گناهان كم نیستند كه از میان آنها می‌توان به سكانس‌های مربوط به مهرداد و لیلا اشاره كرد. دیالوگ‌های آنها گاهی چنان خسته‌كننده و بدون هیچ اطلاعی می‌‌شود كه باز هم این فكر به ذهن می‌رسد كه قرار است تایم سریال با داستانی محدود به ۲۶ قسمت تبدیل شود.
    یك قانون در نقد سریال‌های تلویزیونی مدام به نویسنده گوشزد می‌كند كه هنوز برای قضاوت زود است. سریال تازه شروع شده است و تا انتهای راه زمان زیادی باقی است، اما ور بدبینی این ضرب‌المثل را یادآوری می‌كند؛ سالی كه نكوست از بهارش پیداست. البته ور خوش‌بینی هنوز هم می‌گوید باید به امینی اعتماد كرد، او كارش را بلد است، ولی واقعیت این است كه این سریال تنها ساخته و پرداخته امینی نیست. او فقط كارگردان است و در مقابل تهیه‌كننده‌ای كه هم نویسنده سریال است و هم آن را تدوین كرده، فقط یك كارت دارد.
    مشكل طولانی بودن بی‌دلیل بخش‌های سریال بی‌گناهان، مشكل اساسی است كه گریبان بیشتر سریال‌های تلویزیونی ما را گرفته است. گویا زمان و تعداد قسمت‌های سریال از داستانی كه به مخاطب ارائه می‌شود مهم‌تر است. روزی به یك كارگردان كه اولین سریالش را برای تلویزیون كار كرده بود، گفتم چه خوب است كه شما كم‌فروشی نكرده‌اید. در پاسخ گفت: چون كار اولم بود و هنوز با سیستم داستانی كوتاه برای سریالی بلند آشنا نشده بودم... .

موفق باشید...
    فــــــــــــــــرزاد

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دانلود آهنگ تیتراژ سریال بی گناهان

مشخصات آهنگ ابتدایی :
    خواننده : بی کلام
    آهنگ ساز : کیوان چهانبخشی
    فرمت آهنگ : wma
    کیفیت : ۹۶ kbps
    مدت : 2 دقیقه و 27 ثانیه
    حجم آهنگ :1.76 mb

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشخصات آهنگ پایانی :
    خواننده : بی کلام
    آهنگ ساز : کیوان جهانبخشی
    فرمت آهنگ : wma
    کیفیت : ۹۶ kbps
    مدت : 2 دقیقه و 9 ثانیه
    حجم آهنگ : 1.55 mb

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید...
    فـــــــــــــــرزاد

7. این کاربر از FarzadSport بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Sara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Sea

پيش فرض «بي‌گناهان» از سريال قبلي‌ «احمد اميني» بالاتر نيست

مصطفي محمودي منتقد و سخنگوي اسبق انجمن منتقدان در گفت‌و گو با باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد سريال «بي‌گناهان» گفت: در مجموع تجربه جديد آقاي احمد اميني در قياس با «اولين شب آرامش» راضي كننده نيست.
    وي ادامه داد: عليرغم اين‌كه آقاي اميني در اين سريال هزينه و وقت بيشتري را صرف كرده است و از چهره‌هاي زيادي از هنرمندان سينما و تئاتر در اين مجموعه تلويزيوني بازي استفاده كرده به‌طوري كه براي اولين اين اتفاق افتاده است كه چند كارگردان خوب تلويزيون مثل ‌مسعود كرامتي، ‌محمدعلي ‌نجفي،‌ داريوش ‌فرهنگ و همايون اسعديان در اين مجموعه كنار هم قرار گرفته‌اند كه در هيچ سريالي اين حجم بازيگر را نمي‌توان ديد.
    وي تصريح كرد: سؤال اين‌جاست كه آقاي اميني چقدر از تجربيات اين‌ بزرگان هنر استفاده كرده است؟ چرا بعد از گذشت اين همه مدت كه از سريال مي‌گذرد، هنوز نتوانسته ضرب‌آهنگ درستي به‌دست آورد و زبان آن الكن است به طوري كه تماشاگر باسريال نمي‌تواند ارتباط برقراركند و با كاراكترها احساس نزديكي نمي‌كند.
    محمودي ادامه داد: در قسمت‌هاي نخست روال داستان نشان مي‌داد كه حوادث زيادي در طول سريال بايد رخ دهد اما در خط روايي سريال به عنصر تعليق توجه نشده است.
    وي ادامه داد: در چند قسمت اخير مشاهده مي‌شود داريوش فرهنگ در شهر مي‌چرخد و با يك‌سري آدم (و به طور مثال با دخترش) حرف مي‌زند، با دامادش گلاويز مي‌شود و با دوست قديمي‌اش صحبت مي‌كند اما هيچ اتفاقي رخ نمي‌دهد و تعليق وجود ندارد.
    اين منتقد در مورد داستان سريال افزود: داستان «بي‌گناهان» انسجام و يكدستي «اولين شب آرامش»را ندارد و ما با توجه به تجربه قبلي كه از آقاي اميني ديده بوديم، انتظارت‌مان براي اين كار خيلي بيشتر بود اما اين اتفاق رخ نداد و شايد هم اين كارگردان دلايل خاص خود را داشته باشد. البته آقاي اميني به لحاظ بازي گرفتن از بازيگران خيلي بهتر شده است و مخاطبان شاهد بازي‌هاي رواني در كار او هستند كه بخشي از آن از تجربه‌ بازيگران اصلي اين مجموعه تلويزيوني ناشي مي‌شود. در جلو و در پشت صحنه‌بازي‌هاي چشم‌نواز و دلنشيني را شاهد هستيم و همان طور كه مي‌دانيم بازي‌ها و مؤلفه بازيگري نمي‌تواند عامل ايجاد ارتباط با تماشاگر باشد.
    وي در پايان خاطرنشان كرد: انتظارات از آقاي اميني بيشتر است. از كسي كه سال‌ها مديوم سينما و تلويزيون را تجربه كرده و به عنوان منتقد و نويسنده سينما و نويسنده فعاليت مي‌كرده و از بالا بر سينما اشراف داشته، انتظار بيشتري مي‌رود و اميدوارم اين نقيصه در قسمت‌هاي بعدي سريال جبران شود.

9. این کاربر از Sara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به نظرم سریال خوبیه ( با وجود این سریال اشغال )

پروفشنال nil2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    PARADISE

پيش فرض

با احترام به نظر همه دوستان،به نظر من دیالوگ هایی که بین هنر پیشگان رد و بدل میشه جالبه.
    من فکر کنم در نهایت همه این بلاهایی که سر جلال اومده مقصرش همین پدرشوهر آینده دخترش باشه؟(بابا پیداکنین پرتقال فروشو!!!) ولی کلا" از حرف زدن بازیگر نقش دختر جلال خوشم نیومد یکمی تو ادا کردن دیالوگاش عجله داره.در عوض داریوش فرهنگ بنظرم از همه شون مسلط تر بازی میکنه
    امیدوارم قسمتهای بعدی روز بروز جذابتر بشه

پروفشنال CinemaTik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

10

با احترام به نظر همه دوستان،به نظر من دیالوگ هایی که بین هنر پیشگان رد و بدل میشه جالبه.
    من فکر کنم در نهایت همه این بلاهایی که سر جلال اومده مقصرش همین پدرشوهر آینده دخترش باشه؟(بابا پیداکنین پرتقال فروشو!!!) ولی کلا" از حرف زدن بازیگر نقش دختر جلال خوشم نیومد یکمی تو ادا کردن دیالوگاش عجله داره.در عوض داریوش فرهنگ بنظرم از همه شون مسلط تر بازی میکنه
    امیدوارم قسمتهای بعدی روز بروز جذابتر بشه
    منظورت آصف بود آیا ؟!؟
    اره منم موافقم !‍ دیالوگ هاش به قول معروف خیلی قوی هستن و یه جورایی آدم رو میگیره ؛ داریوش فرهنگ هم خیلی خوب بازی می کنه . . .
    متاسفانه قسمت ین هفتش رو نتونستم ببینم . . .

13. این کاربر از CinemaTik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •