تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 97 از 97

نام تاپيک: ..:: Error صفحه آبي رنگ هنگام كار با ويندوز و برنامه ها ::..

در آغاز فعالیت 80071a5cffff's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض ارور ابی مرگ

سلام عرض شد
    از اوجایی که منم با ارور صفحه ابی مرگ سروکار داشتم لازم میدونم تجربیاتمو در اختیارتون قرار بدم
    من هم مشکل هارد داشتم هم رم
    اکثر مواقع با عوض کردن ویندوز کارم درست میشد.
    همیشه هم این اتفاق نمی افتاد مگر برنامه ها و بازی های زیادی نصب میکردم یا زیاد از سیستم کار میکشیدم یا زیاد به نت وصل میشدم
    اما یه سری عوامل باعث تشنج این ارور میشه
    1-کیس شما در حال بدی قرار گرفته باشه مثلا سرپایینی یا سربالایی یا حتی میز قوس داشته باشه.
    2-برق دزدی.متاسفانه اکثر کیس ها استاندارد ساخته نمیشن و برق دزدی دارن نسبت با مادربرد و رم
    3-شرایط اب و هوا.معمولا کامپیترایی که نزدیک اشپزخونه هستن خیلی زودتر از کامپیوترهای مشابه خودشون داغون میشن
    4-استفاده نامناسب از سیستم مثال: از کلیدهای اصلی پاور یا کلید روشن و خاموش یا ریست کامپیوتر به صورت مداوم مکرر استفاده شده و توجه ی به سیستم نباشید. یکی از دوستام همینجوری سیستمش رو داغون کردن برا روشن کردن کلید پاور رو مثل روانی ها میزد یا برای خاموش کردن از کلید مستقیم استفاده میکرد
    5استفاده بیش از حد از تواناییهای سیسم مثلا رم شما 2 هستش و یه بازی با رم 2 میخرید و 24 ساعت میشینید بازی میکنید

شاید با یک بار یا دوبار انجام دادن این کارها سیستم خراب نشه اما به مرور زمان یهو شما این ارور رو دریافت میکنید که به هیچ وجه هم تو کتتون نمیره که سیستم خراب شده

یه توصیه دیگه اینکه زیاد قصعات رو دستمالی و انگولک نکنید حتما همه میدونید که بدن انسان الکتریسیته ی ساکن رو منتقل میکنه و همین میتونه به راحتی دخل سیستمتون رو طی یه مدت بیاره

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان کمک کمک سیستم در قسمت اکس پی گیر می کند و بالا نمی اید با تعویض ویندوز هم حل نشد چه کنم ؟

در آغاز فعالیت MAZAHER2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

یه بار بایوس رو صفر کن بعدش ویندوز عوض کن
    Last edited by MAZAHER2; 15-06-2013 at 06:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض مشکل رم

سلام من یه رم دو کیگ داشتم و اونو ارتقا دادم و یه رم 4 گیگ خریدم و بهد از مدتی کار با رایانه صفحه ابی میاد و وقتی دوباره رم 2 رو می ذارم مشکل حل میشه خواهش می کنم راهنمایی کنید ویندوز من 7 32bit هستش و نمی خوام ویندوز رو عوض کنم . (دوستان میگن رم شما با سیستم کانفیک نشده و باید ویندوز رو عوض کنید و اینکه ویندوز 32bit نمی تونه از ظرفیت کامل رم 4 گیگ استفاده کنه.)

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من یه رم دو کیگ داشتم و اونو ارتقا دادم و یه رم 4 گیگ خریدم و بهد از مدتی کار با رایانه صفحه ابی میاد و وقتی دوباره رم 2 رو می ذارم مشکل حل میشه خواهش می کنم راهنمایی کنید ویندوز من 7 32bit هستش و نمی خوام ویندوز رو عوض کنم . (دوستان میگن رم شما با سیستم کانفیک نشده و باید ویندوز رو عوض کنید و اینکه ویندوز 32bit نمی تونه از ظرفیت کامل رم 4 گیگ استفاده کنه.)
    تعویض رم که نیاز به نصب مجدد ویندوز نداره ولی ویندوز 32 بیتی بیشتر از سه گیگ رو نمیتونه ادرس دهی کنه و باید ویندوز 64 بیتی نصب کنید
    در مورد اون مشکلتون اول ببینید مینتون این حجم رم رو ساپورت میکنه و هر اسلات dimm چه مقدار حجم رم رو حمایت میکنه کار بعدی اپدیت بایوس مین است اگر دریت نشد یا خود رم ایراد داره یا با مین سازگار نیست

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام، منم مشکل صفحه آبی مرگ رو دارم، ولی هیچ تغییری توی سیستمم ندادم، فقط ویندوزم رو از ۷ به ۸.۱.۱ تغییر دادم، وسط تصب ویندوز سیستمم ری استارت شد و هاردم بد سکتور گرفت مجبور شدم یه هارد جدید بخرم، ولی بعد از خریدن هارد جدید موقع کار کردن مشکلی پیش نمیاد، مثلا موقع فیلم دیدن یا بازی کردن، ولی اگه کار با سیستمم طولانی باشه بعد از اینکه کارم تموم شد، یا تو حالت عادی، در حالت سیستمم ری استارت میشه، یکی اینکه صفحه آبی مرگ با تصویر در هم میاد، و حالت دوم اینکه خود به خود ری استارت میشه انگار یکی دکمه ری استارت رو میزنه، میخواستم بدونم این مشکل میتونه از ایراد کابل اچ دی ام آی باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

تعویض رم که نیاز به نصب مجدد ویندوز نداره ولی ویندوز 32 بیتی بیشتر از سه گیگ رو نمیتونه ادرس دهی کنه و باید ویندوز 64 بیتی نصب کنید
    در مورد اون مشکلتون اول ببینید مینتون این حجم رم رو ساپورت میکنه و هر اسلات dimm چه مقدار حجم رم رو حمایت میکنه کار بعدی اپدیت بایوس مین است اگر دریت نشد یا خود رم ایراد داره یا با مین سازگار نیست

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
    سلام، اول اینکه کانفیگ که خلاصه شده configuration هست، در علم کامپیوتر به معنی جزعیات هستش لغت درست مچ بودن یا هماهنگی سخت افزاری هستش، دقت کنید که علاوه بر مشکلات ذکر شده باید دقت کنید که شما دو مدل رم مختلف خریداری کردین که باسشون رو نگفتی چنده، بعضی از مادر برد ها حتما باید دوتا رم یه ظرفیت و یه باس داشته باشن وگرنه صفحه آبی میاد،

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •