تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 97

نام تاپيک: ..:: Error صفحه آبي رنگ هنگام كار با ويندوز و برنامه ها ::..

در آغاز فعالیت شارپ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز فايل مورد نظر ويروسيست در هنگام دانلود و حتي بعد تمام آنتي ويروس ها پيام ميدهند مبني بر آلوده بودن

آخر فروم باز 9vin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

12

شما فایل ISO رو توسط Nero Burning Rom باز کنی خودش رایت میکنه .
    حالا آخره آخرش نتونستی این فایل رو دانلود کن یه برنامه تحت ویندوزه اینو اجرا کن (البته روش اول بازم خیلی بهتره) .
    باید حجم رمی که چک میکنه رو تو برنامه مشخص کنی بزار یه بار تا 100% بره اگر Error پیدا نکرد یه 1-2 بار دیگه هم بزار .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مرسي... بايد با برنامه Imgburn اين كارو بكنم . بوت با اين برنامه ميشه ساخت .

Last edited by 9vin; 01-11-2008 at 13:20.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آخه به روش خاصی نباید رایت کنید فقط باید ISO رو رایت کنید همین خیلی سادست , شما بزنید فایل ISO رو اصلا با Nero Burning Rom باز کنه یا (میتونید این کارو بکنید Nero Burning Rom رو باز کنید بعد که New Session کریدن از منویه Recorder گزینه Burn Image رو بزنید و بعد فایل Iso تون رو انتخاب کنید و رایت) بعدشم که رایت کردین باید تنظیم کنید تو بایوس که سیستم از رو CD-Rom اول بوت بشه بعدشم خودش اتوماتیک اجرا میشه من تا حالا چندین بار در سیستم های مختلف همین کارو کردم نمیدونم مشکلتون چیه در هر صورت اگر بازم نتونستید کاری که تو پست 9 گفتم رو بکنید اونم خیلی کم حجمه فوقش 40-50 کیلوبات باشه .
    Last edited by milky way; 01-11-2008 at 12:37.

4. این کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

پيش فرض

همانطور كه گفتم با برنامه Imgburn ميشه يك سي دي بوت ساخت. من اين فايلي كه شما قرار داديد رو كه به صورت iso بود را به بوت تبديل كردم و تونستم سيستم رو بوت كنم و بررسي كنم. هيچ خطايي پيدا نكرد خدا روشكر. به نظر شما حالا اشكال از چيه ؟‌ نرم افزار جالبي بود .

لطفا" بگيد كه مشكل من چطور بايد حل بشه؟ منتظرم...

اينم محيط عكس اين برنامه كه تونستم باهاش ايميج بوت بسازم. خودتون ببينيد :‌

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

زیاد خوشحال نباش احتمال اینکه بازم رم مشکل داشته باشه هست همیشه این برنامه ها نمیتونن مشکل دار بودن رم رو نشون بدن (با این حال من پیشنهاد میکن 1-2 بار دیگه هم تست کنی) خوب حالا هارد رو چک کن کلیک سمت راست بکن رویه پارتیشنت تو منویه Tools یه Check Error بزن .

7. این کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

پيش فرض

نه اتفاقا" خوشحال نيستم اصلا . ميدوني چرا؟ چون مشكلم هنوز كه هنوزه ادامه داره و كسي نتونسته دقيق و كامل راهنمايي كنه تا مشكلم حل بشه. بالاخره شايد كساني باشند كه اين مشكل منو تجربه كرده باشند.
    يه مشكلي كه هست اينه كه وقتي دستگاه رو خاموش ميكنم بعد از چند ساعت روشن ميكنم در موقع بالا اومدن ويندوز قفل ميكنه و من مجبور ميشم دوباره ريست كنم . حتي با چندين بار ريست كردن هم ممكنه بالا نياد.
    خب من هارد رو هم با اين روشي كه گفتيد چك و بررسي كردم . مشكلي نداشت. ديگه بايد چي رو بررسي كنم؟!
    يعني شما فقط ميگيد اشكال يا از رم هست يا هارد؟ از چيز ديگه اي نيست ؟ مطمئن هستيد؟!

البته اينو هم بگم : كليد پاور من خراب شده به خاطر همين مجبور شدم سيم هاي آنرا مستقيم كنم. الان به خوبي هم داره كار ميده و مشكلي نداره فقط كليدش خراب شده. همين. (يعني ممكنه اشكال از پاور باشه به نظر شما؟! )* فكر نكنم.

لطفا" دقيق تر موضوع را بررسي كنيد. يادتون باشه من مشكلم هنوز حل نشده ها. !!! با تشكر...
    Last edited by 9vin; 01-11-2008 at 17:41.

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با اجازه اساتید ....

مشکل صفحه مرگ ویندوز که 90٪ سخت افزاری هست ... و از این 90٪ احتمال 90٪ دیگش بر میگرده به رم !

اگر سیستم رو تازه جمع کردید باید کل سیستم رو با نرم افزار 3D Mark 06 یا اگر ویندوز ویستا دارید با 3D mark Vantage حتما تست کنید . اگر به تنظیمات ستاپ اول کامپیوتر هم دست زدید عنوان کنید .

دانلود 3Dmark :

کد:
    برنامه memtest هم که گفتن بسیار خوبه اما باید حداقل 4 ساعت یا 5 لوپ بزارید زیر تست تا ارور رو نشون بده با حتی 1 ارور رم مشکل داره !

مشخصات کامل مادر بورد همراه با رم که دارید رو اینجا بزارید .... برای کامل بودن و دقیق بودن اینکار از برنامه بسیار کم حجم CPU-Z استفاده کنید .

دانلود 600 کیلوبایت :

کد:

10. این کاربر از shahramcat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

پيش فرض

سلام دوست عزيز :

من به تنظيمات بايوس سيستم اصلا دست نزدم. سيستم هم رو 9 سال پيش بستم فقط قطعات داخلشو عوض كردم . كاملا به روز هستش.
    مشخصات سيستمم :

CPU :‌2.8 مدل سلرون .
    گرافيك : 8600 جيفورس فول كش.
    مادر بورد : Asus P5AD2-E
    رم : 2 گيگ ( Dual )
    هارد: يكي 80 و ديگري 320 كه در كل ميشه 400

دوست عزيز به خدا خودم هم موندم كه اشكال از چيه ميترسم ببرم بيرون الكي بگن و چيزي رو بدون تجربه عوض كنند. !! به نظر شما چكار كنم؟ خوب خودم هم نميتونم اين مشكل لامصب رو حل كنم . ديگر دوستان هم كه فكر نكنم از پس اين مشكل بربيان. الان 3 هفته هست كه دارم مشكلمو ميگم كسي دقيقا" نتونست پيش بيني كنه كه دقيقا اشكال ممكنه از چي باشه‌!
    به نظر شما براي كساني يا دوستان خود تا به حال اين مشكل پيش اومده اشكال بيشتر در چي بوده؟ رم يا هارد ؟! بيشتر روي اين دوتا تكيه دارند .
    لطفا" حالا شما راهنمايي دقيق كنيد كه سيستم رو در نتيجه چكار كنم اگه نتوسنتم حلش كنم؟ ببرم بيرون پيش به قول خودمون يعني مهندس هاي كامپيوتر حلش كنند!! واقعا بعضي هاشون كه هيچي بلد نيستند.

منتظر راهنمايي دقيق شما هستم. فراموش نكنيد...
    Last edited by 9vin; 02-11-2008 at 10:32.

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزيز :

من به تنظيمات بايوس سيستم اصلا دست نزدم. سيستم هم رو 9 سال پيش بستم فقط قطعات داخلشو عوض كردم . كاملا به روز هستش.
    مشخصات سيستمم :

CPU :‌2.8 مدل سلرون .
    گرافيك : 8600 جيفورس فول كش.
    مادر بورد : Asus P5AD2-E
    رم : 2 گيگ ( Dual )
    هارد: يكي 80 و ديگري 320 كه در كل ميشه 400

دوست عزيز به خدا خودم هم موندم كه اشكال از چيه ميترسم ببرم بيرون الكي بگن و چيزي رو بدون تجربه عوض كنند. !! به نظر شما چكار كنم؟ خوب خودم هم نميتونم اين مشكل لامصب رو حل كنم . ديگر دوستان هم كه فكر نكنم از پس اين مشكل بربيان. الان 3 هفته هست كه دارم مشكلمو ميگم كسي دقيقا" نتونست پيش بيني كنه كه دقيقا اشكال ممكنه از چي باشه‌!
    به نظر شما براي كساني يا دوستان خود تا به حال اين مشكل پيش اومده اشكال بيشتر در چي بوده؟ رم يا هارد ؟! بيشتر روي اين دوتا تكيه دارند .
    لطفا" حالا شما راهنمايي دقيق كنيد كه سيستم رو در نتيجه چكار كنم اگه نتوسنتم حلش كنم؟ ببرم بيرون پيش به قول خودمون يعني مهندس هاي كامپيوتر حلش كنند!! واقعا بعضي هاشون كه هيچي بلد نيستند.

منتظر راهنمايي دقيق شما هستم. فراموش نكنيد...
    من کسی رو میشناسم که کارش بسیار عالی هست ... مشکل شما در درجه اول از رم هست و دوم از هارد این معلومه ... تهران هستی بهت آدرس بدم برو پیشش برات تست کنه و خاستی مشکل رو حل ...

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

پيش فرض

من کسی رو میشناسم که کارش بسیار عالی هست ... مشکل شما در درجه اول از رم هست و دوم از هارد این معلومه ... تهران هستی بهت آدرس بدم برو پیشش برات تست کنه و خاستی مشکل رو حل ...

نه دوست عزيز من تهراني نيستم. اهوازي هستم. اگه اينجا كسي رو سراغ داريد اعلام كنيد...
    من بالاخره بايد هارد رو تعويض كنم يا رم رو ؟ كدام يك؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •