تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: برنامه ای که بر اساس شماره سریال قطعات سخت افزاری یه کد فعال ساز بده

آخر فروم باز Baltaza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض برنامه ای که بر اساس شماره سریال قطعات سخت افزاری یه کد فعال ساز بده

من می خوام یه برنامه بنویسم که بر اساس شماره سریال هارد یا سی پی یو و یا مادربرد یه کد فعال ساز نرم افزار بده نظردوستان استفاده از چه روشی است ؟
    اگه نرم افزار رو هم با Vb دارید ممنون میشم لینکش رو بزارید

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان یک چیز دیگه هم یادم اومد اونم اینه که من وقتی کد فعال سازی رو به کاربر دادم و کاربر وارد کرد بعد از اینکه دوباره برنامه رو اجرا کرد که نباید از کاربر کد فعال سازی بخواد و اینجا باید این کد فعال سازی بعد از اینکه در دفعه اول وارد کردیم و کد هم تایید شدر رجیستری ثبت بشه حالا میخوام بدونم برنامه ای دارید که ثبت این کد رو در رجیستری انجام بده

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

سلام دوست عزيز شما مي خواهي خودت اين برنامه رو بنويسي يا نه اين برنامه رو احتياج داري و ميخواهي اينو دانلود كني اگه مي خواهي دانلود كني خوب مي توني توي قسمت درخواست نرم افزار درخواست بدي زود تر هم به جواب ميرسي ولي اگه ميخواهي برنامه بنويسي كه درست اومدي ! جواب رو بده تا راهنماييت كنيم اگه برنامه مي خواهي بنويسي

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اگه خودم بنویم خیلی بهتره چون میتونم یادم بگیرم
    در مورد نحوه ثبت در رجیستری هم تو نت گشتم چیزی دستگیرم نشده ولی برای سریال قطعات برنامه زیاد هستش

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این برنامه رو ببینید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شماره سریال هارد رو در اختیار قرار میده حالا من میخوام یه الگوریتمی روش پیاده سازی کنم که بتونم هم در رجیستری ثبتش کنم و هم اینکه برای هر کامپیوتر با یه کد فعال سازی منحصر به فرد که فقط و فقط روی یک کامپیوتر قابلیت نصب رو داشته باشه برنام نصب بشه و اگر قراره بر روی کامپیوتر دیگه نرم افزارم نصب بشه با یک کد فعال سازی دیگه قابلیت نصب رو بهشش بدم
    مثلا یه کد به من میده که شماره سریال هاردم رو توش زده به اینصورت :

S0D4JDRP900798

حالا من این کد رو با یک لگوریتمی باید تغیرش بدم به یه کد دیگه مثلا یه کد 4 رقمی از توش در بیاد بعد هرکس خواست نرم افزار رو رو سیستمش نصب کنه به من این کد 4 رقمی رو میده و من با استفاده از نرم افزاری که مثلا خودم د ارم این کد 4 رقمی رو بهش میدم و یک کد فعال سازی به کاربر ارسال میکنم

حالا برای این کار نیاز به راهنمایی داشتم
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

دوست عزيز متاسفانه منظورت رو نگرفتم .شما اين برنامه رو واسه چه كاري مي خواهيد . اگه فقط ميخواهيد اين برنامه فقط يه كد به شما در قبال دادن يه كد به شما بدهيد ميتوانيد از الگوريتم زير استفاده كنيد
    1- ورود سريال قطعه
    2- توليد عدد( كه مي تونه به يكي از دو صورت : توليد رندوم يا توليد ترتيبي بشه)
    3-چك كردن براي اينكه عدد تكراري نباشه
    4-ذخيره سريال و عدد توليدي
    5-صفحه جديد براي قطعه بعدي

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

حالا الگوریتم های مختلفی هستش من یک نمونش رو مثال میزنم البته این الگوریتم خیلی ابتدایی هستش و با کمی دقت لو میره

شماره سریال هارد ما اینه دیگه : S0d4jdrp900798
    خوب ما به هر کدوم از این کاراکتر ها مثلا یک واحد اضافه میکنیم که میشه اینطوری : T1e5kesq والی آخر ...
    بعدش این کد رو به ما میدن و ما با رمافزاری که دست خودمه یه کد فعال سازی به طرف میدم
    ====
    این یکی الگوریتم یکم بهتره و اینطوریه که تمام کاراکترهای سریال هارد رو تبدیل بکنه به کد اسکی و بعدش به مبنای یه چیزی برسونه که یک کد کوچیک مثلا 4 یا 5 رقمی برگردونه و کاربر اون کد 4 یا 5 رقمی رو به ما بده و ما در نرم افزار خودمون کد رو وارد کنیم و یک کد فعال سازی به کاربر ارجاء کنیم.
    ====
    مسئله دیگه هم اینه که کاربر هردفعه که برنامه رو اجرا بکنه که نباید کدفعال سازی رو وارد بکنه ما برای رفع این مشکل باید در اولین باری که کد فعال سازی رو وارد کردیم در رجیستری ویندوز ثبتش کنیم تا دیگه در دفعات بعدی از کاربر درخواست کدفعال سازی نشه در این زمینه هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزيز متاسفانه منظورت رو نگرفتم .شما اين برنامه رو واسه چه كاري مي خواهيد . اگه فقط ميخواهيد اين برنامه فقط يه كد به شما در قبال دادن يه كد به شما بدهيد ميتوانيد از الگوريتم زير استفاده كنيد
    1- ورود سريال قطعه
    2- توليد عدد( كه مي تونه به يكي از دو صورت : توليد رندوم يا توليد ترتيبي بشه)
    3-چك كردن براي اينكه عدد تكراري نباشه
    4-ذخيره سريال و عدد توليدي
    5-صفحه جديد براي قطعه بعدي
    این فقط یه پروژه هستش و میخوام این قسمت رو هم بهش اضاافه کنم
    هدف از این برنامه این هستش که نرم افزاری که طراحی کردم اگه روی یک سیستم نصب شد دیگه روی سیستم دیگه ای نصب نشه و تا آخر عمر نرم افزار فقط روی همون سیستم نصب بشه
    و اگه قراره روی سیستم دیگری نصب بشه دوباره درخواست کد فعال سازی مثلا براساس همون شماره سریال هارد داده بشه

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا مشکل بالا رو حلش کردم و بلاخره یک الگوریتم پیاده کردم و برنامه خیلی قشنگ جواب داد حالا
    آقا برای برنامه ای که تو محیط Vb نوشتم میخوام پکش کنم و طوریش بکنم که مثلا مثل همه نرم افزار ها بر روی سیستم نصب بشه
    میشه در این زمینه راهنمایی کنید که چکار باید بکنم

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

سلام اگه ميشه برنامت رو اپ كن ببينيم
    واسه ستاپ سازي از اين برنامه كه با خود ويژال نصب ميشه مي توني استفاده كني . Package & Deployment Wizard
    اين هم مسيرش توي استارت
    START>PROGRAM>Microsoft Visual Studio 6.0>Microsoft Visual Studio 6.0 Tools

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •