با عرض سلام و خسته نباشید،من یک لپ تاپ سامسونگ
مدل Samsung NP350V5X-S03AE دارم،که از شرکت دیجی کالا خریدم،لپ تاپ من در حین کار باهاش یک دفعه خاموش و دیگر روشن نشد،بردم خدمات و نزدیک یک ماه کار کرد گفت این قبلا تعمیر شده و دست کاری شده بایوسش، خدماتی بهم گفت از شرکت دیجی کالا که خریدم اونجا دست کاری شده،نتونست کاری بکنه،بعد از آن بردم انفورماتیک پارسه پاساژ پایتخت،یک بار زنگ زدن گفتن این فایل بایوسش دست کاری شده و کم پیدا هست و اگه فایل پیدا نشه درست نمیشه،،خلاصه من گشتم تو اینترنت و یه بنده خدا که 32 سال تو کار الکترونیک بود کمکم کرد و بدون دریافت مبلغی فابل بایوس رو بهم ایمیل کرد،فایلو بردم دادم به پاساژ پایتخت،بعد از اون خبری نشد،تا این که خودم زنگ زدم گفتند درست نمیشه و مشکل از بایوس هستش و سوخته،بعد از آن بردم شرکت همین شخصی که به من کمک کرد و فایل بایوس داد،بردم شرکتشون که اسم شرکت هماهنگ هست ،دیروز باهاشون تماس گرفتم گفتند عملا غیر قابل تعمیر هست ولی باز فرصت خواست تا اشکالات به وجود آمده رو برطرف کنه،من الان امیدم به این شخص هستش،خواستم ببینم شما میدونید مشکل از چیه؟؟ الان یک ماه بیشتر هست که لپ تاپ من درست نشده و جوابش کردن لپ تاپو که تعمیر نمیشه، اگه کمکم کنید ممنون میشم..