تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 39 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 387

نام تاپيک: مشکلات و سوالات درباره لپ تاپ Dell XPS M1530

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

1- ميشه دو يا حداقل يه درايو ديگه اضافه كرد؟ چطوري؟ آخه بعضي ها ميگن كه لپ تاپ قاط زده دارفاني را وداع خواهد گفت
    شما هر تعداد درایو بخوای میتونی اضافه کنی، با برنامه Acronis Disk Director .اگه منظورت از "دارفاني را وداع خواهد گفت" اینه که از نظر سخت افزاری مشکل پیدا میکنه اصلا اینجوری نیست.ولی اگه منظورت از دست دادن ویندوز اورجیناله به هر حال باید ریسکش رو بپذیری.اگه خودت یا کسی که میخاد برات انجام بده آماتور باشه ممکنه این مشکل به وجود بیاد.
    2- ويستا Home Priume روش نصبه الف) ميشه يه XP روش نصب كرد كه هم XP باشه هم Vista?
    بله،میتونی XP رو در کنار ویستای اورجینال داشته باشی ولی اگه آماتوری خودت انجام نده چون یکم نکته داره.
    ب) چطوري ويستا را Recovery ميكنن؟
    اگه اشتباه نکنم موقع بوت سیستم با F10 یا Ctrl+F10 میتونی به Recovery Consul دسترسی داشته باشی.
    3- درايور صدام قطع شده و ديگه اصلا صدا ندارم. چطوري دوباره نصبش كنم؟
    از دی وی دیه DRIVER AND UTILITIES از قسمت Audio Drivers میتونی مجدد نصبش کنی.
    Last edited by soroush1362; 20-11-2008 at 22:34.

2. 2 کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farshadtizhoosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بله،میتونی XP رو در کنار ویستای اورجینال داشته باشی ولی اگه آماتوری خودت انجام نده چون یکم نکته داره.
    ممنون از جوابتون
    مثلا چه نكته هايي؟
    اگه اين نكته ها را انجام نديم ويستا پاك ميشه؟

اگه اشتباه نکنم موقع بوت سیستم با F10 یا Ctrl+F10 میتونی به Recovery Consul دسترسی داشته باشی.
    اين كار را انجام دادم اما به Recovery Consul نرفت

از دی وی دیه DRIVER AND UTILITIES از قسمت Audio Drivers میتونی مجدد نصبش کنی.
    حدود 3-4 تا سي دي داره
    دوتاش نوشته DRIVER AND UTILITIES
    تو كدومشه؟

يه مشكل ديگه
    وقتي رو Computer روي Desktop كليك راست ميكنم و رو Manager ميزنم ارور زير را را ميده:

و وقتي توي Control Panel روي Administrator Tools و بعد رو Computer Manager كليك ميكنم ارور زير را ميده:

بايد چيكار كنم؟
    يه سري ميگن بايد ويندوز ريكاوري شه. درسته؟ اگه درسته چطوري؟
    Last edited by farshadtizhoosh; 21-11-2008 at 09:41.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

مثلا چه نكته هايي؟اگه اين نكته ها را انجام نديم ويستا پاك ميشه؟
    به هر حال برای نصب XP در کنار ویستای اورجینال 1 سری مقدمات لازمه.مثلا باید درایو اضافه کنی،کار با نرم افزارهای مربوط به هارد دیسک هم به آشنایی و دقت نیاز داره،وگرنه ممکنه کل اطلاعات هارد از بین بره.
    در هر صورت اگه خودت میخوای دست به کار بشی در همین فروم(P30World) جناب Registered User تاپیک های جامعی در این مورد ایجاد کردن.سرچ کن پیدا میکنی.
    حدود 3-4 تا سي دي داره،دوتاش نوشته ،DRIVER AND UTILITIES تو كدومشه؟
    اگه 1530 داری توی DVD مشکیه (ببین Audio Driver داخل کدومشونه).
    وقتي رو Computer روي Desktop كليك راست ميكنم و رو Manager ميزنم ارور زير را را ميده:
    ..............
    و وقتي توي Control Panel روي Administrator Tools و بعد رو Computer Manager كليك ميكنم ارور زير را ميده:
    ..............
    بايد چيكار كنم؟يه سري ميگن بايد ويندوز ريكاوري شه. درسته؟ اگه درسته چطوري؟
    بله،با ریکاوری مشکل حل میشه.من درایو ریکاوری رو پاک کردمامیدوارم دوستان بتونن کمکت کنن.

5. این کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام من همون Mjtb_mer30ful هستم به دلایلی اون آی دی رو از دست دادم.
    بخاطر پاسخی که به من دادید تشکر میکنم.
    من تونستم با کمک راهنمایی شما تصویر رو انتقال بدم.
    ولی باز دو تا مشکل هست. یکی اینکه تصویر در تلویزیون سیاه سفید هستش. دوم اینکه صدا همچنان در لپ تاپ فقط شنیده میشه. چی کار باید بکنم؟

دوستان تصویر لپ تاپ رو انتقال دادن به تلویزیون. ولی تصویر سیاه سفید هستش. چی کار کنم؟
    کابل s-video هستش. در ضمن صدا هم در تی وی پخش نمیشه. کابلم سه تا خروجی داره. اینجوری که فروشنده بهم گفت. یکیش مال تصویر. و دو تای دیگه مال صدا هستند. لطفا کمکم کنید

سلام دوست عزیز.
    1) برای تغییر پارتیشن نیازی به عوض کردن ویندوز نبود. می تونستی ظرف چند دقیقه با Acronis Disk Director Suit بدون از بین رفتن ویندوز ارجینال انجامش بدی.
    2) میکروفن نیازی به درایور نداره.(با 1 برنامه ضبط صدا تست کن)
    3) من خودم هنوز به TV وصل نکردم ولی از طریق NVIDIA Control Panel میتونی انجام بدی (اگه اشتباه نکنم)
    مرسی عزیزم. از راهنماییت استفاده کردم.
    الان مشکلم اینه که تصویر در تلویزیون سیاه سفید هستش. و صدا هم از تلویزیون پخش نمیشه.
    خود فروشنده بهم گفت یکیش برای تصویر هستش , دو تای دیگه برای انتقال صدا.
    نمیدونم چی کار کنم

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام من همون Mjtb_mer30ful هستم به دلایلی اون آی دی رو از دست دادم.
    بخاطر پاسخی که به من دادید تشکر میکنم.
    من تونستم با کمک راهنمایی شما تصویر رو انتقال بدم.
    ولی باز دو تا مشکل هست. یکی اینکه تصویر در تلویزیون سیاه سفید هستش. دوم اینکه صدا همچنان در لپ تاپ فقط شنیده میشه. چی کار باید بکنم؟

دوستان تصویر لپ تاپ رو انتقال دادن به تلویزیون. ولی تصویر سیاه سفید هستش. چی کار کنم؟
    کابل s-video هستش. در ضمن صدا هم در تی وی پخش نمیشه. کابلم سه تا خروجی داره. اینجوری که فروشنده بهم گفت. یکیش مال تصویر. و دو تای دیگه مال صدا هستند. لطفا کمکم کنید

مرسی عزیزم. از راهنماییت استفاده کردم.
    الان مشکلم اینه که تصویر در تلویزیون سیاه سفید هستش. و صدا هم از تلویزیون پخش نمیشه.
    خود فروشنده بهم گفت یکیش برای تصویر هستش , دو تای دیگه برای انتقال صدا.
    نمیدونم چی کار کنم
    تبریک میگم ورود دوبارتونو من فکر کنم شما از HDMI استفاده کنید بهتره کفیتش خیلی بیشتره نصبت به S-Video

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

تبریک میگم ورود دوبارتونو من فکر کنم شما از hdmi استفاده کنید بهتره کفیتش خیلی بیشتره نصبت به s-video
    منم می خواستم hdmi بگیرم. ولی فروشنده گفت تلویزون هم باید ورودی hdmi داشته باشه.
    به خاطر همین تردید داشتم.

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

خوب فروشنده راست گفته ، تلویزیونتم باید hdmi داشته باشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خوب دیگه منم چون 90% تلویزیون موجود در ایران HDMI ندارند. مجبورم از s-video استفاده کنم.
    حالا من چی کار کنم که :
    1- تصویر سیاه سفید نباشه
    2- صدا در تلویزیون هم پخش بشه. (کابل s-video من سه خروجی داره. یکی تصویر و دوتای دیگه صدا --به گفته فروشنده--)
    منتظر راهنمایی های شما هستم.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خوب دیگه منم چون 90% تلویزیون موجود در ایران HDMI ندارند. مجبورم از s-video استفاده کنم.
    حالا من چی کار کنم که :
    1- تصویر سیاه سفید نباشه
    2- صدا در تلویزیون هم پخش بشه. (کابل s-video من سه خروجی داره. یکی تصویر و دوتای دیگه صدا --به گفته فروشنده--)
    منتظر راهنمایی های شما هستم.
    فروشنده اشتباه گفته، هیچ صدایی از طریق S-Video منتقل نمیشه. اون سه خروجی باید به ورودی DVD یا Component تلویزیون متصل بشن تا تصویر سیاه و سفید نباشه. (قبلا توی انجمن توضیح دادم دقیقا هر کدوم از پین ها و کابل ها چه استفاده ای دارند و چه سیگنال هایی ازشون عبور می کنه)

صدا رو باید از خروجی هدفون لپ تاپ بگیرید.

12. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

منم می خواستم hdmi بگیرم. ولی فروشنده گفت تلویزون هم باید ورودی hdmi داشته باشه.
    به خاطر همین تردید داشتم.
    خوب فروشنده راست گفته ، تلویزیونتم باید hdmi داشته باشه .
    من تایید میکنم فرمایش دوستمونو و دقیقا همین طوره باید TV شما امکانات HDMi داشته باشه و اینم بگم که اگه از این تکنولوژی بهره مند بشید و استفاده بکنید دیگه سمت S-Video نمیرید . البته S-Video خوبی های خودشو داره برای اینکه همه جا استفاده میشه و کیفیتشم نمیشه گفت بده

راستی مشکل صداتون حل نشد؟

1 سوال کابل S-Video چنده الان

من قیمت HDMi دارم حدود 25 تومان مارک philips

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •